הקץ לשאלות האם ספק X מתאים למפרט Y - מחשבון להספק נדרש מספק - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקץ לשאלות האם ספק X מתאים למפרט Y - מחשבון להספק נדרש מספק

Martok

Recommended Posts

מחשבון דומה אם לא זהה לכל השאר שקיימים - יכול לתת אינדקציה כללית ביותר ולא מומלץ להסתמך על זה. מי שיתסמך על זה יכול בקלות לקנות ספק VX550 בישביל מחר עם 4850 וכפול ולדעתי זה ביזבוז מיותר שאפשר לחסוך ע"י התייעצות פה. אני תמיד אומר ואני אגיד גם עכשיו - אם את כל ההמלצות היה אפשר לסגור במחשבון הזה הפורום לא היה קיים, בטח ובטח שלא מפוצץ בעשרות הודעות כל יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני אם המחשבון היה מדוייק לא הייתם רוצים שידעו את זה כי אז לא היו עשרות הודעות ביום ::)

המחשבונים האלה בדרך כלל מפריזים בשביל שיהיה בטוח, בנוסף אם המחשב עובד 24/7 במשך שנה או יותר הספק מאבד כוח מה שיכול לגרום לבעיות (ולכן גם התוספת בהספק שבדרך כלל רואים במחשבונים). למרות שגם בזה הם מגזימים.

חוץ מזה כמו שאפשר לראות רוב המחשבונים האלה נמצאים באתרים של יצרניות הספקים, שתמיד ירצו שתקנו מוצר יקר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני אם המחשבון היה מדוייק לא הייתם רוצים שידעו את זה כי אז לא היו עשרות הודעות ביום ::)

ממש לא נכון ואם כבר אמרת את זה אני אתייחס. המטרה פה היא לתת מענה לשאלות ולצרכים של האנשים, דהינו לתת המלצה לספק. אם המחשבון היה יכול לתת מענה רציני מצידי זה היה נהדר - זה לא שעוד תגובה תכניס לאתר יותר כסף, לא צריכים להגזים.

בכל מקרה אני חוזר ואומר שהמחשבונים הללו מיותרים והאמת אין סיבה להשתמש בהם כלל כי מה עוזר "תחום כללי" של הספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל המחשבון הזה (נראה לי שאנטק ועוד חברות העתיקו אותו) :-\

http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

שהוא גם התוצאה הראשונה בגוגל בחיפוש של צמד המילים - psu calculator

http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=psu+calculator&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9+%D7%91-Google&meta=&aq=0&oq=PSU+CA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבון דומה אם לא זהה לכל השאר שקיימים - יכול לתת אינדקציה כללית ביותר ולא מומלץ להסתמך על זה. מי שיתסמך על זה יכול בקלות לקנות ספק VX550 בישביל מחר עם 4850 וכפול ולדעתי זה ביזבוז מיותר שאפשר לחסוך ע"י התייעצות פה. אני תמיד אומר ואני אגיד גם עכשיו - אם את כל ההמלצות היה אפשר לסגור במחשבון הזה הפורום לא היה קיים, בטח ובטח שלא מפוצץ בעשרות הודעות כל יום

א. כנראה שלא ממש ניסית את המחשבון, עבור המפרט דומה למה שהצגת הוא ממליץ על ספק של 255W בלבד ו 300W באוברקלוק.

החישוב לוקח בחשבון מה העומס המקסימאלי שיהיה על הספק, האם מתוכננן אובר קלוקינג ומחשב את סך כל התצרוכת של רכיבי המחשב.

איך אתה בדיוק מחשב הספק? יש לך נוסחה יותר טובה?

דרך אגב, מקריאה בפורום אני רואה שבכל מקרה היו ממליצים פה על הvx550 לכזה מפרט.

ב. ההמלצה היא להספק מומלץ עבור מפרט מסויים, הוא לא ממליץ על דגם או חברה.

מכיוון שהרבה שאלות כאן הן בנוסח: "האם הספק הבא יכול להחזיק את המפרט?", רצוי בהחלט להשתמש במחשבון כדי לדעת דבר ראשון מה ההספק שאנחנו

צריכים.

לאחר שבדקנו מה ההספק המומלץ, אפשר לצמצם את הבחירה לדגמים שנמצאים בטווח ההספק וכאן המקום לשאלות בפורום - באיזה ספק לבחור עבור הספק מסויים.

ג. אני מסכים שהספק זה לא הכל, אבל זה הנתון הכי חשוב שממנו צריך להתחיל.

שיקולים נוספים הם מחיר, אמינות, רמת רעש,סוגי חיבורים, אורך כבלים בהתאמה למארז.

כאן בא לביטוי הנסיון שיש לאנשים בפורומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4850 וכפול כמו 8400 וממליצים על VX550? אני לא נתקלתי בזה הרבה - אבל זה מיותר לחלוטין.

בכל מקרה, אני לא מתכווח לגבי הכדאיות והשימושיות של המחשבון - מי שרוצה מוזמן להשתמש בו ומי שלא לא. להחליף את האנשים פה בפורום הוא בטוח לא יכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...