Watchmen - דיון ראשי - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Watchmen - דיון ראשי

Mesatla

Recommended Posts

מסכים בהחלט, ו All Along the Watchtower באמת גרם לי להרים גבה ואפילו היה צורם ביחס למתרחש בסרט באותו הזמן.

הפתיח עצמו הוא לדעתי פשוט מצויין גם כמעט מכל בחינה אחרת. אחד הפתיחים היותר טובים שראיתי לסרט לפחות בשנה האחרונה.

אני מסכים גם לגבי סצינת הסקס, נראה שהבמאי הרגיש דחף בלתי מוסבר לשלב אותה כי הוא שילב סצינת סקס דומה בסרט 300, רק הרבה פחות מוגזמת.

מישהו יודע אם יש תיאור גרפי שכזה גם בקומיקס המקורי?

כן סצינת הסקס מופיעה בפירוט דומה (במגבלות הקומיקס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעוד שסצינת המין אכן העלתה אצלי גבה אני חייב לומר שזה היה במקום, מעבר לעובדה שזה תואם לקומיקס זה גם תואם את רוח הדברים. אין שם שום דבר בוטה, לא הייתי קורא לזה פורנוגרפיה, הייתי קורא לזה שני אנשים שבזמן מסויים החליטו לעשות מעשה/אהבה/סקס (תבחרו מה שמתאים לכם). בחירה אמיצה ואנושית לטעמי אם כי מאד בעייתית בסרט (למרות ששוב, אני תומך בה).

מעבר לכך סרט שהייתי נותן לו 7.5 או משהו בסיגנון, את הקומיקס אהבתי קשות. למה ציון פושר+ לסרט? סרט איטי כיוון שהקומיקס איטי אבל פשוט לא מתאים כל כך לקולנוע. כמו כן יש כמה אי התאמות רציניות לקומיקס (אני לא אפרט כאן, מי שרוצה שיראה/יקרא). בכל מקרה הקומיקס יצירת אומנות!

לכל המעוניינים יוצא סרט בעריכת הבמאי, מדובר על 4 שעות כשלא ברור אם הסיפור של הספינה כלול ב-4 שעות או מגיע בנפרד, אבל הוא ללא ספק כלול במארז באנימציה מלאה (חפשו בגוגל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אין לי בעיה עם הסצינת סקס עצמה כרעיון - יש לי בעיה עם דרך הביצוע וההעברה המעצבנים שלה.

באותה מידה היו יכולים להראות את הציצי שלה לשנייה ואותו רוכן מעליה או משהו בסגנון.

במקום זה זה נמשך כמה דקות שהתאפיינו במשחק גרוע אפילו יחסית לסרט פורנו תקציב.

נכון, לא היה בזה שום דבר פורנוגרפי - כי פורנו מטרתו לגרות, הסצינה הזאת לא הייתה מגרה, היא הייתה מביכה ורעה.

ולא, אני לא דתי או מסורתי שדברים כאלו מפריעים לי ברמה ה"מוסרית".

ברמה הקולונעית נטו, לסצינה הייתה מוזיקת רקע לא קשורה ומוגזמת, משחק מוגזם, זוויות צילום מפוקפקות וחוסר קשר משווע לשאר הסרט.

סבבה, אז הסצינה באה להראות שבלי החליפה דניאל הוא אימפוטנט ואיתה הוא לא.

וסבבה, הסצינה נאמנה למקור - SO WHAT? במאי טוב נמדד ביכולת שלו לפסל את התסריט(או המקור) כהתאמה כמה שיותר חזקה למדים הקולנועי - סצינת הסקס הזו, אני חוזר ואומר, הייתה מגוחכת, עשוייה בטעם רע וגרמה לי לא לרצות להסתכל על המסך, כי אני די סבלתי בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה סרט פורנו לחלוטין!

לא רק המוזיקה ברקע אלא גם העובדה שהיא כולה ערומה ונשארה עם מגפיים כאלה של זונות...

אין מה להגיד זה היה באמת לא במקום וארוך מידי חחח (שוב תלוי למי... :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח נכון היא באמת נשארה במגפיים

כמה הזוי וקלישאתי לסרטי פורנו

אגב, טוב שהתחפושת שלה לא מסתירה לה בדיוק, אבל בדיוק את השפתיים החיצוניות.

מה שעובד בקומיקס לאו דווקא עובד בקולנוע חבר'ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...