מחפש מחשב קומפקטי שישמש כ-ROUTER - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב קומפקטי שישמש כ-ROUTER

Klayhamn

Recommended Posts

שלום -

כיום הרשת הביתית שלי נתמכת ע"י מחשב שהתקנתי עליו DISTRO של FREEBSD שנקראת: "PFSENSE", שנועדה להפוך מחשבים לראוטרים.

הוא עובד מצויין כבר חצי שנה בערך, ותומך במעל 100,000 חיבורי TCP/UDP בו-זמניים ויותר, ומאפשר לקנפג PORT-FORWARDING ושלל דברים מגניבים.

מומלץ *בחום*!

הבעיה היחידה הוא שהוא מותקן על מחשב קודם של אחותי, שהוא קצת גדול ומגושם (מארז MIDI TOWER רגיל) והוא גם קצת OVERKILL

אני מחפש פתרון קומפקטי יותר - *וזול בצורה קיצונית* (עד כדי כמעט-חינם, כי אחרת זה לא משתלם).

המחשבים הפצפונים האלה של בגודל של ספר שמנמן (אני מקווה שאתם יודעים על מה אני מדבר) - הם בדיוק מה שאני מחפש רק שהם עולים הון.

יש לכם רעיון אולי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני מוכר בדיוק את מה שאתה מחפש.

כדי לדעת את זה, אשאל כמה שאלות:

1. מה מינימום חיבורי שאתה צריך במחשב? האם 2 זה מספיק?

2. מה טווח המחירים שאתה מוכן להוציא על המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. 2 זה מספיק כי יש לי SWITCH שאליו אני מחבר את כל המחשבים ברשת

2. אני מחפש מחשב ישן (יחסית!) במחיר מגוחך. להוציא יותר מ-200 (גג עליון מוחלט 400) יהיה בזבוז כסף, כי כיום הוא רץ ועובד פרפקט, זה פשוט כפי שאמרתי, גם OVERKILL וגם מבזבז לי מחשב טוב על משהו שגם מחשב הרבה יותר בסיסי יכול לעשות. שוב, כאמור, הוא חייב להיות קטן וקומפקטי מאוד, אחרת אין לי טעם בו.

לצורך העניין, גם פנטיום 3, עם 256 מגה בייט , בלי כרטיס מסך, בלי , בלי כונן דיסקים או דיסקטים, ובלי כרטיסי - יעשו את העבודה, כשכמובן המארז הקטן וה-MINI ATX (או פחות מכך) הכרחיים.

אלא אם כן, כאמור, למישהו יש רעיון יותר טוב איפה אפשר למצוא משהו פצפון במעט כסף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הגודל, המחשב שלי הוא הכי קטן בעולם לצרכים האלה :)

מבחינת המחיר אבל יש בעיה - הוא נמכר רק חדש (אין משומשים) והוא עולה כ-1,000 שקל.

http://www.fit-pc.com/new/fit-pc-1-0-specifications.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני רואה, חבל כי הוא אידיאלי לצרכים שלי... העניין הוא שאין לי מה להוציא 1000 ש"ח רק על חסכון במקום.

כל הרעיון בלבנות את הראוטר הזה היה לחסוך בכסף (כל הזמן קניתי ראוטרים, שכל הזמן נשרפו, והרבה פעמים נתקעו או לא יכלו לתמוך בהרבה חיבורים של UTORRENT וכדומה).

האם ניתן להגיע לפתרון יצירתי כלשהו? :) אולי איזה סוג של TRADE IN? יש לי הרבה חומרה (משומשת) שאני כבר לא צריך ושוכבת אצלי...

הארד דיסקים, , כונני דיסקים, כונני דיסקטים, ספקי כח, לוחות אם, ...

מחשבים מלפני 7,9,12,15 שנים.

^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנסה לראות איך ניתן לעזור לך.

הבעיה היא שאני רק משווק ולא יצרן, דהיינו לי זה עולה כמעט אותו מחיר שאני גובה ממך (הרווחים ממש פיצפונים).

אם יש לך משהו מאלה:

2.5" Hard disks

USB CD-ROM

CF Cards

CF to IDE Adapters

KVM Switch

רישיונות של שאתה לא משתמש בהם

אז תשלח לי את הפירוט בהודעה פרטית ונראה אם אפשר לעשות טרייד-אין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...