אוזניות ב400-500$ למוזיקה קלאסית אבל allround ככל האפשר (ATH-W1000?) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות ב400-500$ למוזיקה קלאסית אבל allround ככל האפשר (ATH-W1000?)

Gnome

Recommended Posts

שלום אנשים,

אני חושב על קניית חדשות בימים אלה. עד עכשיו היו לי GRADO 225, טכניקה A900, ו-AKG K530. מבחינת מקור והגברה, יש לי AUDIOPHILE 2496 ו-LITTLE DOT 2 עם מנורות 4N1N (מעט איכותיות יותר מהסטוק).

העניין הוא שאני מודע לעובדה שאני אצטרך בעתיד לשפר את המקור ואת ההגברה כדי לנצל טובות יותר כמו ה-ATH-W1000, אבל כל דבר בעתו.

anyways...העניין הוא שאני שומע את רוב סוגי המוזיקה, ועד עכשיו הלכתי על סוגי שהיו ALLROUND, עם דגש טיפה יותר ספציפי על רוק ומטאל. אבל עכשיו חשבתי על משהו שיש בו יותר דגש אולי על קלאסית. שיהיה גם טוב ככל האפשר בדברים אחרים כמובן. אבל משובח בקלאסית. (אני יודע שאנטולי היה ממליץ על 340K שהן פשוט מעולות בקלאסית, רק שהבעיה שאני לא אוכל לשמוע איתן כמו שצריך עד שאני לא אחליף מגבר כנראה...)

חשבתי על הטכניקה הנ"ל, אבל אשמח להצעות מנסיונכם לגבי לא רק אלא גם שילובים אפשריים של ציוד למטרות האלה (אפילו אם תמליצו רק על מגבר!).

התקציב נכון לעכשיו הוא בין400-500$ (ורוב הסיכויים שמחו"ל)....

שוט..... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך המלצה ממני על הAKG K702 - נשמעות מצויין עם כל הז'אנרים, אך פשוט מדהימות בקלאסי!

במה גדולה ועמוקה, יוצרות במה מאוד ריאליסטית [לא מותחות או מרדדות אותה]. מפיקות באסים בדיוק בכמות הנכונה, כמו שדורשת ההקלטה ולא מעבר אך גם לא פחות.

המידריינג' מאוד חלק ומענג, הן מהירות ובעלות התקפה חדה ומהירה. הצלילים הגבוהים אינם צורמים אך גם לא רכים מדי.

הן מאוד נייטרליות ומשרתות נאמנה את המקור. וכמובן,איך שכחתי, הן מאוד מאוד מפורטות לכל אורך המנעד.

אין מילים לתאר את חוויית ההקשבה להן: פשוט תענוג צרוף.

כמוכן תוכל לקנות אותן מאיביי ב-250$ [לי יצא כולל הכל (מיסים משלוח וכו') כ-1650 ש"ח].

אני קניתי ממנו ומאוד מרוצה:

http://global.ebay.com/NEW_AKG_K702_Reference_Headphones_K_702_headphone/260342313972/item

הנה קצת ביקורות יותר מקצועיות ומרחיבות [אחד מהם אף משווה אותן לK1000 ולא UE-10]:

http://www.enjoythemusic.com/SuperiorAudio/equipment/1106/akg_k701.htm

http://www.stereophile.com/headphones/806akg/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, קודם כל באמת תודה על המידע וההמלצה!

ה-K701-2 הן בהחלט אופציה, אם כי מאחד ממפגשי האוזניות שהיו עד עכשיו, שמתי לב שהמגבר שלי וה-K701 לא היו זיווג טוב כמו עם הטכניקה למשל. לכן אני חושש שלא אוכל להנות מהם עכשיו כמו שצריך עד שלא אחליף מגבר, לכן חשבתי גם על ה-W1000. אם כי, מעניין אותי איך ה-K702 לעומת ה-K701?

ד.א: יש למישהו מידע (אם מנסיון אז בכלל מעולה) על ה-W1000 או W5000? (אני יודע שה-5000 חורגות מהתקציב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-500$ אפשר למצוא 5000 משומשות. טובות אבל יש להן כמה חסרונות.

1. עם המגבר שלך הן יישמעו זוועה (הן מאוד מדגישות בעיות בהגברה/מקור).

2. הן לא נוחות כמו ה-900.

3. הן יותר מדיי חורקות לטעמי (המנגנון שלהן מעאפן).

אני אישית הייתי קונה כאלה בשמחה אם הם היו פותרים את 2 הבעיות האחרונות.

את ה-1000 אני לא ממש מכיר אבל למשהו זכור לי שקראתי שהן לא הכי מתאימות ל-All-round. על ה-701 אני לא יכול להמליץ. מאוד משעממות לדעתי, ויש להן איזה רזוננס מגעיל בתדרים גבוהים שאני לא ממש אוהב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שראיתי 5000 יד שניה ב-500$ בגלל זה שאלתי. אבל באמת היה לי את הפחד שעם שאר הציוד שלי אני רק אתחרט על זה.

אז מה אתה אומר? איזה אפשרויות עומדות בפניי? (ושוב, אני פתוח לכל ההצעות גם לגבי החפלת מגבר, מקור, DAC, הכל...)

all-round או סאונד טוב במוזיקת רוק זה בהחלט בונוס טוב, אבל אני חושב שהפעם אני אלך על משהו עם דגש יותר גדול על קלאסית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט לא יכול להסכים עם האימרה שה701 משעממות, אין לי מושג איך ניתן להגיע למסקנה כזאת, הכל תלוי במקור במקרה שלהן. :nixweiss:

אנאטולי, אני ממליץ לך גם לקרוא את הביקורות שהבאתי. [במיוחד מהלינק הראשון]

נום, הנה עוד השוואה קטנה:

http://www.head-fi.org/forums/f4/akg-k701-vs-audio-technica-ath-w5000-vs-ultimate-ears-triple-fi-10-pro-vs-vienna-acoustic-beethoven-baby-grands-299801/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לול :lol:

לקח לי רגע קצר לקלוט שאתה מדבר על מנהל הפורום ולא סתם בציניות גם על מוכר השטיחים והחלבן או משו... :-X :P

בכל מקרה, על מה אתה היית ממליץ אנטולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט הגיוני מה שאתה אומר.

אם כך אז מספר שאלות:

1.למטרות שציינתי, האם ישנן של סנהייזר שעונות על הדרישה?

2.בהנחה שאני אדחה את הרכישה שלי לתקופה שיהיה לי קצת יותר כסף, ואוסיף עוד 350-400$ לתקציב גם בשביל מגבר, איזה אופציות (או שילובים) עומדות בפניי?

3.אני מניח שעם שדרוג כזה של המערכת אני אצטרך גם להחליף למקור יותר טוב. EMU1212 נהוא אופציה לא רעה, אבל מה עוד אפשר?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. עזוב סנהייזר, לא נוחות כמו ביירדינמיק ולא נשמעות כל כך טוב כמוהן. ובכלל ההמלצה שלי היא על DT880, עדיף לך 600 אום עם מנורות :smile1:

ה880 הן all around לדעתי, מתאימות להכל, אבל בקטעי רוק ומטאל מסוימים יכול להיות שיהיה חסר לך קצת נפח, אבל אני מסתדר עם זה.

את הK701 אני אוהב בז'אנרים מאוד מסוימים. במוזיקה שמשלבת כלים אקוסטיים, קלאסית, ג'אז. היא מאוד מוגבלת כאוזניית All around כמו שאתה רוצה.

וד"א pila405 , כבר הגיע אליך המגבר? כי ההתרשמות שלך עד עכשיו נשמעת די biased (מצטער..).

2. בנוגע למגבר מה אתה רוצה? מנורות או טרנזיסטור? ב495$ יש לך את הWoo audio 3+ שאמור להיות מגבר מצוין. ב382$ יש לך את המגבר שלי, שמאז שהוא הגיע יש לי בעיה עם רשרושים. עכשיו נראה לי שזה מהכבל של האוזניות, אבל בכל מקרה גם הוא מגבר טוב מאוד. יש בחור שמדבר איתי מדי פעם בעל אותו מגבר בגרסה רגילה ועם K340 והוא מאוד מרוצה.

3. מקור הוא הכרחי אבל תתרחק מה1212 כמו מאש. גרועים ופונקציות שלא תצטרך בכלל. לך בראש שקט על הASUS D2 או אוזנטק פרלוד

באלפייה נוספת אופציית הDAC מתחילה להיות מעניינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענאן, לדעתי תהייה חייב לשמוע באוזניים שלך כי לכל אחד טעם שונה מאוד.

מקורות אני כן יכול להמליץ על ה-1212M. הוא לא נוח במיוחד אבל הוא נשמע טוב. ה-D2 (שיש לי לדוגמא) הוא כרטיס מעולה, אך יש לו חיסרון אחד לדעתי וזה העובדה שבגלל ה-OPA ביציאה הוא יכול להישמע בהיר מדיי עם ציוד קצה מסוים ולכן צריך לבדוק את זה לפני שקונים.

ובקרוב (כשיהיו חלקים יהיה לי יותר מה להגיד לך על ה-y1).

הגברה יש אפשרויות מעניינות, אחרי ששמעתי באוזניים שלי את ה-M^3 אני יכול להגיד שהוא מגבר טוב מאוד (רק שצריך לבנות אותו לבד :)). הוא לא יקר במיוחד (300$ מסדרים אותך). יש גם דברים אחרים כמו ה-DV למיניהם לדוגמא.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה-DT880 אני בהחלט מכיר. יצא לי כבר לשמוע ולהשוות אותן בזמנו ל-A900 שהיו לי, ואני חושב שהן בהחלט לא רעות. אם כי, אני חושב שאני מחפש משהו הרבה מעבר עכשיו. allround ורוק בהחלט יהיה בונוס, אבל שוב, אני רוצה להתמקד יותר במוזיקה קלאסית.

ממה ששמעתי עד עכשיו, את ה-1212 תמיד אהבתי, ובאשר למגברים, יצא לי לשמוע לא מעט, אבל תמיד זכרתי את הצליל של ה-DV כמעולה כמעט עם הכל.

השאלה שלי אליך, בתור מישהו שהיה לו שילוב למשל של K340 ו-DV להרבה זמן, שאמרת שבקלאסית לא היה טוב ממנו (או שדיברת רק על האוזניות), איך זה היה בז'אנרים אחרים יותר אגרסיביים? ומה יש לך להגיד על האוזניות, מגבר ושילוב של שניהם? (בכלליות)

אני אישית זוכר איך זה היה להקשיב למספר יצירות קלאסיות וג'אז ששמענו, והן היו בהחלט מעולות, אם כי אני לא זוכר איך בשאר סוגי המוזיקה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהבתי אותן גם בדברים אחרים. אבל ללא כל ספק בקלאסית הן זרחו.

האוזניות לדעתי מאוד טובות, ומאפשרות הרבה משחק עם איזון טונאלי בעזרת קצת צמר גפן בפנים. המגבר מוצלח מאוד ואפילו אתמול שמענו את האחד שיש אצלי כרגע עם ה-AD2000 ולדעתי (ודור מסכים איתי כנראה) השילוב היה מאוד מוצלח.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עכשיו נשאלת השאלה מה אני קונה קודם. מגבר או ...

אנטולי, מה יש לך לספר על ה-AD2000? ומה אתה יודע על ה-W1000 או ה-AD1000 AIR?

(סורי שאני מפציץ עם שאלות קצת מפגרות, פשוט אני רוצה לדעת איזה יכולות להיות מתאימות בהנחה שאני קונה לי DV)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...