הפצת לינוקס שתתאים למחשב HTPC - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפצת לינוקס שתתאים למחשב HTPC

Recommended Posts

שלום, אני בונה HTPC מבוסס 2000+. מכיוון שאין לי סופר-מחשב מודרני, אני לא יכול להרשות לעצמי להריץ ויסטה ולנגן תכני FHD בצורה חלקה, וגם מכיוון שWIN לא מספיק חסכונית, יעילה, או נוחה מספיק - החלטתי לנסות הפצת בשילוב עם MythTV (אשמח לשמוע המלצות לתוכנות דומות).

בגלל שאני חדש ללינוקס (מעולם לא עשיתי שימוש נרחב בה), רציתי לשאול איזו הפצה תתאים לצרכים שלי ? אין לי בעיה להסתדר עם התקנות CMD, כל עוד יש README נורמאלי עם כל הפקודות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת שאמרת שאתה רוצה לנסות נראת נחמדה, יש סקירה של HT עליה שלדעתי מראה שהיא סה"כ נחמדה מאוד- http://www.hometheater.co.il/article00649.HTPC-%D7%9E%D7%91%D7%95%D7%A1%D7%A1-Linux-%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%93-%D7%A4%D7%AA%D7%95%D7%97

מלבד זה קיימת מערכת שפעם הורדתי (ועדיין לא ניסיתי) שנראת מאוד טוב ונקראת XMBX או משהו דומה לזה וגם כן נראתה טוב.

סה"כ אני ממליץ לערוך חיפוש ברשת (גוגל) עם מילים של HTPC/ מדיה סנטר/ לינוקס / וכד', אתה תגיע להרבה תוצאות מעניינות ואחרת סה"כ לך על זה- צרוב לך ISO ותתחיל להנות! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר לא רלוונטי - המערכת הנבחרת היא MYTHBUNTU.

נתקלתי בבעיה. לאחר התקנת MYTHBUNTU, המחשב עושה BOOT אך לאחריו אין תצוגה. המסך מחפש אות ולא מקבל. ניסיתי לרוץ מLIVECD ולעדכן את הדרייבר תצוגה לדרייבר 177 של , אבל ללא תועלת. יש לציין כי המחיצות מפורמטות בEXT3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...