יש המלצות איך לשפר את הכתיבה המחורבנת שלי באנגלית בחינם ? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש המלצות איך לשפר את הכתיבה המחורבנת שלי באנגלית בחינם ?

stone cold

Recommended Posts

:lol: :lol: 10 מילים.

camper,wallhack,afk,lol,ty,tker,noob,bot,cheater,pls.

גם מסרטי פורנו אתה תלמד 10 מילים לפחות, זה לא אומר שזה נכון ללמוד משם.

וקרירין, יש לך גם בעיות קשות בזמנים, אני ממליץ לך אולי ללמוד בתשלום בבית ספר/מורה פרטי, כי זה יהיה מאוד בעייתי לכתוב ככה בפורומים.

אל תשכח שגם זה מילים...

קרירין אם יש לך חבר ברשת שהוא מדבר אנגלית תגיד לו לתקן אותך מתי שאתה טועה, לאט לאט אתה כבר תדע לכתוב הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

TIS APEND BICOZ I RED AND HIR BOT NOT SPIK OR RAIT

IN ABRU MY SITOESON OZE SIMELAR ANTIL TIS FOROM

עדיין נשמע מוזר, אם אתה קורא הרבה באנגלית הרבה אז איפה שהוא מילים בסיסיות כמו this היו חייבות להיקלט

בכל מקרה אני ממליץ שכשאתה כן קורא תשתדל לשים לב לאיות, ותפסיק לכתוב באותיות גדולות כל הזמן :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול ללמוד אנגלית מהטלוויזיה, ספרים, ומחשבים.

תעשה הרבה שימוש במילון כדי לוודא איך כותבים וכדי ללמוד מילים חדשות (מילון תוכנה כמו Babylon יכול לעזור מאוד).

תבדוק במילון כל פעם שאתה נתקל במילה שאתה לא בטוח איך מאייתים.

ככה שוב ושוב עד נצח נצחים.

תתאמן על דיבור בטיולים בחול ועם כל אדם שתפגוש שלא מדבר עברית טוב.

או אפילו כל אדם אחר שמוכן לדבר איתך באנגלית.

כתיבה וקריאה אפשר להשתפשף המון בצ'טים באנגלית באינטרנט.

תמצא לך חברה עולה חדשה שלא יודעת עברית טוב ושאנגלית היא שפה שניה שלה. :lol:

עלה לי עוד רעיון טוב.

כשאתה צופה בסרטים במחשב תוריד כתוביות באנגלית לסרטים באנגלית.

תראה את הסרט לאט ותלמד מזה.

תדמיין איך אתה כותב את המילה שאתה אומר אותה בראש.

לי קרה משהו מצחיק מרוב שכתבתי אנגלית עם המקלדת (גם בעברית זה קורה אבל לא באותה עוצמה).

אני כותב במקלדת (בדמיון) תוך כדי שאני חושב באנגלית, באופן כמעט בלתי רצוני.

זה בא והולך אבל זה מצביע על הכמות האדירה של כתיבת אנגלית במקלדת.

מיותר לציין שאחרי כל כך הרבה כתיבה אני גם כותב על עיוור במקלדת בשני השפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לימוד הקלדה עיוורת באינטרנט...

מי שרוצה ללמוד להקליד בלי להסתכל על המקלדת, אז לכתוב הקלדה עיוורת בגוגל והוא כבר ימצא.

אני גם כבר כותב בלי להסתכל בגלל שאני זוכר הכל בעל פה... איפה נמצאת כל אות ואות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://forum.wordreference.com/

תישתתף בפורמים, גם בפורום שמתעסק עם עברית.

יתקנו לך שם את השגיעות כתיב.

בכל מקרה, אני באמת מאמין שאתה בטוח שאתה קורא טוב אנגלית. אני בספק שהאמונה שלך נכונה אלא אם כן יש לך איזו לקות למידה כלשהי (אם כן אז תגיד, אולי יש מקומות מוצלחים יותר להפנות אותך אליהם בהתאם לבעיה)...

אל תלמד אנגלית מצ'טים, יש שם הרבה טעויות (חלקן מכוונות וחלקן לא), אלא אם כם אתה יודע עם מי אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שגם זה מילים...

קרירין אם יש לך חבר ברשת שהוא מדבר אנגלית תגיד לו לתקן אותך מתי שאתה טועה, לאט לאט אתה כבר תדע לכתוב הכל.

תגיד מה אתה עושה צחוק? זה לא מילים זה תת רמה, ואתה חושב שמישהו במשחק , יבואו וכל מילה שקרירין אומר אז הוא יתקן אותו.

יש לימוד הקלדה עיוורת באינטרנט...

מי שרוצה ללמוד להקליד בלי להסתכל על המקלדת, אז לכתוב הקלדה עיוורת בגוגל והוא כבר ימצא.

אני גם כבר כותב בלי להסתכל בגלל שאני זוכר הכל בעל פה... איפה נמצאת כל אות ואות.

לא לומדים הקלדה עיוורת בכוונה, הקלדה עיוורת באה לבד כשכתובים הרבה עם המקלדת.

והקלדה עיוורת זה לא מה שהוא צריך, הוא צריך ללמוד לאיית + לבנות משפטים נכון בזמנים נכונים, הוא לא ילמד את זה לא במשחקי ולא ב"מדריכים להקלדה עיוורת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי איך אפשר לכתוב ככה... מילים מילים ארוכות מסובכות שלא משתמשים בהם... אבל TIS במקום THIS , כאילו GOD , זאת אחת המילים היותר נפוצות ואתה עדיין לא זוכר רק מראייה , עזוב כתיבה , אילו אותיות מרכיבים אותה?

כאילו הזיכרון הצילומי שלך עד כדי כך :kopfpatsch:? אני מטיל בכך ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יפה.... תנסה לעזור במקום לצייןן את הברור מאליו, ואני לא חושב שכדאי לך ישר להתחיל מאתרים ופורוומים באנגלית בגלל ששם לא יבינו אותך ובכלל עלולים אפילו להציק לך, תמתחיל בקטן, תתחיל עם מילים בסיסיות, מילות חיבור נפוצות וכאלו, תעשה לך מנהג של לשנן 3-6 מילים חדשות ביום, תרשום משפט פשוט ונפוץ באמצעותן ותחזור לכתוב אותו כל שעתיים נניח .. משהו כמו "Today im going to buy a new vehicle " "Me and my friends are going to the mall", כדאי לך אגב להקפיד על דברים קטנים כבר מההתחלה כמו הרגלי פיסוק נכונים, אות גדולה ראש משפט וכאלו.. ואל תכתוב עם קאפס..שיהיה בהצלחה (אגב, מומלץ לקנות איזה ספר לימוד של יקדוק באנגלית של בית ספר יסודי ולעבור עליו מתי שיש לך זמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טיפים שלי איך להצליח עם אנגלית בחיים כאחד ששומע אנגלית כמעט מיום הולדות.. :smile1:

תחזור לכיתה ו'-

קנה לך כמה חוברות קלילות כאלה באיזה 10 שקל או שתוריד מהרשת תריגילים נחמדים ב-PDFים ותדפיס אותם. תפתור אותם וזה יעזור לך מאוד!

מלבד זה תעשה הכתבה יומית- תקרא סיפורונים (סיפורים קטנים) ומהם תקח 10 מילים ואז אותם תקליט עם מרווח ואז תשמיע לך ובוא זמנית תכתוב, תכין לך דף מקורי שעליו יש לך תשובות ואז בסוף תבדוק, אחרי זה תתקן ואז אם הלך לא טוב אחרי כמה דקות שכאילו "מחקת" את המילים תחזור על זה שוב פעם ותנסה כמה פעמים. כל יום תכין לך כמה סיפרונים שכאלה או סיפרון ליום ולאט לאט תעלה במספר המילים- מאמין ש-20 מילים זה פחות או יותר מספר הוגן שבן אדם נורמאלי יזכור בסדר. מלבד זה אתה יכול להוסיף תרגום וזה רק יוסיף! אם יש לך חבר/חברה שגם כן רוצים לשפר את האנגלית זה רק יתרום!

פתח מנהג יומי-

כל יום תתחיל לבצע תשבץ/ תשחץ/ תפזורת באנגלית ולאט לאט המילים שאתה רושם ידבקו לך בראש וזה יעזור לך!

בפורום-

תתחיל לרשום לנו מהיום הודעות קצרות (ארוכות זה יהיה קשה להתחלה ואף אחד לא יבין) באנגלית ולהן תוסיף למטה בסוגריים תרגום כדי שנדע למה התכוונת.

לפני שינה-

לקרוא ספרים ממה שאתה אוהב או מאמרים ברמה מתאימה לטעמך ואז לאט לאט תתקדם..

E-TEACHER-

תלך לאתרים של מורה ברשת ותעזר בו, אומנם זה משעשע אבל לך תדע, אולי זה עשוי לעזור.. (אני כבר אזהיר שמעולם לא ניסיתי את זה.. :P)

זמנים-

תתחיל לשנן וללמוד זמנים באנגלית, מלבד הכתיבה תזדקק גם להתחיל ללמוד V1, V2, V3 ותעשה לך עליהם גם כן הכתבה. סה"כ אין הרבה מילים כאלו בצורות שונות ככה שאני מאמין שאחרי חודש גג של שינון יום יומי אתה תצליח לזכור את רובם. את הדף תדפיס מהאינטרנט או שתצלם מחוברת אנגלית של חטיבה ביניים.

טוב,יותר טוב והכי טוב-

מלבד הזמנים ועוד אלף ואחד דברים דיקדוקיים באנגלית יש למילים שינויים מינורים שגם תזדקק ללמוד כמו-

I'm good in math/ I'm better then X inmath/ I'm the best im math

איפה אני גר ומי אני-

תלמד לרשום- את שמך, שם משפחתך, מקום מקורים, ארץ בה אתה גר, שפות שאתה דובר ושטויות אודותך...

זה סה"כ כמה דברים בסיסים שנראה לי שכל אחד צריך בעיקר לדעת באנגלית כאשר הוא מסיים אפילו 3 יחידות אנגלית..

בהצלחה בלימודים קרירין! :xyxthumbs:

תתמיד ותצליח- זה העיקר! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I am sorry for not to write sooner

my fucking stinky job was hard this week

i think tomorrow i have more time on my hands

יש לך קצת בעייה בזמנים:

i am sorry for not writing sooner

my fucking stinky job was hard this week

i think that tomorrow i will have more time on my hands

זה כיף, אני מרגיש כמו candy can do it!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...