אמא כנראה לא כשירה ליהיות אמא, מה אני עושה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמא כנראה לא כשירה ליהיות אמא, מה אני עושה?

dude2

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט מאוד,אם אבא שלך גם לא סובל אותה,וזה רק במקרה שאתה באמת כבר נואש ואין פיתרון,תאיים עליה פיזית,נורא קל,היא מתחילה להרביץ לך תפוס אותה תביא לה איזה ניעור טוב שתבין שמאזן הכוחות פה השתנה ושאין לה יותר כח עליך,תהיה גבר וקח שליטה על המצב,שהיא תמשיך לברבר כמו תרנגולת אתה תשים על זה זין.

אז ולאחותך תן איזה אחת ככה טובה אם היא מתערבת,היא כולה אחותך והיא צריכה לסתום תפה שלה ולא להתערב.

[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לקחת שבוע ולנסות בכל מיני דרכים לפתור את הבעיה

לא עובד?

תמצא לך פנימייה צבאית או משהו כזה, זה רק יבגר אותך

שמע קראתי עכשיו את כל הנושא הזה ואני לא מבין על מה אתה מתלונן באמת שלא.

איןמה לפרט, היא מציע לך X, אתה רוצה קח את זה לא רוצה אתה יכול למצוא לך מקום אחר, חשבתי אמא שלך שמה לך רעל באולכ

מלשינה עליך שאתה פורץ לICQ של חברים

אפשר לחשוב עושה לך רעש ולא מרשה לך בויילר יותר מדי זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסע לשכנע את אבא שלך לעשות משהו בנידון - לא הולך אז:

פנה ליועצת ולשלל האגודות למען ילדים - לא הולך אז :

אם יש לך קרוב משפחה שאולי תוכל לעבור אליו או אולי חבר קרוב תנסה.

בסופו של דבר אם שום דבר לא מצליח או שתחכה ל18 ואחרי הצבא תסתדר כבר או שתעבור לפנימייה צבאית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד,אם אבא שלך גם לא סובל אותה,וזה רק במקרה שאתה באמת כבר נואש ואין פיתרון,תאיים עליה פיזית,נורא קל,היא מתחילה להרביץ לך תפוס אותה תביא לה איזה ניעור טוב שתבין שמאזן הכוחות פה השתנה ושאין לה יותר כח עליך,תהיה גבר וקח שליטה על המצב,שהיא תמשיך לברבר כמו תרנגולת אתה תשים על זה זין.

אז ולאחותך תן איזה אחת ככה טובה אם היא מתערבת,היא כולה אחותך והיא צריכה לסתום תפה שלה ולא להתערב.

זאת הדרך הקלה, הדרך הקשה (והנכונה) היא דרך הפה ולא דרך היד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר תקשיב , תמיד תיזכור שאתה זה שקובע לאן היא תילך כאשר היא לא תוכל לטפל בעצמה , פשוט שים עליה זין ש היא תהיה זקנה (נישמע מרושע אבל תאמין לי שאם מה שהוא מספר זה אמיתי היא כבר דפקה לו את החיים לכן אין סיבה שבעולם שהוא ידפק לה את הסוף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסע לשכנע את אבא שלך לעשות משהו בנידון - לא הולך אז:

פנה ליועצת ולשלל האגודות למען ילדים - לא הולך אז :

אם יש לך קרוב משפחה שאולי תוכל לעבור אליו או אולי חבר קרוב תנסה.

בסופו של דבר אם שום דבר לא מצליח או שתחכה ל18 ואחרי הצבא תסתדר כבר או שתעבור לפנימייה צבאית

סוף כל סוף מישהו שנותן שלל עצות טובות ובסדר הגיוני.

לכל מי פה שאמר להרביץ, אז מי שמגיע לו ניעור טוב זה לכם! יש פה נושא רציני ובעייתי ואתם מתנהגים כמו ילדים קטנים!!! אלימות לא פותרת כלום ועל אחת כמה וכמה במקרה כזה, הבן אדם רוצה פיתרון, לא דרך להסתבך עוד יותר!

תשמע DUDE2, אני משתתף בצערך ומקווה שתמצא פיתרון במהרה. לך עם העצות שמצוטטות מעלה, אני בטוח שתמצא פיתרון בטווח הקצר לפני שתצטרך להתגייס כדי לקבל פיתרון בטווח הארוך.

אם אתה מוצא רק דלתות נעולות דבר איתי בפרטי, אני אנסה לעזור כמיטב יכולתי (ולא, אין לי שום יכולת או קשרים בתחום אבל אם צריך אני כאן לעזור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרת שאחותך תומכת בה אבל לא אמרת אם היא מתנהגת ככה גם לאחותך (התפרצויות) או שרק אליך.

זה לא כלכך חשוב למציאת הפיתרון אבל זה יכול להסביר אם היא באמת פסיכית או שיש לה משהו נגדך אישית,

ואז אתה תוכל לחפש משהו שאתה עושה או לא עושה שלא מוצא חן בעניה וגורם לה לתקוף אותך ולשנות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרת שאחותך תומכת בה אבל לא אמרת אם היא מתנהגת ככה גם לאחותך (התפרצויות) או שרק אליך.

זה לא כלכך חשוב למציאת הפיתרון אבל זה יכול להסביר אם היא באמת פסיכית או שיש לה משהו נגדך אישית,

ואז אתה תוכל לחפש משהו שאתה עושה או לא עושה שלא מוצא חן בעניה וגורם לה לתקוף אותך ולשנות את זה.

חיפשתי דרך טובה להגיד את זה מבלי להכעיס, TiGeRGuY מצא. זה בא במקביל ללדבר עם אבא. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ המצב הזה הפוך שהאבא גורם לכאלו התגרויות ולאמא אין כוחות מולו.

לצערי בזמן האחרון אירועים כאלו הם ממש ברווחת הכלל :\ ודי בעייתים.

צריך לטפל בזה מול המועצה לשלום הילד,אבל יכולים להיות לכך תוצאות לא נעימות של התפרקות התא המשפחתי.

המועצה הלאומית לשלום הילד

רח' פייר קניג 38

ירושלים 93469

טל: 02-6780606 פקס: 02-6790606

ncc@children.org.il

כדאי לך להתחיל משם

http://www.children.org.il/

http://www.children.org.il/contact.asp

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבל רק רוצה שהיחסים יחזרו ליהיות כמו פעם בלי הפרקויות וכאלה :'(

אם אני ירים יד על אמא שלי(שכמעט קרה פעם) הלך עליי ואני יהיה בפנמייה צבאית וישתגע שם...

אפילו בצבא אני לא יודע מה אני עשה כי כל פעם שקצת חם או שאני לחוץ אני לא יכול להגיע לבצפר פה לייד הבית בגלל התקפיי חרדה אז איזה צבא?!

באיזה עבודה אני יעבוד בגיל 18!??! :kopfpatsch: מי ייקח אותי?! איך לכל הרוחות אני יעבור בגיל 18?!?!

סעמק בחיים לא האמנתי שאני יגיע למצב הזה! יש לי ראש והבנה וראיית עולם הרבה יותר מפותחת מכל ילד אחר שפגשתי בגילי! אני רואה תדור שלי רובם בורים שמתעסקים בדברים חסריי משמעות ואין להם שום מוסג אמיתי על העולם ואיך דברים מתנהלים! העיקר ברוך השם! אבל מה? הם יעבדו ויהיו מסודרים...לאן אני יגיע הא?!?!?ואני עוד רואה בתחום המחשבים אני טוב אבל אין לי בגרויות!למרות שראיתי שהחומר קל והייתי מוציא ציונים גבוהים בלי ללמוד! איך המדינה הזניחה אותי! אני בן אדם שיכול לתרום כל כך הרבה!יש ל ידע הרבה יותר רחב מלרוב הילדים בגילי(בעיקר במחשבים).איך הגעתי לכאן?!?!?! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...