Rapidshare קרס - נמאס לי, מישהו מכיר אלטרנטיבה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rapidshare קרס - נמאס לי, מישהו מכיר אלטרנטיבה?

NuNaTaK

Recommended Posts

אחרי המשחקים עם נפח חבילות ההורדה ובסופו של דבר ההורדה ל2.66GB עלובים ליום, ירידה דרסטית במהירות ההורדה ושינוי לרעה של תנאי השימוש זה הקש ששבר את גב הגמל. אני לא אתפלא אם הם בכלל פשטו רגל וזו הסיבה לנפילה של האתר וכל השרתים.

רק חבל שאין אלטרנטיבה נורמלית; בusenext הנפח לא מספיק, לgiganews יש בעיות עם בב"ל וmegaupload לא מספיק נפוץ. אם מישהו יש הצעה למינוי לשרת/שירות הורדות אחר אני אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלך המהירות הורדה מתחילה לשאוף לאפס ביום? (בלילה היא עוד סבירה)...

כן, בלי פלאשגט גם הייתי יכול להשתמש במודם אנלוגי ולא הייתי מרגיש הבדל.

http://upload.megashare.com/

המבחר לא גדול כמו רייפיד, אבל אין הגבלה על נפח.

אגב, אם אתה בנטויז'ן הבעיה במהירות היא בגללם. עברתי מנטויז'ן לבב"ל (כבלים), הכל טס 8)

תודה אני אבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בלי פלאשגט גם הייתי יכול להשתמש במודם אנלוגי ולא הייתי מרגיש הבדל.

בדיוק על זה אני מדבר, עכשיו ( 4:45 בלילה) הוא מוריד על 230 (מפתיע כי אני עם 1.5 והמקסימום שלי היה 220) בממוצע ואפילו קופץ ל250

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה כבר חצי שני הורדות מטורפות במשך כל היום על המהירות הכי גבוהה(4MB) וגם התבאסתי מראפידשר כי קניתי חבילה לשנה ובמשך החודשים שעברו התנאים ירדו ירדו מהצד שלהם ועכשיו כנראה הספקית שלי(בב"ל) חוסמת לי את ראפידשר בכל השעות חוץ מהבוקר המוקדם ועוד טיפה להמשך היום ...

חוץ מראפידשר שמוריד לי על 200 Bytes!!!!!!! לשניה...

האינטרנט כולו לא במצב טוב והגלישה לא מהירה כמו שהייתה...

לא יודע מה קרה לבב"ל הם היו טובים בהתחלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מנויי הפרימיום של השרתים השונים אפשר להוריד מס' קבצים יחד, זה לא יתרון בלעדי שלהם.

עכשיו לדוגמה אני מוריד כמה קבצים ששוקלים יחד טיפה יותר מג'יגה, כשניסיתי להוריד דרך הדפדפן כולם ביחד בקושי גירדו את ה100KBps, רק כשהכנסתי אותם לפלאשגט הצלחתי לנצל את כל רוחב הפס שלי(625KBps) וגם זה רק אם הורדתי כמה קבצים ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...