בחירת שם למבצע הבא בעזה- הת'ראד הרישמי! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת שם למבצע הבא בעזה- הת'ראד הרישמי!

IG

Recommended Posts

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד, לא דיברת על דעת הקהל הבינלאומית גם במבצע הקודם שלא תיתן לנו לתקוף את עזה? והפלא ופלא - דעת הקהל הבינלאומית נדמה.

דעת הקהל נדמה? אם היית ממשיך היית רואה מה זה נדמה, ואל תשכח שמיליוני המוסלמים באירופה שלוחצים על המנהיגים בהחלט לא פועלים לטובתנו, וזה שאובאמה הושבע יומיים בערך אחרי שהמבצע הופסק, ואני לא צריך לספר לך על דעותיו בנושא של הנשיא האמריקאי. אתה חושב שאולמרט וברק החליטו להפסיק את המבצע סתם? אתה עד כדי כך עיוור?

מבחינה טקטית להפסיק את המבצע היה אסון, ומה שלא תגיד על ברק, בטקטיקה הוא מבין משהו.

שכחת תרחיש אחד - אנחנו מנצחים במלחמה ולא מפסיקים אותה באמצע, כמו ששמאלמרט עשה.

לא שכחתי ואם היית קורא את ההודעה שלי עד הסוף היית מבין שלהפסיק את ירי הקסאמים לא היית מצליח, ואני לא חושב שמישהו היה מגדיר ניצחון אחרת. בכל דבר אפשר למצוא פאק. אם ירי הקסאם היה נפסק ו-300 חיילים היו מתים אז זה גם היה כישלון. אם 30 חיילים היו נהרגים והקסאם לא היה נפסק זה גם כישלון. זה תמיד כישלון, כי הדעה היא נגד הממשלה ויהי מה.

טקטית והרתעתית המבצע היה מושלם, הבעיה היא שעכשיו אחרי כל קסאם יורים על 5 מנהרות במקום לדפוק רחוב בעזה.

זה בגלל שקדימה היא מפלגת שמאל, אז בכל מקרה יש להם את קולות השמאלנים. הוא גם דאג לא לכתוש את "אחיו" הפלסטינים עד חורמה, כדי לא לאבד את קולות השמאל.

המטרה של המלחמה היתה למשוך קולות מהימין ולא לשמר קולות מהשמאל.

קדימה לא מפלגת שמאל. לא בעמדות המדיניות, ובוודאי שלא בעמדות הכלכליות-חברתיות. די עם השטויות האלה, קדימה היא מפלגת מרכז, עם טיפה נטיות לפה בנושאים מסוימים וטיפה לשם בנושאים אחרים. פשוט, כל מה שהוא לא לכתוש את עזה זה שמאל. ואני אספר לך משהו שהיה מאוד קל להבין אם היית מנסה טיפה לחשוב, קדימה הרוויחה את הקולות של העבודה ומרץ כי אותם אנשים פחדו יותר מהליכוד ומישראל ביתינו (ובצדק בנושאים מסוימים) מאשר שהיה להם חשוב שלמפלגה שלהם יהיה עוד שני מנדטים. אני בטוח שעכשיו הם אוכלים את עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא במבצע האחרון, שהתנהל לדעתי בצורה מוצלחת מאוד והופסק לאחר שהושגו כל היעדים ברי-ההשגה. הבעיה היא שקבענו תג מחיר מסוים לירי על - וכעת אנו שוב לא מגיבים כלל לירי שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה שלא הושגו השגים שהחזיקו מעמד יותר משעתיים (חוץ מזה שיש עכשו איזה 1000 ומשהו מחבלים פחות- לא שזה משמעותי במיוחד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אותי כל הזמן שאומרים שקדימה היא מפלגת שמאל - חחח

היא מפלגת בחירות - לכולם ברור שיש לתת לשני עמים שתי מדינות - הויכוח הליגיטימי הוא על הגבולות של שתי המדינות - קדימה הם מפסידנים מראש ( כי כך הם פונים לצד העייף ונהנתן של הציבור הישראלי / השמן , מה הפלא שהשכבות המחוזקות מצביעות קדימה , הרי מפלגת שמאל הייתה צריכה להיות סוציליסטית והיא לא - היא אוליגרכית / ומייצגת את בעלי ההון ) וזה כל ההבדל בינם לבין הימין .

והם לא בממשלה כי ציפי לא מקבלת את כיסא ראש הממשלה אז היועצים שלה שליחי ההון אומרים לה לא צריך נפיל את הליכוד ונלך נגד רצון העם מאוחר יותר , ברור שקקה דימה איננה מייצגת את העם - היא חושבת שהיא העם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעת הקהל נדמה? אם היית ממשיך היית רואה מה זה נדמה, ואל תשכח שמיליוני המוסלמים באירופה שלוחצים על המנהיגים בהחלט לא פועלים לטובתנו, וזה שאובאמה הושבע יומיים בערך אחרי שהמבצע הופסק, ואני לא צריך לספר לך על דעותיו בנושא של הנשיא האמריקאי. אתה חושב שאולמרט וברק החליטו להפסיק את המבצע סתם? אתה עד כדי כך עיוור?

מבחינה טקטית להפסיק את המבצע היה אסון, ומה שלא תגיד על ברק, בטקטיקה הוא מבין משהו.

מההתחלה אמרת שרק אם נעז להיכנס לעזה אז דעת הקהל הבינלאומית תהיה נגדנו, ולא קרה כלום.

עכשיו אתה אומר שאם היינו ממשיכים עוד קצת, אז דעת הקהל הבינלאומית היתה נגדנו?

תעשה לי טובה ותאיים על מישהו אחר.

לא שכחתי ואם היית קורא את ההודעה שלי עד הסוף היית מבין שלהפסיק את ירי הקסאמים לא היית מצליח, ואני לא חושב שמישהו היה מגדיר ניצחון אחרת. בכל דבר אפשר למצוא פאק. אם ירי הקסאם היה נפסק ו-300 חיילים היו מתים אז זה גם היה כישלון. אם 30 חיילים היו נהרגים והקסאם לא היה נפסק זה גם כישלון. זה תמיד כישלון, כי הדעה היא נגד הממשלה ויהי מה.

טקטית והרתעתית המבצע היה מושלם, הבעיה היא שעכשיו אחרי כל קסאם יורים על 5 מנהרות במקום לדפוק רחוב בעזה.

עם הגישה התבוסתנית הזאת באמת שלא תגיע רחוק...

אתה אומר שמבחינה הרתעתית המבצע היה מושלם? תגיד מה לקחת? על איזו הרתעה אתה מדבר?

קדימה לא מפלגת שמאל. לא בעמדות המדיניות, ובוודאי שלא בעמדות הכלכליות-חברתיות. די עם השטויות האלה, קדימה היא מפלגת מרכז, עם טיפה נטיות לפה בנושאים מסוימים וטיפה לשם בנושאים אחרים. פשוט, כל מה שהוא לא לכתוש את עזה זה שמאל. ואני אספר לך משהו שהיה מאוד קל להבין אם היית מנסה טיפה לחשוב, קדימה הרוויחה את הקולות של העבודה ומרץ כי אותם אנשים פחדו יותר מהליכוד ומישראל ביתינו (ובצדק בנושאים מסוימים) מאשר שהיה להם חשוב שלמפלגה שלהם יהיה עוד שני מנדטים. אני בטוח שעכשיו הם אוכלים את עצמם.

אתה צוחק, נכון? קדימה היא מפלגת שמאל שנמצאת במפה הפוליטית שמאלה ממפלגת העבודה, והיא קוראת לעצמה מפלגת מרכז רק כדי למשוך מצביעים אובדים מהימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אותי כל הזמן שאומרים שקדימה היא מפלגת שמאל - חחח

היא מפלגת בחירות - לכולם ברור שיש לתת לשני עמים שתי מדינות - הויכוח הליגיטימי הוא על הגבולות של שתי המדינות - קדימה הם מפסידנים מראש ( כי כך הם פונים לצד העייף ונהנתן של הציבור הישראלי / השמן , מה הפלא שהשכבות המחוזקות מצביעות קדימה , הרי מפלגת שמאל הייתה צריכה להיות סוציליסטית והיא לא - היא אוליגרכית / ומייצגת את בעלי ההון ) וזה כל ההבדל בינם לבין הימין .

והם לא בממשלה כי ציפי לא מקבלת את כיסא ראש הממשלה אז היועצים שלה שליחי ההון אומרים לה לא צריך נפיל את הליכוד ונלך נגד רצון העם מאוחר יותר , ברור שקקה דימה איננה מייצגת את העם - היא חושבת שהיא העם .

זובי , ( בלי כוונות דובי ) מפלגת קדימה היא מפלגת שמאל - היא מפלגת בחירות והאג'נדה שלה היא מה שהיועצים/ פירסומאים שלוחי בעלי ההון אומרים להם , שוב מפלגת שמאל צריכה להיות סוציליסטית ( אותי לא מעניין הכפל משמעות במצע שלהם - יותר מעניין פלח האוכלוסיה שמצביע עבורם )

ואם בשמות עסקינן :

חבל היה לי שם טוב למבצע הקודם ( עופרת יצוקה )

פעולה מקדימה

כי בין כך צריך יהיה להיות נוסף וגם המבצע הזה עזר למפלגת קדימה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זובי , ( בלי כוונות דובי ) מפלגת קדימה היא מפלגת שמאל - היא מפלגת בחירות והאג'נדה שלה היא מה שהיועצים/ פירסומאים שלוחי בעלי ההון אומרים להם , שוב מפלגת שמאל צריכה להיות סוציליסטית ( אותי לא מעניין הכפל משמעות במצע שלהם - יותר מעניין פלח האוכלוסיה שמצביע עבורם )

ואם בשמות עסקינן :

חבל היה לי שם טוב למבצע הקודם ( עופרת יצוקה )

פעולה מקדימה

כי בין כך צריך יהיה להיות נוסף וגם המבצע הזה עזר למפלגת קדימה :smile1:

ציטטת הרגע את עצמך?

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עברתי על כל הדיון אז אם אני חוזר על מישהו סליחהמ ראש.

מבצע "לא ההינו פה קודם?"

מבצע "Replay"

"מבצע 1+1"

מבצע "מחזירים את השקט לדרום ... שוב..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שתדע - התמונה הזאת נלקחה מתוך סרטון תדמית על טנק המרכבה. כל אנשי הצוות של הטנק הזה, שעשה את הקפיצה המטורפת על סלעים ברמה, יצאו מזה עם גפיים שבורות וזעזועי מח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...