הגבלת חיבורים חצי-פתוחים ב-XP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגבלת חיבורים חצי-פתוחים ב-XP

Klayhamn

Recommended Posts

אהלן

למישהו יש מושג האם וכיצד ניתן "לתקן" את ההגבלה נפלאה שסיפקה לנו מייקרוסופט, שצמצמה את מספר החיבורים ה-"חצי פתוחים" שיכולים להתקיים בו זמנית ל-10 (במקום 65,000) - ב-

WINDOWS 64BIT SP2?

(ה-PATCH של ה- 32BIT לא עובד לגרסת ה-64 ביט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות השירשור הזה קראתי קצת על הנושא ורציתי אם ניתן התייחסות ל:

http://www.p2pforums.com/viewtopic.php?f=111&t=32557

בעיקר לטענות הבאות:

if you use Vista don't even try messing with the tcpip.sys file. It's updated for performance & security very often. You'll be wasting your time and giving yourself many head aches trying to fight Vista.

If you're using XP Pro Media Center Edition it will kill your connection all together and you'll need to do a system restore to fix the damage.

Every few months releases a new tcpip.sys for XP, since this patches last update, tons of stuff for Win2k3 and a different TCP/IP structure for XP Media Center Edition that the patch wont work with at all. Lets not even get started with Vista's security updates. Not to mention that is well aware of the patch so update will remove it....

בתור אחד שמשתמש בתוכנות P2P החלטתי לבדוק את העניין (אני משתמש ב APEXDC++)

לפני ה"תיקון" החלטתי לחפש את EventID 4226 ב EventVwr.msc ולא מצאתי עדות לו.

כמו כן לא ניתקלתי מעולם ב SLOW BROWSING בזמן שימוש בתוכנות P2P.

ביצעתי תיקון מ 10 ל 100 HALF OPEN CONNECTIONS. וביצעתי ריסטרט למחשב.

לפני התיקון היו לי הרבה מאוד TIMEOUTS על נסיונות חיבור לאנשים. לאחר התיקון מספר האירועים האלה ירדו דרמטית.

יש לציין שכנראה אין מגבלה בתוכנת ה P2P שבה אני משתמש לגבי מספר ניסיונות החיבור לאנשים בו זמנית (אך כמובן יש מגבלה לגבי מס החיבורים המחוברים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...