חושב לקנות מחשב נייד תקציב 8-9K. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חושב לקנות מחשב נייד תקציב 8-9K.

Pollik

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות שמסוגל להריץ משחקים כמו ביושוק, או אסאסינ'ס קריד, ולהריץ סרטי 1080p.

עכשיו, אני די חדש בתחום המחשבים הניידים, אז אני לא ממש יודע לגבי המחירים.

אתם יכולים בבקשה לתת השערות כמה יעלה מחשב עם הדרישות למעלה?

תודה מראש, אורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה אסורה לפני שעברו 24 שעות

קרא את חוקי הפורום בבקשה.

קשה לתת השערות לעלות של מחשב כזה שכן זה מאד תלוי במה וכמה אתה מוכן להשקיע ובגודל בו אתה מעוניין. אם הדרישות שלך אינן גבוהות במשחקים ואתה לא רוצה להשקיע הרבה באיכות גם 4000 ש"ח, אולי קצת פחות, יספיק. אם אתה רוצה להשקיע באיכות גבוהה וביכולת משחק יותר גבוהה אפשר להגיע גם ל-10,000 ש"ח. אם אתה רוצה ניידות גבוהה זה מחיר אחר ופשרות שונות מאם אתה מעוניין בניידות נמוכה. בקיצור, יש גורמים רבים שישפיעו על המחיר, נסה לחשוב יותר על מה חשוב לך (יש הנחיות והסברים בסטיקים) ולהגדיר כמה אתה יכול להוציא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לחוק של ה-24 שעות, כפי שאת רואה בהקפצה הראשונה, אבל כבר איבדתי את סבלנותי.

אני מוכן להוציא בסביבות ה-8-9...

חשובה לי האיכות אבל לא ברמה של ה-15...

לדעתי 8-9 יספק אותי בהחלט. יש הצעות/המלצות ליצרנים, מפרטים, משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לחוק של ה-24 שעות, כפי שאת רואה בהקפצה הראשונה, אבל כבר איבדתי את סבלנותי.

זה מצויין שאתה מודע לחוק אך מטרת ההפניה לקריאה אינה רק ידע כללי.

נא להכניס את התקציב לכותרת.

ב-8-9 אלף ש"ח ניתן למצוא מחשבים מצויינים. על איזה גודל מחשב אתה חושב והאם חשובה לך יותר ניידות או יכולת משחק גבוהה? אילו יציאות אתה צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב כזה אני הייתי הולכת על ה-T500 או 8530p. שניהם מחשבי 15.4" באיכות טובה מאד עם של Mid-Range שיתנו ביצועים די טובים במשחקים (במונחים של כמובן). ה-T500 מציע גם כרטיס מסך היברידי (יכולת מעבד מכרטיס מסך מובנה לנפרד).

אפשר למצוא גם מחשבים עם יכולת משחק גבוהה עוד יותר אבל הם יחייבו התפשרות על האיכות ובדר"כ יהיו גדולים וכבדים יותר. אם זה מה שאתה מחפש אולי בכלל עדיף לשקול דסקטופ. בתקציב כזה אפשר גם לשקול קניה מחו"ל, זה יפתח לך הרבה אופציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקטע של הקנייה מחול, נראה שאני אבקש מחבר שלי שגר בארה"ב שיביא לי את המחשב משם כי לפי מה שראיתי פה בפורום אז יכולים להיות הבדלי מחירים משמעותיים.

אוקי תודה עזרת לי מאוד. אפשר לנעול =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...