האם וינדוס 7 64 ביט יותר טוב מהXP הממש נורא הזה ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם וינדוס 7 64 ביט יותר טוב מהXP הממש נורא הזה ?

digitalseeker

Recommended Posts

אהלן,

אני אומנם אוהב לשחק הרבה , אבל מולטי טסקינק זה הדבר שאני יותר אוהב לעשות.

עד לא מזמן השתמשתי בXP 64 ביט כל הזמן ולא הבנתי למה המחשב שלי זוחל לעומת של אח שלי עם ה32 ביט ונתונים הרבה פחות טובים משלי.

עד ששמתי לי את ה32 ביט והוא פשוט עעעעעףףףףף לעומת ה64.

למשל הCHROME האהוב עלי עובד כמו עגלה בXP 64 BIT ואם אני מפעיל כמה דברים , זה אפילו גורם לתקיעות בWINAMP 2.95 שלי שהוא לא צורך כמעט משאבים.

אומנם התקנתי את הWINDOWS 7 64BIT אבל אני לא יודע אם יש טעם להשקיע בו משאבי-זמן יקרים שלי ולכן אני מעוניין להתייעץ במבינים פה.

האם הWINDOWS 7 64BIT מטלות של 32 ביט בצורה טובה יותר ?

למשל שמתי לב שאפילו הIE 8 64BIT הוא עובד על 32 ביט.

אני העלתי תיאוריה שכל מה שמצויין לידו בTASK MANAGER את הדבר הבא: "*32" סימן שהוא עובד לי עגלה בXP 64BIT ורציתי לדעת אם זה יהיה עגלה גם בWINDOWS 7.

מקווה שהייתי ברור בהסבר שלי ובשאלה אם ה7 64 יותר מהיר מה64 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

אני העלתי תיאוריה שכל מה שמצויין לידו בTASK MANAGER את הדבר הבא: "*32" סימן שהוא עובד לי עגלה בXP 64BIT ורציתי לדעת אם זה יהיה עגלה גם בWINDOWS 7.

זה לא סוד שXP 64 לא משהו בכלל.

לעומת זאת הויסטה 64 טוב מאוד.

לא יודע איך זה בXP 64 אבל בויסטה 64 הIEXPLORER קיים בשני גרסאות וגרסת ה32 מכוונת כDEFAULT משום מה.

אולי בגלל שלא לכל הPLUGINS שבשימוש נפוץ יש גירסה שעובדת על הIEXPLORER 64BIT, למרות שיכול להיות שזה כבר לא אקטואלי.

בכל מקרה גם הIE 32 רץ מעולה על הויסטה 64 כמו גם כל תוכנת 32BIT אחרת שיצא לי להפעיל (שזה רוב התוכנות שבשימוש).

בניגוד למה שאמר הבחור שלפני דווקא 4GB זיכרון זה סיבה טובה להתקין 64.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מבחינתי 4 GB זה סיבה להתקין 64 BIT וגם יש לי גיגה של זיכרון בכרטיס מסך ואני חושש שזה ישפיע גם עליו ה(ה32 ביטים).

על פי דבריך - 64 שווה משהו ואני אסיק מזה מסקנה שאולי תהיה לא נכונה , אבל המסקנה היא שגם 7 לפחות הסופי יהיה הרבה יותר טוב מהXP 64 , עקב העובדה שה7 הוא על בסיס .

אני אחכה לו בתקווה שיצא כבר , גם בא לי כבר לשחק עם DX 10 במיוחד בASSASIN CREED והכי הרבה בDEVIL MAY CRY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...