לאיזה מכינה לפסיכומטרי כדאי ללכת? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה מכינה לפסיכומטרי כדאי ללכת?

iakovl

Recommended Posts

שאלה פשוטה אבל תשובה מורכבת

אני רוצה ללכת למכינה לפסיכומטרי אבל אין לי הרבה אופציות

1. קידום - מכללת כנרת, צומת צמח - חצי שעה נסיעה מהבית

2. יועל גבע - חיפה - שעה ו... נסיעה מהבית

3. לחמן - עפולה - שעה ו... נסיעה מהבית

4. HIGH-Q - טבריה - 5 דקות הליכה מהבית

5. EZ - חיפה - ראו סעיף 2

בגדול אני רוצה למהר כי אני ככל הנראה מחליט להתחיל ללמוד השנה (עוד נראה איפה)

הייתי רוצה לשמוע את ההמלצות שלכם וגם חוויות אישיות אם מישהו עבר פסיכומטרי קודם לכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, דיברתי עם HIGH Q הסניף היחיד שיש בכל מקרה בטבריה

לימודים פעמיים בשבוע, שני ורביעי מחמש עד עשר, מתחילים באפריל ועד אז גישה ללימודים באינטרנט שלהם.

תענוג יקר אש, 6000 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז גם ביואל גבע זה לא שווה את המחיר :nixweiss: חשבתי שהם אמורים להיות הכי יקרים.

קורס הכנה לפסיכומטרי פשוט לא שווה כלכך הרבה לדעתי...

מבחינת הקורס עצמו, עשיתי ב-High-Q והיה בסדר גמור (אם כי מיותר לחלוטין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר זה תלוי בך וברצונותייך מהקורס. אני למשל עשיתי את הפסיכומטרי שלי במועד האחרון (דצמבר) ולקחתי קורס של לחמן בעפולה. הסיבות שלי היו הצורך שלי במסגרת (שלא עזר בסופו של דבר כי לא השקעתי כמו שצריך) והצורך כמובן בחומר לימודי לדוגמאת הספרים המעולים של לחמן. הקורס עלה לי 5000 ש"ח.

אני אישית לא הפקתי הרבה מהשיעורים בקורס כי לא ממש הצטרכתי אותם. מה שכן הצטרכתי זה מסגרת שתעודד אותי ללמוד וספרים טובים שאוכל לתרגל מהם (הסימולציות בעיקרן).

אני אישית חושב שאם אתה קובע לעצמך כמטרה ציון פסיכומטרי גבוה ואתה מאמין שתוכל להגיע לשם (700+) אז כל קורס יהיה טוב בשבילך ולכן תוכל לקחת את הקורס הכי זול/הכי קרוב לבית כי בסה"כ מה שהקורס ייתן לך בסופו של דבר זה מסגרת למידה וחומר למידה.

*אלו עצות שקיוויתי לסגל לעצמי* רק תקפיד ללמוד בבית (לפחות 4 שעות כל יום) ותתרגל כמה שיותר. המבחן הפסיכומטרי הוא באמת קליל ואתה תיפגש בהרבה שאלות שתירגלת במבחן עצמו.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה :) קבע לעצמך את הציון שאתה צריך (בדמות הציון שתצטרך לסכם המבוקש במוסד האקמאי שאתה רוצה) ונסה לעבור אותו בסימולציות, זו תהיה בקרה טובה. אני עברתי את המטרה שלי בנקודה אחת האהא :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...