שבואל ומאיר סחיווסחורדר - גיבורים אמיתיים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שבואל ומאיר סחיווסחורדר - גיבורים אמיתיים

Milford Cubicle

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3687159,00.html

תתעלמו מהכותרת ומהמגמתיות של YNET, זה אתר שמאלני והמגמתיות מובנת מאליה.

שבואל ומאיר סחיווסחורדר הם שני אחים ששכלו את משפחתם בפיגוע, והם מצהירים בפה מלא שהם הולכים לרדוף אחרי המחבלים שישוחררו בעקבות אסון-שליט ולעשות להם משפט שדה.

גיבורים אמיתיים!

האחים סחיווסחורדר, בכל מקרה, לא נרתעים מהביקורת ואיתנים בדעתם. בשיחה עם ynet שב ומצהיר שבואל סחיווסחורדר, בן 25, על כוונתו: "התכנון הוא להגיע לכל אחד ואחד שיש לו דם יהודים על הידיים, ולעשות להם משפט שדה שבסופו - המבין יבין". סחיווסחורדר מרבה להשתמש במושגים הלקוחים מהשואה. "אין פה ירידה לרמה שלהם, אלא גבורה יהודית שמשום מה שכחנו. אנחנו עברנו פה שואה, ולדעתי הפושעים האלו הם בדיוק כמו הנאצים. מתכנני פיגועים הם כמו אדולף אייכמן. אנחנו נרדוף כל אחד ואחד מהם, בדיוק כמו שעשו לנאצים".

שבואל שולל את הטענה נגד לקיחת החוק בידיים. "מדינת ישראל עושה בחוק כבשלה, היא לא עומדת מאחורי ההבטחות שלה. כל המחבלים עמדו לדין, לכולם יש ראיות המעידות על מעורבותם, וחלקם נשפטו למאסרי עולם - ולמרות כל זה משחררים אותם. בזמנו, אריאל שרון היה אצלנו בשבעה והבטיח שהמרצחים יישארו עד יומם האחרון בכלא. הוא אמר שאני יכול לישון בשקט בלילה, אבל מיום פתיחת המו"מ בנוגע לגלעד שליט אנחנו לא ישנים בלילה. ראינו שלא ניתן לעשות כלום, ושלא במסגרת החוק ישראלי נבוא על תגמולנו. לא נותרה לנו ברירה".

"אנחנו לא לוקחים את החוק לידיים, כי נפעל במסגרת החוקית של כל מדינה ומדינה", הוא מסביר. "ברשות הפלסטינית פועלים במסגרת עין תחת עין, ככה שלא נעבור בעצם על שום חוק. אם נמצא מחבל באירופה, נרדוף אותו עד שיעמוד לדין".

גם האח מאיר, עורך דין במקצועו, מדגיש כי החוק עומד לנגד עיניו. "אנחנו לא לוקחים את החוק לידיים, אלא משתמשים בחוק המקומי בעזה וב'שריעה' (ההלכה האסלאמית - ד.א.) - דם תחת דם. אני לא חושש מתגובות, כל הזמן שאני עובד לפי חוק. אנחנו חיים במדינה חלשה שלא מסוגלת להגן על עצמה, לכן העם צריך לפעול. גם את הנאצים רדפו בעיקר גורמים פרטיים, עד היום. אם היו מותירים גם את התחום הזה למדינה, גם שם לא היה נעשה הרבה".

"כן ירבו", אומר זאב ראפ, אביה של הלנה שנרצחה בפיגוע בבת ים ב-1992. "אני מוכן אפילו לעזור להם וללמד אותם כיצד צריך לעשות את זה. מי שיחתום על שחרור הרוצח של בתי, יחתום גם על גזר הדין שלו. אני מתחייב קבל עם ועדה שהוא לא ייצא מגבולות הארץ חי. אף אחד לא יצליח לעצור אותי מלהתפוצץ עליו. אני אומר את זה כבר שנים ולא כדאי שינסו לבדוק אותי, כי אני מדבר ברצינות ולא בעלמא".

לדבריו, מי שלוקח את החוק לידיים הם הפוליטיקאים. "בית המשפט שפט את הרוצחים האלו, מי זה ראש ממשלה ומי זה שר ביטחון שיפרו צו של בית משפט? העם בוחר אותם, ומחר העם מוריד אותם. ביום שישחררו את המחבלים, לא יהיה חוק בישראל - יהיה מערב פרוע. השופטים לא פסקו סתם, זה מה שנפסק, והמדינה צריכה לכבד את זה. מדובר ברוצחים שפלים שצריך להוקיע אותם מהחברה. מגיע פרס לרוצח ששחט ילדה בשמונה דקירות, פתח לה את בית החזה והוציא לה את הלב? על מה?"

"עושים פה הכל כדי לצאת פריארים", הוא מוסיף במרירות. "מכניסים אותם לכלא, נותנים להם לימודים, אוכל, כבלים, סרטי וטיפולי שיניים. הם חוזרים מדושנים ומלומדים למשפחותיהם, מוכנים לרצח הבא".

ראפ מבקש סליחה ממשפחת שליט, אבל לדבריו, "לו הבן שלי היה נחטף ויושב בשבי, הייתי נשאר באותה דעה. יש דרכים אחרות לשחרר. אין להשוות את זה לרצח אזרחים חפים מפשע. כשאני חייל, אני לוקח בחשבון שאני מצוי בסכנה, אבל כאזרח שיושב בבית קפה ביום שמש נעים, אני לא אמור לקחת בחשבון שכל רגע עלולים לפוצץ אותי".

גיבורים! חזקו ואמצו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך לעזאזל הם יעשו דבר כזה? הרי יש צורך בתכנון לוגיסטי מאוד מתקדם ועוד כהנה וכהנה,

אלא אם כן הם סוכני מוסד לשעבר ו\או בהווה, אני לא יודע איך הם יעשו דבר שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אני חושב על זה, מצד אחד אני ממש ממש מבין אותם, גם את האבא של הילדה, אם זה היה קורה לי אולי גם

אני הייתי עושה את זה.

אבל זה מעשה מאוד קיצוני,לקחת את החוק לידים, זה מזכיר לי את מנטליות הדקירות שיש בארץ, היום לכל ילד יש מצ'טה בכיס והם לא מפחדים

להשתמש בזה, אני מבין את הכאב אבל חושב שצריך לתעל רגשות כאלה לדברים בונים לא הרסניים...

בכל מקרה, רק זמן יגיד מה הם יעשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אנחנו לא לוקחים את החוק לידיים, כי נפעל במסגרת החוקית של כל מדינה ומדינה", הוא מסביר. "ברשות הפלסטינית פועלים במסגרת עין תחת עין, ככה שלא נעבור בעצם על שום חוק. אם נמצא מחבל באירופה, נרדוף אותו עד שיעמוד לדין".

גם האח מאיר, עורך דין במקצועו, מדגיש כי החוק עומד לנגד עיניו. "אנחנו לא לוקחים את החוק לידיים, אלא משתמשים בחוק המקומי בעזה וב'שריעה' (ההלכה האסלאמית - ד.א.) - דם תחת דם. אני לא חושש מתגובות, כל הזמן שאני עובד לפי חוק. אנחנו חיים במדינה חלשה שלא מסוגלת להגן על עצמה, לכן העם צריך לפעול. גם את הנאצים רדפו בעיקר גורמים פרטיים, עד היום. אם היו מותירים גם את התחום הזה למדינה, גם שם לא היה נעשה הרבה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילים אחרות הם מספקים תחמושת לחמאסניקים. מי שחשב שהערבים תוקפים אותנו רק בעזרת קסאמים ופיגועים חי באשליות. הנזק הכי גדול שהם מסיבים לעם שלנו ולמדינה שלנו נעשה בעזרת תחמנות ושטיפת מוח הסברתית.

לכן בכל פעולה צריך לבחון את התמונה הגלובאלית ולערוך תרשימי זרימה מפורטים של כל דרך פעולה - ההשלכות שלה וההשפעות החוזרות שפועלות כמו פינגפונג.

הדרך שמפיקה לנו הכי הרבה תועלת בסופו של דבר - היא הדרך הטובה. אני בספק שדרך זו היא זו שבסופו של דבר תביא לנו הכי הרבה תועלת למרות שבעבר בהחלט חשבתי שזו הדרך היחידה (להקים אירגוני טרור יהודיים או יותר נכון להעלים עין מהם כי זו התשובה היחידה לטרור).

בכל מקרה הדרך היחידה בה דבר כזה היה מועיל בתמונה הכוללת ולטווח ארוך היא רק אם הינו מדינה כמו מדינת חמאס או מדינה ערבית קיצונית. איך שאנחנו עכשיו - אי אפשר לערבב כי זה לא יעבוד, זה יעשה רק סלט שיסבך אותנו עוד יותר. ולזה נתן רמז העורך דין בעצמו - "חוקי האיסלאם" מה שמחזק את העובדה - שזה יעבוד רק אם נהיה כמוהם, אחרת זה רק יוסיף להם תחמושת הסברתית נגדנו (והם מנצלים זאת מ-ע-ו-ל-ה ).

מה שכן (ואל תגלו לאף אחד) יכול להיות שעצם האמירה של הכוונה הזו יכולה לספק תועלת ויכול להיות שלזה התכוונו המשוררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...