Operation Flashpoint II VS Arma II - הדמו של Arma2 שוחרר - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Operation Flashpoint II VS Arma II - הדמו של Arma2 שוחרר

simonsix

Recommended Posts

נכון, אבל לא זכור לי שזה קרה יותר מידי. הרי כל פעם שמישהו מדבר, רואים את הכינוי שלו.

אולי רק כשהמחסה שלנו התגלה והתחלנו לחטוף מכות אש, אז באנדרלמוסיה של הכל, כל אחד מדווח מאיפה יורים, דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני פשוט לא מבין פעם ראשונה שאני מגלה שיש דבר כזה OF, והדבר השני הוא שעד עכשיו לא הבנתי מה ההבדל בין זה לבין ARMA.

רק הבנתי שOF וARMA יצאו מזמן ולמרות שOF יצא לפני, הוא יותר טוב.

עוד הבנתי יצא דמו של OF2. עכשיו, רציתי לדעת המשחק המלא כבר זמין בחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין פעם ראשונה שאני מגלה שיש דבר כזה OF, והדבר השני הוא שעד עכשיו לא הבנתי מה ההבדל בין זה לבין ARMA.

רק הבנתי שOF וARMA יצאו מזמן ולמרות שOF יצא לפני, הוא יותר טוב.

עוד הבנתי יצא דמו של OF2. עכשיו, רציתי לדעת המשחק המלא כבר זמין בחו"ל?

OFP יצא ב-2001 ופותח ע"י Bohemia Interactive Studio, משחק ההמשך נקרא ArmA ופותח ע"י אותה מפתחת ההבדל בשם הוא בגלל שהשם OFP שייך למפיצה Codemasters. וכמובן אין שום קשר בין המפתחת של OFP1 ו-OFP2 שיצא רק בספטמבר.

ArmA היה יותר בסגנון של OFP1.5 מאשר משחק המשך. האמת גם ArmA2 הוא יותר קרוב ל-OFP1.8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OFP יצא ב-2001 ופותח ע"י Bohemia Interactive Studio, משחק ההמשך נקרא ArmA ופותח ע"י אותה מפתחת ההבדל בשם הוא בגלל שהשם OFP שייך למפיצה Codemasters. וכמובן אין שום קשר בין המפתחת של OFP1 ו-OFP2 שיצא רק בספטמבר.

ArmA היה יותר בסגנון של OFP1.5 מאשר משחק המשך. האמת גם ArmA2 הוא יותר קרוב ל-OFP1.8.

סבבה........

עכשיו, לא במת הבנתי מה זה ה 1.5 וה 1.8 הזה שאתה מדבר עליו, אבל כבר לא משנה, אני ממש לא מתכוון לשחק באחד מהמשחקים האלה.

אני כן מתכוון לשחק בOF2 ובARMA 2.

כאן אני צריך מידע, כי למרות החרישה על שני הפורומים שלהם, לא הבנתי עד עכשיו: שניהם כבר יצאו? האם דמויים של שניהם כבר יש? האם אפשר בבקשה לצרף TRAILER של כל אחד בנפרד להודעה פה, אני סתם מחפש סדר.........

ועוד משו זה רצף המשחקים לפי מה שהבנתי, זה נכון? - OF>ARMA>OF2>ARMA2. משחקי המשך אחד של השני.................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה באגים יש ב- אלהים ישמור. כל פעם שחייל מחיה אותי הוא גם יורה בי אחרי זה בטעות כביכול. :-\

:lol: :lol: :lol:

אני מצטער, אבל זה פשוט אחד הבאגים הכי מצחיקים ששמעתי עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שאתה היחיד שמגיב לי להודעה........

אני אשתחווה אם תענה לי על שאר ההודעה .......במת אודה לך, אני עד עכשיו בעננים, לא במת מבין מה הולך פה. אפילו WIKIPEDIA לא עזר לי!!!

ה 1.5 ו 1.8 זה סתם בצחוק, הכוונה זה משחקים שכביכול נמצאים בין המשחק הראשון לשני בסדרה.

ARMA 2 יצא כבר, אני חושב שהוא זמין בSTEAM, אתה יכול לבדוק שם.

OF2 עוד לא יצא, אבל צריך מתישהו בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...