קיבלתי את ההזמנה מחו"ל - בואו לראות - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ההזמנה מחו"ל - בואו לראות

davidbr

Recommended Posts

ok תודה רבה רבה אז המשלוח יוצא 14.50 פלוס ה-50.93 שזה 286 יוצא יותר זול ב200 שקל מהארץ, אני יזמין את זה...

יקחו מכ"ס בגלל שעברתי ב0.93 סנט?

אה ושאלה אחרונה אני יכול להזמין אם ישראכארד או ויזה של הארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ok תודה רבה רבה אז המשלוח יוצא 14.50 פלוס ה-50.93 שזה 286 יוצא יותר זול ב200 שקל מהארץ, אני יזמין את זה...

יקחו מכ"ס בגלל שעברתי ב0.93 סנט?

אה ושאלה אחרונה אני יכול להזמין אם ישראכארד או ויזה של הארץ?

אני הייתי מבקש מ john (זה שביצע לי את ההזמנה) לכתוב שזה עלה קצת פחות מ 50, אני כמעט בטוח שהוא יסכים.

בקשר לויזה או ישראכארד, פשוט תשלח אימייל ותשאל אותם, אני לא עובד שם (חבל :P).

בכל מקרה אפשר להעביר כסף ל באמצעות ויזה (שים לב באתר שהם לוקחים אחוז מסוים על השירות באתר...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אחי תודה רבה רבה אני ישאל אותו את כל השאלות האלה עכשיו ואפשר להגיד שאתה הפנת אותי? ואם כן אז איך קוראים לך ? (בשביל שאני יגיד לו)

אני אשמח מאוד אם תציין את השם שלי ;)

תגיד לו David :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מגזים אבל יש לך את האי-מייל שלו? (כי לא מצאתי שום דבר חוץ מה- contact us)

עריכה: וחבל שאין לך אי סי קיו כי אז לא הייתי מספאם את הדיון שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיי פאל זה פשוט חשבון שלך באינטרנט שאתה יכול להעלות עליו כסף מהכרטיס אשראי שלך.... פשוט ככה

אותי מענין איזה פרסומות השגת מהן את הכסף ותוך כמה זמן ואיך אני גם יכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שאני משלם עם הכרטיס אשראי, אבל משום מה הוא דורש 3 ספרות נוספות שנמצאות על גב הכרטיס ולי אין אותם. יש לי ישראכרט.

הא כן, וגם אני רוצה לדעת מאיזה פרסומות בדיוק עושים כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמובן שאני צריך שיהיה לי אתר בשביל זה. זה מה שחשבתי.

בקשר לכרטיסי אשראי, אני יודע שיש כאלה עם ה- 3 ספרות מאחורה, בכרטיס של אמא שלי יש. אבל למה לי אין? ואיך בכל זאת אני יכול להשתמש בו שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שאני משלם עם הכרטיס אשראי, אבל משום מה הוא דורש 3 ספרות נוספות שנמצאות על גב הכרטיס ולי אין אותם. יש לי ישראכרט.

הא כן, וגם אני רוצה לדעת מאיזה פרסומות בדיוק עושים כסף.

אני כמעט בטוח שאין לו את ה3 ספרות האלה, מפני שישראכארט הוא לא כרטיס אשראי בינלאומי.

הוא רק תקף בארץ. לאומת זאת, Visa/Master card הם כן בינלאומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...