יש לי את ה Leadtek Geforce 4 TI 4200 VIVO ויש לי כמה שאלות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי את ה Leadtek Geforce 4 TI 4200 VIVO ויש לי כמה שאלות

War-Hammer

Recommended Posts

לפני שלושה ימים קניתי את הכרטיס ויש לי כמה שאלות למי שיש כרטיס דומה או למי שמבין.

1) האם אני יכול לחבר ממיר או כבל של אנטנה לכרטיס ולראות טלוויזיה במחשב?

2) איך אני מחבר את מצלמת הווידאו שלי אל המחשב ועורך איתה סרטים? האם אני בכלל יכול לעשות זאת?

3) מה עוד אני יכול לעשות עם ה שלי ?

4) האם יש ביוס לכרטיס מסך ? פשוט, כשאני מדליק את המחשב אז זה עושה לי בדיקת לכרטיס, כאילו שיש לי איזה ביוס או משהו..

5) איזה עוד דברים יש בכרטיס שלי שלא ידעתי עליהם?

6) למי שיש כרטיס כזה מאותה חברה, לכמה הגעתם באוברקלוקינג?

תודה לכולם, זה ממש חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני שלושה ימים קניתי את הכרטיס ויש לי כמה שאלות למי שיש כרטיס דומה או למי שמבין.

1) האם אני יכול לחבר ממיר או כבל של אנטנה לכרטיס ולראות טלוויזיה במחשב?

2) איך אני מחבר את מצלמת הווידאו שלי אל המחשב ועורך איתה סרטים? האם אני בכלל יכול לעשות זאת?

3) מה עוד אני יכול לעשות עם ה שלי ?

4) האם יש ביוס לכרטיס מסך ? פשוט, כשאני מדליק את המחשב אז זה עושה לי בדיקת לכרטיס, כאילו שיש לי איזה ביוס או משהו..

5) איזה עוד דברים יש בכרטיס שלי שלא ידעתי עליהם?

6) למי שיש כרטיס כזה מאותה חברה, לכמה הגעתם באוברקלוקינג?

תודה לכולם, זה ממש חשוב

1. אני לא בטוח בקשר לממיר רגיל אבל כדאי לנסות. אתה צריך מכשיר בעל טינור! כבל של אנטנה מספק קליטה לטלוויזיה ודרך הטיונר שלה אתה סורק ערוצים. חסר ממיר (עם דיגיטלי יש נסיון, רגיל לא ראיתי אבל שווה נסיון), ווידאו וכו'

2. אתה פשוט לוקח את החוט OUTPUT של המצלמה ומחבר לVIDEO IN. אם אין לך התאמת כניסות יציאות בין המצלמה והכרטיס תצטרך לקנות מעביר. בקשר לחלק השני אתה לא ממש עורך בעזרת הVIVO שלך אלא יכול לשמור קטעים מהמצלמת ווידאו למחשב ואז בעזרת כל תוכנת עריכה לבצע עריכה

3. TV OUT

4. לך לאתר של לידטק ומצא אותו

5. ממממ.... היכולת לשחק משחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4) יש ביוס וניתן לעדכנו, אך כמו עם לוחות אם, שים לב שאתה מעדכן את הגירסא הנכונה לכרטיס הנכון.

האם יש עדקון חדש לביוס כבר? האם כדאי להוריד אותו? זה ייתן לי שיפור ביצועים בכלל ?

האם אני יכול להכנס לביוס של הכרטיס ולשנות שם דברים?

ובקשר למה ש Dark Mind אמר, לא ממש הבנתי אם אתה אומר לי שאני יכול לחבר ממיר או לא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממיר דיגיטלי אתה יכול בוודאות אבל עוד לא ראיתי מישהו שהשתמש בממיר אנלוגי. אם אני מבין את פיעולותו (אף פעם לא היה לי אחד כזה) אז אני חושב שהוא יעשה את העבודה

זה איכותי?

איך אני מחבר אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממיר אנאלוגי בחלק מהמקרים אם לא ברובם מוציאים RF ולא סטנדרט

מה זה RF? זה בעצם שידור אנטנה אותם כבלים שיוצאים מהקיר בבית

אבל את עבודת הטונר הם עושים, לא? ולא קיים מפצל מסויים שיעביר מהחוט הנ"ל לבננות?

בקשר לאיכות של זה אין לי מושג אבל האיכות של ממיר דיגיטלי היא טובה. לנסות אף פעם לא יזיק - קח חוט, קח ממיר קיים בטלוויזיה בחדר או או אם קיימת בתווך חיבור וחבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...