עזרה במידע על כרטיסי קול (מספר שאלות ספציפיות בנוגע ל-D2, 1212M ו-@JULI) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במידע על כרטיסי קול (מספר שאלות ספציפיות בנוגע ל-D2, 1212M ו-@JULI)

Gnome

Recommended Posts

ערב טוב,

אחרי חיפושים וקריאה, אני זקוק לקצת עזרה.

נכון לעכשיו יש לי את האודיופיל 2496, שהוא בהחלט לא רע, אם כי, לא מספיק לי.

הייתי שמח לשמוע במיוחד מאנשים ששמעו את הכרטיסים הנ"ל בעצמם והתנסו איתם.

את ה-1212 גם אני שמעתי, והוא בהחלט כרטיס מעולה, אם כי לצערי מעט קשה להשגה. קיימות שתי אופציות חלופיות. אופציה ראשונה היא ה-JULI@, שהוא נחשב גם לטוב מאוד, ועליו מאוד הייתי רוצה לשמוע ממישהו שהתנסה איתו ויכול לפרט אודותיו! אופציה שניה היא ה-D2 שעליו קראתי כמובן לא מעט וגם את הביקורת כאן באתר ומאוד הופתעתי לטובה!

כמובן שעם ה-D2 כבל AUX חדש ואיכותי יותר מזה שבבאנדל (שילך למגבר מנורות) זה דבר רצוי.

זהו בעיקרון, על ההבדלים בין ה-1212 ל-D2 אני יודע ממה שקראתי מהביקורת של אנטולי, וזה עושה רושם כאילו שה-1212 יהיה לי עדיף למוזיקה קלאסית למשל, עקב פירוט טוב יותר ב-MID ועוד. אבל הכרטיס שעדיין ידוע לי עליו הכי פחות נכון לעכשיו ואשמח לשמוע עליו מידע, הוא ה-JULI@...

תודה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מזה תקציב כזה?

סך הכל מדובר על פחות מ-1000שקל, לא משהו דרסטי.

יש דברים מעניינים בתקציב הזה כמובן. יש את הזהאולו לדוגמא. מכשיר לא יקר, אבל מאוד מוצלח. יש גם את ה-y1 שהוא DIY והוא מכשיר מצוין בעלות נמוכה יחסית. הבעיה היא עלויות שילוח מהחנויות של הרכיבים, וזה שצריך לבנות הכל לבד (למי שזה בעיה בשבילו).

מעבר לזה שלעיתים הרבה יותר נוח להשתמש בכרטיס קול בלי עוד דברים באמצע.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציה של DAC היא בהחלט מעניינת, אם כי אני חושב שהיא יותר רלוונטית בתקציב יותר גבוה.

בקשר ל-@JULI, למה כוונתך מעט עגול יותר? איפה זה בא לידי ביטוי?

ובאשר לי למשל, עם מערכת כמו שלי או מערכת עתידית עם מגבר מנורות ואוזניות טובים יותר, מה יהיה ההבדל מבחינת בין ה-RCA לא מאוזנות לבין ה-1/4" כן מאוזנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך שלא להשתמש ביציאות מאוזנות בציוד שלא מיועד לכניסה כזו. זה פשוט ייאבד את האדמה וייתן לך 6db תוספת. יש לזה אולי יתרנות (בעיקר פסיכולוגיים), אבל יש לזה חסרונות אחרים כמו אפשרות של מתח גבוה מדיי (מה שיכול לגרום לדרגות ההגברה במגבר לעבוד בצורה לא לינארית - בעיקר בקצוות של הסיגנל).

ה-JULIA "עגול" יותר במובן שהוא פחות חד בצליל שלו מאשר ה-EMU1212.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המגבר מיועד לעבוד עם כניסה מאוזנת אתה תראה את זה בבירור בכניסות שלו.

ייתכן מצב שבו יהיה טוב יותר עם חיבור כזה גם המכשיר לא תוכנן לעבוד כך, אך אל תבנה על זה.

מעבר לזה שדווקא במגברי מנורות בדר"כ פחות סביר שתהייה בעיה עם זה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לD2 איכות שמע מצויינת, אבל קצת קשה לו להשתלט על תדרי באס נמוכים במוזיקה קלאסית ובקטעי שיא.. אם זה כמובן מאוד חשוב לך.

השוואתי אותו לDAC שלי ששווה 600$ אז זה קצת לא פייר.

בכל מקרה כדי לקבל משמעותית יותר טוב מהD2 צריך להוסיף אלפייה וזה לא משתלם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מי אמר שהוא טוב יותר בסטריאו?

אם לומר את האמת, בסטריאו נטו עדיין הייתי לוקח 1212M על פני ה-D2. הסיבה שבחרתי ב-D2 היא שאני משתמ שאך ורק ביציאה הדיגיטלית לצפייה בסרטים ואפשרות הדחיסה ל-DTS בחומרה מאוד מועילה לי, אני יכול לעשות כל מה שאני רוצה במחשב (דיליי, פריסה מחדש לערוצים, וכו').

זה בלי לדבר על הדרייבר הזוועתי של קריאטיב (EMU) שאין מה להשוות לאסוס.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...