שני תהליכים בMSCONFIG - האם אפשר לבטל? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שני תהליכים בMSCONFIG - האם אפשר לבטל?

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלום,

לאחרונה החלטתי לעשות מעין ניקוי קטן של כל מיני שטויות שיש לי על המחשב, החלטתי להתחיל באפליקציות שרצות כבר עם עליית המערכת(XP SP2).

כיביתי את ה"ברורים" כגון המסנג'ר והDAEMONTOOLS.

עכשיו נשארו הטיפה יותר בעייתיים, אני מדבר על:

alcmtr.exe

ו

rthdcpl.exe

כפי שאתם רואים, לפי PL, מדובר בתהליכים הקשורים לכרטיס קול מובנה של Realtek.

אכן, יש לי כרטיס קול מובנה של Realtek, אך אינני משתמש בו.

יש לי כרטיס קול M-Audio Fast Track Pro שדרכו אני מקליט וכן משמש אותי ככרטיס הקול הראשי שלי.

האם "מותר" לי אם כן לבטל את התהליכים המשמשים את הכרטיס קול המובנה?

כמו כן, התהליך RTHDCPL לעיתים "נתקע", מה שגורם לכך שאין אפשרות להוציא , עד לריסטרט של המחשב עצמו.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפאסט טראק פרו מתחבר דרך הUSB, אם אני אכבה לחלוטין את הרילטיק, האם הוא באמת יכול לשמש אותי ככרטיס קול ראשי לכל דבר?(שזה מה שאני רוצה לעשות).

ואם כן, איך אני יכול להסיר את הדרייברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אתה צריך לדעת, לא אני, אם יש לו דריברים רגילים של כרטיס קול, אז אין סיבה שלא. (לפי מה שהבנתי ממה שאמרת, הוא כבר משמש אותך ככרטיס קול לכל דבר לא ?)

איך אתה מסיר ? לך ל ADD/REMOVE Programs ותוריד את הדברים של REALTEK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כן, האוזניות והרמקולים מחוברים לפאסט טראק.

התכוונתי - האם ייתכן שהכרטיס קול המובנה הוא עדיין הSound Output העיקרי שלי וממנו זה עובר לפאסטטראק? לזה התכוונתי.

אני פשוט לא מבין איך זה הולך מבחינת ה"קישקע" בוא נגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרתי את הדרייברים שלו ועשיתי ריסטארט, יש סאונד והכל פנאן אבל אני מקבל את הFound New Hardware Wizard של ווינדוס.

האם הדרך היחידה שהוא לא יופיע היא לבטל את הכרטיס קול בביוס? מה ההבדל בעצם בין כך שהכרטיס קול לא מבוטל אך אין לו ולכן הוא כהלכה למעשה, לא פועל - לבין כך שהכרטיס יכובה גם מהביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...