גיוס ב1 באפריל(לא צוחק) ידוע לאן זה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיוס ב1 באפריל(לא צוחק) ידוע לאן זה?

achiya1

Recommended Posts

שלום..

קיבלתי צו גיוס ל1 באפריל לאחר שלא עברתי מיונים ואני לא מיועד לקרבי למרות פרופיל 82.

הבנתי שהגיוסים ביום זה הם לקרבי,חיל אוויר וכלל צה"לי...

עכשיו אין לי שום מושג בעניין לא בראשי תיבות הצהליים ולא בהליכים וכו'...

מה זה טירונות כלל צהלי? כמה זמן זה ..איפה? (אם זה ידוע)

אשמח לקבל כל מידע שהוא ממי שעבר את זה כבר וממי שפשוט יודע ,כי אני ממש נוב בעניין.

וגם מה הסיכויים לקבל דחיה לצו? וכמה דלקת פרקים יכולה להוריד פרופיל?

רק לפי איך שכתבתי אתם יכולים לראות כמה אני מבולבל מהעניין :nixweiss:

תודה רבה מראש לכל תגובה ועזרה.. לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיו לך מיונים נוספים כנראה, אם מלאת מנילה וההעדפות שלך ברורות כנראה שיחליטו בקרוב לתאריך לאן תשובץ.

תביא איתך ביום הגיוס דברים מינימאליים (תתייעץ עם חברים שלך שכבר גויסו) ואז סביר להניח שתעבור את שרשרת החיול במסגרתה תעבור חיסונים ובדיקות בסיסיות של בריאותך. רוב הסיכויים שאם לא ישלחו אותך הבייתה משם תוסע היישר לבסיס שלך לתחילת הטירונות.

בקשר לפרופיל שלך רוב הסיכויים הם שתראה רופא, כמו כן בכל שלב בטירונות אתה יכול לבקש חופ''ל (חובש פלוגתי) שיכול להפנות אותך לרופא במטרה לשנות פרופיל רפואי.

בקשר למה יהיה בזמן הקרוב, סביר להניח שאתה תקבל בדואר פירוט של החייל אליו שובצת או שיחת טלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיו לך מיונים נוספים כנראה, אם מלאת מנילה וההעדפות שלך ברורות כנראה שיחליטו בקרוב לתאריך לאן תשובץ.

תביא איתך ביום הגיוס דברים מינימאליים (תתייעץ עם חברים שלך שכבר גויסו) ואז סביר להניח שתעבור את שרשרת החיול במסגרתה תעבור חיסונים ובדיקות בסיסיות של בריאותך. רוב הסיכויים שאם לא ישלחו אותך הבייתה משם תוסע היישר לבסיס שלך לתחילת הטירונות.

בקשר לפרופיל שלך רוב הסיכויים הם שתראה רופא, כמו כן בכל שלב בטירונות אתה יכול לבקש חופ''ל (חובש פלוגתי) שיכול להפנות אותך לרופא במטרה לשנות פרופיל רפואי.

בקשר למה יהיה בזמן הקרוב, סביר להניח שאתה תקבל בדואר פירוט של החייל אליו שובצת או שיחת טלפון.

לא מילאתי את המנילה ולא החזרתי אותה אליהם.

אני מחזיק גם בקב"א מאד נמוך עקב חוסר מוטיביציה (שעדיין קיימת מה לעשות)

אפשר בבקשה לקבל מידע על גיוס כלל צהל"י?

טיפים איך להתנהג בטירונות..מה לא לעשות בכלל ומה אני צפוי לעשות בה?

נ.ב אני די נאיבי ואני פוחד להדפק מזה

אני מאמין שקארמה לא נמצאת בצבא "תעשה דברים טובים ודברים טובים יקרו לך"

אני צודק אה?

וסתם ככה בלי שום קשר(בטח)

אפשרי לצאת מהארץ לטיול\בריחה תקופה כל כך קצרה מהגיוס?

ועוד שאלה היפותטית..מה קורה אם לא מתייצבים ביום גיוס? מגיע צו גיוס עם אזהרה כמו בצו ראשון וכאלה?

או משטרה צבאית ?

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מה לעשות בטירונות, בהנחה שזה 02, העצה הכי טובה שאני יכול לתת זה תעשה הכי ראש קטן שאפשר. כבה את המוח תעשה בדיוק מה שאומרים לך, אל תתווכח ועל תתעצבן. התפקיד שלהם זה לשבור אותך, פשוט תתעלם ואל תקח אישית. והכי חשוב, הם יתנו לך מגבלות זמנים מגוכחות עבור מטלות טריוויאליות (30 שניות לסידור המיטה לדוגמא), זה לא משנה אם אתה מצליח לעמוד בהם או לא, ורוב הסיכויים שלפחות בחלק לא תעמוד, העיקר שתתיצב חזרה בזמן ותבקש הארכת זמן.

כל זה בהנחה שהצבא לא השתנה ב-7 שנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לפי מה שאני זוכר ,קמנו ב5 בבוקר, ניסו להעסיק אותנו רוב היום ,רק בשטויות (אני מדבר על ג'ובניקים :cool2:), מסדר וכל הסגירת יום זה ב22:00 לדעתי, ואז שעת ת"ש שבה אפשר להתקלח, לדבר עם אבא ואמא/חברה/אחים ואז לישון, וככה נוצרת רוטצייה מצחיקה ומטומטמת להפליא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה:\

ומה הסדר יום בטירונות?

קמים באיזו שעה? מתי ישנים ?

מתי יש זמן פנוי אם בכלל..?

עריכה:

והטירונות 02 ישנים באוהלים נכון?

בדרך כלל כן.

אצלנו היו משחררים אותנו ב-9 ויש לך שעה להתארגן ב-10 כיבוי אורות והשכמה ב-4 בבוקר.

תכל'ס בטירונות יש להם דרך מאוד מיוחדת לא לעשות כלום כל היום ועדיין לגרום לכולם להיות בלחץ אטומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...