מפרט| חוות דעת על המפרט עד 3000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט| חוות דעת על המפרט עד 3000 ש"ח

GoldenGold

Recommended Posts

אני יודע המפרט מאייבורי אבא שלי החליט שהוא קונה לי רק מאייבורי ורק דרך חבילה של intel שאני יכול לשדרג... זה כעיקרון החבילה לפני השדרוגים:

http://www.ivory.co.il/product.asp?p...3064&CatCode=1

ספק ב-120 ל-500W של hec

מעבד לרדת ל-e8500 הוזלה של 10 ש"ח

לוח אם ep43-ds3l ב-120 ש"ח

זיכרון פנימי kingston ושדרוג ל-4GB אבל אבא שלי מעדיף רק 2GB אני צריך טיעון טוב למה כן כדי 4GB

כרטיס מסך 9800GT ב-275

עכשיו המערכת הזאת עולה 2800 ואבא שלי נותן לי 3000 ש"ח...

אז חשבתי לשדרג את המארז "המאוד מאוד איכותי" שנתנו לי למארז של cm השאלה מה כדי? חשבתי לא להגזים ולעלות רק ל-elite 334 או שבכל זאת עדיף לעלות ל-cm 690/590??? והאם כדי להשקיע משהו כמו עוד 150 ש"ח לכרטיס מסך hd4850 או שזה יספיק לי במחשבה שאני לא גיימר גדול ואני אולי אשחק ב-sims3 ו- s וטיפה הראה סרטים לא HD...

אוקיי עכשיו אני קונה ציוד הקיפי... חשבתי לקנות את המסך t200 משום שזה הגודל המתאים לי, הוא 16:10 ככה הדברים לא יותר מדי התרחבו לי...

סט חשבתי על המייקרוסופט desktop 2000 משום שהתגובות עליו טובות מאוד.

וחשבתי לקנות את הרמקולים x540 כולם יודעים למה... וגם היה לי מאוד חשוב השלט כי אני אוהב באס אבל לא יותר מדי והשירים שאני שומע יש לפעמים יותר מדי באס ופחות מדי באס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה אבא שלך מתעקש על אייבורי. דעו לכם שיש עליהם כמות לא מבוטלת של תלונות.

בקשר למפרט שנתת + השידרוגים שלך סה"כ מפרט לא רע חוץ מהמארז "האיכותי מפח עבה" שהייתי ממליץ בחום לשדרג ל CM590 .

אם אתה לא כבד שמשחק משחקי FPS כבדים על רזולוציה מקסימלית ה 9800GT יספיק בהחלט.

בקשר לזיכרון עקרונית אביך צודק שלא צריך יותר מ 2GB לשימושים ביתיים ומשחקים אבל מצד שני מחירי הזיכרון נמוכים מאוד כיום וכשזיכרון מתחיל להיות צוואר בקבוק למערכת זה נהייה מאוד לא נעים. בסופו של דבר זה עניין של עלות-תועלת. לא יודע איך המחירים של הזיכרון באייבורי אבל אם מדובר בתוספת של 100-120 ש"ח ואפילו קצת יותר הייתי אומר לשדרג ל- 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...