צריך חוות דעת על המפרט הבא(מחשב נייד) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת על המפרט הבא(מחשב נייד)

tk4

Recommended Posts

תראה, יחסית למחיר מדובר במפרט סביר למדי - אם אתה צריך נייד בסיסי לעבודה משרדית נטו.

מה שמטריד אותי זה ה"יצרן". אין לי שמץ של מושג מי זה ומה זה "טיטאן". מן הסתם החברה (הישראלית) הזו אינה מייצרת מחשבים ניידים. ישנו סיכוי סביר מאוד שמדובר במוצרים "מחודשים" או משהו בסגנון. הסתרת היצרן האמיתי של הניידים, העובדה ש"תקנון האתר" שלהם כתוב בגודל פונט 5 בערך ועושה כאב ראש והעובדה שהם מוכרים, בכסף, גרסה כלשהי של לינוקס - זה כבר שלוש דברים שכל אחד מהם בנפרד אמור להדליק נורה אדומה, שלא לדבר על אלף ואחד דברים אחרים באתרם שנראים חשודים.

הייתי מתרחק מה"חנות" הזו כמו מאש.

הנה מחשב טוב יותר, עם מעבד חזק קצת יותר, הארד דיסק בגודל כפול, כרטיס מסך מובנה חזק משמעותית ו2GB זכרון והכי טוב - זה מוצר חדש מיצרן מוגדר: http://ivory.co.il/product.asp?productid=2655&CatCode=315

נכון, זה אייבורי על כל מגרעותיהם. מצד שני, יחסית ל"טיטאן" האלה מדובר כנראה במלכי ההגינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, התמיכה הטכנית שלהם היא בתשלום (וגם לא תשלום קטן). דבר שני, לא ברור במה בדיוק ההפצה שלהם "מותאמת אישית".

אם זו היתה הבעיה היחידה באתר, מילא - אבל יש עוד מספיק. אתם יודעים מה - לאור שאר הדברים אני לא אתפלא אם ההפצה המיוחדת הזו שלהם היא רגיל לכל דבר שעבר טיפול קוסמטי קל + כמה תוכנות חינמיות שאפשר להוריד בקלות מהרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...