אוזניות ב400-500$ למוזיקה קלאסית אבל allround ככל האפשר (ATH-W1000?) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות ב400-500$ למוזיקה קלאסית אבל allround ככל האפשר (ATH-W1000?)

Gnome

Recommended Posts

טוב, עכשיו נשאלת השאלה מה אני קונה קודם. מגבר או ...

לדעתי כדאי לך לקנות ביחד, ועדיף שתסגר על קודם...

וכמובן שלמכור את המגבר הנוכחי שלך יכול להיות רעיון טוב.

את החלפת המקור הייתי דוחה לשלב מאוחר יותר. בסה"כ מה שיש לך כרגע הוא לא רע.

אנטולי, מה יש לך לספר על ה-AD2000? ומה אתה יודע על ה-W1000 או ה-AD1000 AIR?

התכוונתי לפתוח על זה דיון נפרד, אבל מכיוון שהשאלה כבר עלתה:

DSC_3135.jpg

ה-AD2000 הן All-Around מעולות לטעמי. כמו שאנטולי אמר, אין להן שומדבר מציק מבחינת הסאונד.

יש להן איזון טונאלי מאוד נחמד, עם חתימת שמכילה את הכיף שאוזניות אודיו טכניקה מצטיינות בהן,

אבל בצורה מעודנת ותוך שמירה לא רעה על דיוק.

הבמה שלהן לא מדהימה בגודלה, אבל בסה"כ מדוייקת והכלים לא הולכים לאיבוד.

הבעיה המרכזית שלהן היא הנוחות, הדריברים נוגעים באוזניים(לפחות בשלי), מה שבהתחלה מאוד הציק לי, אבל אני חייב להודות שהתרגלתי וזה כבר לא כולכך נורא.

ועדיין, לקלאסית אני מעדיף את ה-K701, הבמה הרחבה והאיזון שלהן, בשבילי, עובדים מצויין עם קלאסית. K701+מגבר טרנזיסטורי חזק זה השילוב המועדף עלי לקלאסי.

אני אישית לא מת על ה-340, בטוח שלא בקלאסית. שוב, כנראה שלא תהיה ברירה אלא לשמוע בעצמך..

(אתה מוזמן אלי לשמוע את הציוד שבתמונה :cool2:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבהחלט מאוד היה מעניין אותי לשמוע את ה-AD2000. את ה-K701 שמעתי בעבר אבל לא כמו שצריך. את ה-K340 שהיו לאנטולי האמת אהבתי, אם כי לא שמעתי בהיקף מספיק רחב כדי לזכור מספיק טוב הכל.

מקריאה נוספת אני רואה שייתכן כי ה-W1000 עם מגבר מנורות איכותי יכולות להיות בחירה מאוד טובה דווקא, במיוחד שאני רוצה להשתמש בהן למוזיקה קלאסית בעיקר...אני אמשיך לחפש מידע עליהן.

בקשר למה שאמרת על הכרטיס קול שלי, האמת שאני לא בטוח אם הוא מספיק טוב לנצל למשל W1000 עם מגבר DV336SE. יצא לי לשמוע אפילו את ה-EMU0404 ולא יכולתי שלא לשים לב לכך שהצליל נשמע יותר ברור כזה ונקי ומרווח...קשה לתאור במילים וייתכן כי זו היא פשוט החתימת קול של EMU. ולכן שקלתי להחליף אותו למשהו טוב יותר.

באשר למפגש עתידי יותר נרחב, אני חושב שאפשר לסדר איזה משהו. אין לי בעיה להציע את הבית שלי לזה כמובן (אם אין לכם בעיה לבוא קצת צפונה לאיזור חיפה), אם כי חוששני שזה עלול להיות רק באפריל. מה שכן, עד אז כנראה יהיה לי כבר ציוד חדש ככה שזה דווקא יתרון. יהיה עוד למה להאזין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...