איך להתקין מאוורר חדש למעבד?(עריכה-יש לי בעיה בהתקנה) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להתקין מאוורר חדש למעבד?(עריכה-יש לי בעיה בהתקנה)

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם. אני רוצה בקרוב לקנות מאוורר חדש למעבד , ולפני שאני מתחיל להסתבך הייתי רוצה לקרוא איזה מדריך מקוצר איך עושים את זה על מנת שלא יהיו בעיות באמצע העבודה. אני חייב לציין שזו פעם ראשונה שאני עושה אתזה , ובעצם אני צריך הדרכה מאפס.. איך מנתקים את הגוף הקיים (יש שם כמה פלסטקים שחורים אבל אין לי מושג מה לעשות איתם- למשוך למעלה , לסובב? ) עד לחיבורהמעבד החדש.

אז אם אתם מוכנים להסביר לי בכמה שורות איך לעשות את זה בדרך הטובה ביותר זה יועיל לי מאוד (כמו כן גם סירטונים ביוטיוב יהיו מועלים - חיפשתי קצת אבל לא מצאתי סרטון של התקנה מא' עד ת')

ממש תודה לכולם ומצפה לתגובות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע זה לא אותו עיקרון בכל המפרטים איך להחליף מעבד?

whetever...

לוח אם --- P5P800

מעבד ---3000MHz 4530

מארז --- apollo

קירור נוכחי הסטוק של . הקירור שיחיליף אותו ac frezer pro 7 או Vendetta 2 אני עדיין לא סגור על זה...

אגב ב-Vendetta 2 בא יחד איתו משחה תרמית או שצריך לקנות בנפרד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , כמו שכבר אמרתי , הייתי רוצה לקרוא בכמה מילים איך בערך עושים את זה - שאני לא אתקע עם מחשב חצי מפורק ולא אדע מה לעשות \ יבריג בצורה לא נכונה ויעקם את הלוח וכו...

מה צריך לעשות עם הקירור שיש לי עכשיו?

61862078.jpg

למשוך למעלה את החלקים המסומנים באדום או לסובב?

האם יש צורך בפירוק כל הלוח על מנת להוציא כל מיני "תפסנים" שנמצאים מאחורי הלוח או שאין צורך?

ואיך מבריגים את הקירור החדש?

ולגבי הOC , אני לא מתכנן לבנתיים , אולי בעתיד, אבל אם יציעו לי מחיר טוב (200) אני אקח אותו , אם לא אז אני אקח את הAC .

אגב אתה בטוח ב100 אחוז שהVenetta 2 בא עם משחה תרמית? כי ראיתי ביוטיוב כל מיני סירטונים של פירוק מהארזה ולא ראיתי שם משחה תרמית או משחה על הקירור עצמו כמו בAC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי קודם כל תשתמש במברג שטוח זה הכי נוח.. אפשר לסובב אותם גם עם היד אבל מברג זה מדויק יותר

קיצר אתה מסובב את כל הארבע. תשים לב יש שם חריץ להכניס מברג. יש לך גם חץ שמראה לך לאן לסובב. אם אני טועה והחץ מראה איך לסגור, אז פשוט תתסובב לצד השני.

עכשיו בוא אני יסביר לך איך הברגים האלה עובדים. ברגע שאתה מסובב חצי סיבוב, החלק השחור עולה למעלה. אבל מה שאתה לא רואה הוא שיש לו המשך מתחת ללוח אם. הוא חודר יענו ונתקע שם בין שתי חתיכות פלסטיק ואז זה לא יכול לצאת יותר. אם אתה מסובב את החלק השחור אז הוא יכול לעלות למעלה.

ואז הצופציק שלו יוצא למעלה גם וזה משוחרר..

תנתק ככה את כל ה-4 בזהירות לאט לאט..

תביא את הקירור החדש, אם אתה רוצה תקנה משחה תרמית MX 2 זה רק יכול להועיל.

ובאותו דרך שים אותו על ה-4 חורים שעכשיו גילית שיש שם. ואז, אם תשים לב יש חלק מתכת בין החלק השחור לחלק הלבן של הברגים

תלחץ על הברזל הזה ואז זה יכנס ללוח אם. עכשיו מה שנשאר לסובב את הברגים לצד ההפוך ממש חצי סיבוב וזה ננעל

תנסה להזיז את הקירור ותראה שהוא לא זז ואז זה סבבה

ואל תשכח לחבר את הכבלים שלו.. אתה תראה שכתוב על הלוח אם CPU_FAN

בהצלחה גבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , כמו שכבר אמרתי , הייתי רוצה לקרוא בכמה מילים איך בערך עושים את זה - שאני לא אתקע עם מחשב חצי מפורק ולא אדע מה לעשות \ יבריג בצורה לא נכונה ויעקם את הלוח וכו...

מה צריך לעשות עם הקירור שיש לי עכשיו?

61862078.jpg

למשוך למעלה את החלקים המסומנים באדום או לסובב?

האם יש צורך בפירוק כל הלוח על מנת להוציא כל מיני "תפסנים" שנמצאים מאחורי הלוח או שאין צורך?

ואיך מבריגים את הקירור החדש?

ולגבי הOC , אני לא מתכנן לבנתיים , אולי בעתיד, אבל אם יציעו לי מחיר טוב (200) אני אקח אותו , אם לא אז אני אקח את הAC .

אגב אתה בטוח ב100 אחוז שהVenetta 2 בא עם משחה תרמית? כי ראיתי ביוטיוב כל מיני סירטונים של פירוק מהארזה ולא ראיתי שם משחה תרמית או משחה על הקירור עצמו כמו בAC.

תלחץ ותסובב לצד שמסומן שם את כול הברגים.

אל תשכח לנתק את קבר החשמל של המאוורר...

רוב האנשים שעשו סירטונים כאלה ביוטיוב פתחו את האריזה יותר מפעם אחת וכנראה גם ניקו את הגוף מהמדבקה הטרמית שעליו כי משחה טרמית כמו הארטיק סילבר והMX טובות הרבה יותר ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד..לצורך הענייו בכל חוברות של לוח אם/מעבד..ובכל חוברת הוראות של יש לך את המדיע הרלוונטי להתקנה..

אני מציע לך להוריד את הMANUAL של הקירור באתר החברה..ככה תדע למה לצפות (למרות שאין יותר מדי)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה יש לי בעיה...

בסוף קניתי את הac frezer pro 7 . לנתק את הקירור הקודם לא היה שום בעיה. אבל בהתקנה יש לי בעיה...

כוונתי את הקלפיסים השחורים לחורים שלהם , ואז לחצתי וסובבתי כנגד לכיוון החץ שמופיע שם . אחד התחבר טוב והשלושה האחרים - לא משנה כמה סובבתי אותם הם לא עצרו ובכל סיבוב היה רעש כזה של פלסטיק שנתקע . ואז ניסתי לשחרר אחד מה ולהתחיל מחדש והקליפס השחור יצא מהלבן . למה זה ככה ומה לעשות?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת ההתקנה ... אתה לא מסובב כלום

אתה שם את התושבת מול החורים ופשוט לוחץ בחוזקה ( ועדינות ) כלפי מטה עד שאתה שומע קליק ...

אם אתה רוצה לפתוח את ה"בורג" אתה פשוט מסובב לצד ואז זה משתחרר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז את האחד שיצא אתה מסובב בחזרה למצב הרגיל ומושך כלפי מעלה ... ככה שהקליפסים הלבנים יהיו "סגורים" ...

כמו שאמרתי אתה מכניס אותם בחורים ולוחץ עד שאתה שומע קליק ( צריך קצת ללחוץ חזק )

אם הגוף זז?

כל עוד הוא תפוס חזק בחיבור בין הליבה לקירור הכל טוב ויפה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...