בקרוב: תל-אביב - טהרן החדשה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקרוב: תל-אביב - טהרן החדשה

מר מקלדת

Recommended Posts

ראש עריית ת"א, רון חולדאי, הידוע לשמצה מתגייס למלחמה בפורנוגרפיה -

"עיריית תל אביב החליטה לפעול להקמת קוד אתי נגד הצגת פרסומות פורנוגרפיות ולמנוע חלוקה של חוברות מין בפיצוציות בעיר."

זאת בעקבות לחץ של פמינאציות ושל הצעת סיעת "עיר לכולנו" (אשר מונהגת ע"י איש השמאל הקיצוני, הקומוניסט והפרו-פלסטיני דב חנין מחד"ש).

מסתבר שהשמאל הקיצוני והפמינאציות לא פחות גורעים בכפייה מהאייטולות של ש"ס.

http://rotter.net/forum/scoops1/18621.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

...אני מקווה שאתה צוחק.

מדובר בתעשייה שרמת הניצול בה אדירה (כן, יש הרבה נשים שעוסקות בזה מרצונן החופשי, אבל יש עוד הרבה מרחק מכאן ועד שתל אביב תהיה אמסטרדם). מה גם שנכון להיום שידול לזנות אינו חוקי במדינת - אסור להפעיל בתי בושת, ואסור לפרסם זנות בעיתונים (בדיוק מהסיבה שציינתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בניו יורק ולונדון אסור לחלק בחינם ולהציג בפומבי ירחונים פורנוגראפיים אז איפה בדיוק טהרן נכנסת כאן לתמונה?

מאיפה לך שאסור לחלק שם בחינם? כל מקרה לפי ההצעה כאן גם יהיה אסור למכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת בכלל את החוק ?

עיריית תל אביב יפו מתחייבת בזאת שלא לפרסם בחוצותיה פרסומות שיש בהן כדי להשפיל, לבזות ולהציג נשים כאובייקט מיני, ובכך לעודד אלימות פיזית ומינית כלפיהן ...מתוך הבנה כי חוברות פורנוגרפיות וכרטיסי ביקור של נשים הנסחרות לצורכי זנות, מעודדים פגיעה ישירה בנשים הנסחרות עצמן, עיריית תל אביב יפו מתחייבת בזאת לאסור על חלוקה של חוברות מין בקיוסקים ובחנויות ברחבי העיר

אני לא מבין מה הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MOON-MAGE, למה לעבוד קשה בשביל להשיג פורנו? גם ככה אתה עובד אחרי שאתה משיג אותו... החוק הזה הוא לא דמוקרטי ופוגע בחופש הביטוי, הרי אם בן-אדם רוצה למכור תכנים פורנוגרפיים חוקיים (ולא פורנוגרפיית ילדים או משהו כזה) זו זכותו המלאה. היה חכם למנוע חלוקה של חוברות מין לילדים מתחת לגיל 18, שזה אומר לחייב את בעלי הפיצוציות לדרוש ת.ז מהלקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה? לא יודע קצת מוזר שלא תראה יותר פרסומות שם של נשים כמו בר רפאלי על איזה שלט חוצות, "כי זה פוגע מינית בנשים" :screwy:

תגיד לי אתה עושה צחוק? מדובר בכל אותם "ירחונים" למינהם שמלאים בתמונות של ערום מלא וחלקי בצרוף של מספרי טלפון סטייל "נטשה תעשה לך טוב 054-112454454"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...