התייעצות לגבי פלאש (מבזק, אם זה משנה לכם..) לסוני A-350 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי פלאש (מבזק, אם זה משנה לכם..) לסוני A-350

דניאל י.

Recommended Posts

הגיע הזמן להשתדרג, הפלאש המובנה הורס את התמונות בצורה ש"פשוט אי אפשר להמשיך ככה!!"

אז לענייננו, אין יותר מדי אפשרויות ב-, אבל רציתי לדעת איזה פרמטרים צריך לבדוק לפני הקניה.

האפשרויות הם:

F42AM

F58AM

אפשר לראות פרטים כאן: http://www.fotofilm.co.il/Default.aspx?TemplateID=2&PageID=63&TemplateType=5&ParentID=44&CategoryID=98&Filter=857,

יש לי כרגע תקציב ל-F42, השאלה היא אם כדאי לחסוך עוד 800 ש"ח לF58 (שמסתובב כמו בתמונה)

מה נראה לכם? (אגב, שמתם לב איזה פופולריות יש ל- לאחרונה? :D)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של הפלאשים של סוני בארץ מוגזמים. אני מכיר מישהו שקנה ב- שני F58AM (בשתי קניות נפרדות), והמחיר היה נמוך מאוד בהשוואה לארץ - בערך 1500 ש"ח כולל משלוח. אם אתה רוצה אני יכול לבקש ממנו את שם המוכר.

ההבדלים בין שני הפלאשים די גדולים (עוצמה, נוחות, אפשרויות), אבל גם ה-42 ייספק את הסחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של הפלאשים של בארץ מוגזמים.

בגלל שיש רק חנות אחת שמייבאת אותם, ורוב המחירים בחנות הזאת מופרזים...

אני לא לוקח סיכון של קנייה מחו"ל, בעיקר בגלל האחריות.

ובגלל - אני ממש לא מתלהב מקנייה ב EBUY

תודה על ההצעה :)

לפי איזה פרמטרים אתה בודק את הפלאשים?

ויש מציאות שה-F42 מתאים גם לצילום הופעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איזה פרמטרים אתה בודק את הפלאשים?

עוצמה, זוויות סיבוב ראש, זמן טעינה, נוחות הפעלה (ממשק, כפתורים, תצוגה), זווית כיסוי, אפשרויות נוספות (פלאש עם יחס, סטרוב ועוד...).

ויש מציאות שה-F42 מתאים גם לצילום הופעות?

עדיף לא להשתמש בפלאש בצילום הופעות. הוא מעלים את התאורה המיוחדת של ההופעה ומעצבן את האומנים. אם אתה רוצה לשפר את היכולת שלך לצלם הופעות, קנה עדשה מהירה יותר (כלומר עדשה עם צמצם מקסימלי פתוח יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...