• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

aviram20

איך אני קובע את גוגל כדף הבית בפיירפוקס?

7 תגובות בדיון זה

אכן כן , שאלה דיבילית לחלוטין , אבל כרגע התקנתי איזה תוכנה , שלקחה קרדית על הדפדפן שלי ועכשיו כל הפעלה הוא נכנס לשמה , בימקום לגוגל

שאני רושם בשורה , הוא נכנס לי לאתר , אבל למטה לא רשום ''קבע את כדף הבית''

אז מה עושים ?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כנס לסימנייה- TOOLS-OPTIONS ואז כבר אתה תראה HOMEPAGE ב-MAIN ומה שישאר לך לעשות זה להוסיף כתובת ולשמור.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי כלום

אני נכנס לסמניות

מה הלאה? , אין שמה שום מילה ממה שציינת .

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כאן

[attachment deleted by admin]

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קצת הסתבכתי לא הבנתי איפה לחפש , אבל הצלחתי.

תודה.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רק בשביל שתדעו יש דרך מהירה יותר להפוך כתובת לדף הבית בFIREFOX 3

פשוט גוררים את הכתובת משורת הכתובת לעבר האייקון של הבית בסרגל

ועוזבים שהסמן של העכבר מעליו...וזהו

עונים על השאלה ... האם אנחנו באמת רוצים להפוך את הכתובת לדף הבית .. ויש לכם דף בית חדש.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נחמד מאוד וטוב לדעת שפיירפוקס נותן פתרונות קומפי כאלה .....

אני ינסה שאמצא מחליף לגוגל :lol:;)

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• יש טעם לקחת מעבד i7 לצרכים שלי? או שעדיף לחסוך קצת וללכת על i5?   אני יודע שמעבד i7 לא נותן הרבה לגיימיניג אבל האם קניית של i7 תגרום לכך שהצורך שלי בשדרוג מחשב יידחה בעוד שנה-שנתיים?
    • אין צורך באוברקלוק למעבד וגם לא לכ. מסך שמגיע מומהר מהמפעל. זה גם ככה ייתן ביצועים מעולים ב FHD וגם ב QHD.   מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
      אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי מעבד: 1885 ₪ - * באנדל עם לוח אם * - Quad Core i7 6700 3.4Ghz + Gigabyte H170-gaming 3 S1151
      זכרון: 367 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) Kingston HyperX FURY DDR4 2133Mhz CL14
      כרטיס מסך: 2250 ₪ - * מבצע  * - Gigabyte Geforce GTX1070 8G D5 1594Mhz G1 Gaming
      דיסק קשיח: 429 ₪ - * מבצע * - SSD Samsung 850 EVO 250GB SATA III
      דיסק קשיח: 225 ₪ - Seagate 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 7200RPM 2 Years Warranty
      באנדל (מארז + ספק): 720 ₪ - * חדש במבצע * - nzxt Source 340 Glossy Black + Seasonic X-Series 560W Gold
      קירור אוויר למעבד: 49 ₪ - * מבצע * - Arctic Alpine 11 Rev.2  מחיר סופי: 5925 ₪ למזומן  
       6043 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים
    • 1. לא יהיה צוואר בקבוק. לצורך העניין ההגדרה הזאת מתייחסת למצב שבו המעבד נמצא בעומס של 100% אל מול כ. מסך בעומס חלקי, ואני לא רואה מצב כזה כאן בהנחה כמובן שהמחשב ומערכת ההפעלה עובדים באופן תקין. מצד שני אם אתה משווה את אותו כ. מסך עם מעבדים שונים אתה יכול לראות תוספת ביצועים קטנה של אחוזים בודדים במשחקים מסוימים שיודעים לנצל את המעבד טוב יותר מאחרים. למשל זה יקרה ב 6700, 6700K וגם במעבדי אקסטרים אז אפשר להגיד שהמעבד מגביל במשהו את הביצועים של הכ. מסך. האם זה משמעותי לגיימינג? לא, ו 6700 יהיה פחות משתלם לגיימינג בניגוד אגב לעריכת ווידאו ו 6700K ומעבדי אקסטרים יהיו עוד הרבה פחות משתלמים. עניין של מחיר מול ביצועים. 2. עבור 6600 הקירור הזה לגמרי מספיק ולא ירעיש מעבר ל 25dBA במאמץ שיא שזה 2000 סל''ד, ובוודאי שלא במנוחה. אם אתה רוצה קירור עוד יותר שקט יש את Freezer 7 Pro Rev.2. 3. 32 גיגה זיכרון עבור גיימינג זה בהחלט מוגזם נכון להיום. אם תראה דרישות מומלצות עבור המשחקים הכבדים ביותרשיש כיום תראה כמה בודדים שממליצים על יותר מ 8 גיגה וגם אז זה 12 או 16 במקסימום. חוץ מזה אני לא חושב שתהיה לך בעיה למצוא מודולים תואמים בעתיד, עובדה שעד היום מוכרים זיכרונות DDR ו DDR 2. מה גם שהמחירים יירדו עוד. 4. מארז שקט וזול הוא VSP 5000. יותר יקרים עם בידוד אקוסטי הם P100, P280 גם כן של אנטק. NZXT H230, H2. Fractal Design Define S Define R5. Nanoxia DS 1,2. Corsair 330R 5. S340 מגיע עם 2 מאווררים ואין צורך להוסיף אבל מתברר שאתה רוצה מחשב כמה שיותר שקט אז עדיף ללכת על אחד עם בידוד רעשים מאלה שהזכרתי. 6. בסולם מ 1 עד 8 זה בערך 5 - 6 אבל שוב ראה סעיפים 2, 4, 5
    • AMD פשוט נכשלו, לא שינוי, לא אסטרטגיה, ולא כיוון לשוק מסוים.
    • בשיא הכנות הייתי מחליף עוד חלקים לפני שהייתי מנסה להריץ משחקים כאלה אחי שם סטיק של עוד 4 גיגה זיכרון שבסך הכול יהיה 8 4 לא מספיק לכלום,  אני לא רוצה לפגוע אבל כרטיס ב 300-350 לא יספיק כאן אני לא מדבר על חוויות גיימינג אבל לפחות משחק שירוץ נורמלי תשקול שוב את התקציב כי זה ממש לא מספיק למשחקים כאלה