Watchmen - דיון ראשי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Watchmen - דיון ראשי

Mesatla

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסה"כ מדובר בסרט ממש טוב שאני ממש נהנתי בו.

היו מספר סצינות שבהן הייתי משפשף טיפה את המשחק, היו קטעים של אובר אקטינג.

אני חושב שרורשאך היה אדיר ואפשר להשוות בקלות בינו לבין הג'וקר של הית' לדג'ר מבחינת המניירות ואיכות המשחק...

GIVE ME BACK MY FACE!

מה כן - בסרט הזה הייתי עד לסצינת הסקס הרעה, המגוחכת, המעצבנת והלא-תורמת עלילתית בתולדות הקולנוע האמריקאי.

א. בשביל מה? למה? בשביל להיראות בוגרים? באמת שבאותה מידה היו יכולים להראות את הגוף של שניהם זז לכמה שניות, לא היה צריך להקדיש לזה סצינה שלמה

ב. למה לעזאזל לדחוף לשם את "הללויה" בביצוע די מעצבן? מה הקשר? סתם מעצבן

ג. אם אני הייתי דניאל(הNite owl) ובחורה שאני איתה הייתה מתנהגת כמו לורי, אני הייתי מביא לה כפה ואומר לה שתפסיק לזייף באופן מוגזם... טוב שהיא לא "גומרת" על השנייה הראשונה 200 פעם, קופצת ומתפרקת עליו והוא לא עושה כלום... זה היה אחד הדברים היותר מגוחכים שראיתי

ןזה אחרי שחמש דקות לפני זה הם מנסים אבל לא עומד לו... כן, מסתבר שהוא Sex God. יופי.

ד. באמת שברגע שהם עברו לתנוחה שדניאל מעל לורי, באמת שלא היה לי שום צורך לקלוז-אפ על התחת של דניאל תוך כדי שהוא הולך קדימה ואחורה עם האגן... מיותר ומגעיל

סצינה ארוכה מדי, עם שיר רקע לא קשור עשויה בטעם רע שלא תורמת כלום להבנת הסרט, התפתחות הדמויות, העלילה, הויזואליות או שום דבר שקשור בכך.

סתם סצינה שגורמת להגבלת הגיל מ-18, שאר הסרט היה "עובר" גם עם הגבלת גיל מ16 בלי בעיות בכלל. אבל לא, זה היה ממש חובה אידיאולוגית לראות את לורי מזייפת אורגזמה ב30 דרכים שונות עם "הללויה" ברקע.

אה וכמובן שזה היה ממש קריטי לראות את הזין הכחול והאדיר של ד"ר מנהטן כל הזמן... נו באמת.

בקשר למוזיקה - בחירת פס-קול די תמוהה, בעיקר All Along The Watchtower בביצוע של הנדריקס(במקור של בוב דילן) שפשוט היה לא קשור לחלוטין למה שהתרחש על המסך - אם היו שמים אותו בסצינה אחרת שיותר קשורה לנושא השיר *ספויילר* הפריצה/מהומה בבית כלא *ספויילר* זה היה עובד.

השיר היחיד שממש אבל ממש ישב בול היה Times Are Changin של בוב דילן בOpening Credits.

כל שאר השירים היו או קצרים מדים, או לא קשורים למתרחש או מתרחשים בסצינות שהיה עדיף אם היו מתרחשים בסצינות שונות(כמו למשל 99Luftballoons האלמותי שנשמע למשך 4 שניות בתחילת סצינה די סתמית ולא קשורה למלחמה ה"קרה" בין בריה"מ לארה"ב(עליה הוא מדבר) - למה?

בסופו של דבר אני מאוד ממליץ ללכת לסרט, למרות הביקורת הרבה שלי על הסרט אני מאוד נהנתי.

אני סתם פרפקציוניסט מעצבן, לא לקחת ללב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. למה לעזאזל לדחוף לשם את "הללויה" בביצוע די מעצבן? מה הקשר? סתם מעצבן

ביצוע מעצבן? תיזהר איך שאתה מדבר על לאונרד כהן!

אבל אני בהחלט מסכים שהשיר (כמו הרבה שירים בפסקול של הסרט) לא היה במקום, ובאמת רק השיר של בוב דילן בהתחלה באמת התאים.

וסצינת הסקס בהחלט הייתה מיותרת ומביכה.

אה וכיוון שאנחנו בפורום מטאל

אנחנו בפורום מטאל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, זו תגובה על הסרט בדיון עליו בפורום מטאליסט, ערכתי.

הביצוע של הללויה ששמעו הוא הביצוע המקורי של לאונרד כהן? הלחן והליריקה נשארו אל מותיים, העיבוד שלו מעצבן אותי... הוא טיפה... טראנסי אפילו.

ואין מה לעשות, הביצוע של ג'ף באקלי יישאר לנצח הביצוע הטוב ביותר של הללויה(מבחינתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן זה הביצוע המקורי. אגב, הביצועים נבדלים זה מזה במילים שלהם (לאונרד כהן כתב 15 בתים שונים לשיר, ובכל ביצוע נבחרים 4-5 בתים מסויימים, למרות שבהרבה ביצועים נבחרים כמעט אותם בתים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למוזיקה - בחירת פס-קול די תמוהה, בעיקר All Along The Watchtower בביצוע של הנדריקס(במקור של בוב דילן) שפשוט היה לא קשור לחלוטין למה שהתרחש על המסך - אם היו שמים אותו בסצינה אחרת שיותר קשורה לנושא השיר *ספויילר* הפריצה/מהומה בבית כלא *ספויילר* זה היה עובד.

השיר היחיד שממש אבל ממש ישב בול היה Times Are Changin של בוב דילן בOpening Credits.

מסכים בהחלט, ו All Along the Watchtower באמת גרם לי להרים גבה ואפילו היה צורם ביחס למתרחש בסרט באותו הזמן.

הפתיח עצמו הוא לדעתי פשוט מצויין גם כמעט מכל בחינה אחרת. אחד הפתיחים היותר טובים שראיתי לסרט לפחות בשנה האחרונה.

אני מסכים גם לגבי סצינת הסקס, נראה שהבמאי הרגיש דחף בלתי מוסבר לשלב אותה כי הוא שילב סצינת סקס דומה בסרט 300, רק הרבה פחות מוגזמת.

מישהו יודע אם יש תיאור גרפי שכזה גם בקומיקס המקורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...