טבילה במקווה לגברים. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טבילה במקווה לגברים.

pain_killer12

Recommended Posts

מדהים איך ה'שיחה' מתחילה להישמע כמו בין ביראתנים לאלה שלא . . 5700 שנה לבריאת האדם תואם פחות או יותר את ההיסטוריה הכתובה של האנושות . הבריאה ב6 ימים בהלכה זה לפי הימים של מעלה . הילכתית זה יכול להיות מיליון שנה שלנו ליום כזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גילו ציורי מערות בני הרבה יותר מ5700 שנה...

משמע שיש תיעודים היסטוריים הרבה יותר רציניים וותיקים...

אם אתה רוצה לומר שפתאום הופיע הכתב, אז זה ממש לא נכון, הכתב כיום הוא של כמה רמות אחרי הציור.

ומי יודע, מה יהיו מדיות התקשורת שלנו בעתיד.

גם היום, שחלק גדול מהתקשורת הופך להיות דרך האינטרנט, ויום יבוא ולכולנו יהיו מסכים בגודל דפים, וההיסטוריה הכתובה בדיו תפסק שוב, אז הכל ישתנה שוב.

אחרי הכל מה יקרה עוד אלפי שנים כשימצאו את כל המדיות האלה, אבל לא ידעו כיצד לפענח אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, ואם יש אסטרונט יהודי בחלל, מתי נכנסת שבת?

לפי המקום שממנו הוא המריא.

לא הבנתי, אלוהים יושב עם שעון ורושם מתי התפללת? לפי איזה שעון הוא מודד, GMT או EST? הוא מקפיד גם על שעון קיץ/חורף?

שעות זמניות = 1/12 של בין הזריחה לשקיעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שמעתי ממקור מוסמך ש21 ימי טהרה וטבילה במקווה + אמונה שלמה שאדם הולך להשתנות אכן יחזקו את האשליה שיש שינוי.

שמעתי גם שאדם שמאמין שאם הוא מתרכז אז הוא בריכוז באמת מרוכז.

אשרי המאמין... אפשר למכור לו הכל.

מישהו רוצה קמע מיוחד במיוחד במחיר מיוחד שמביא כל טוב ומה לא ? :lol:

תקשיב גם אתה וגם דנדן.

יש גבול עד כמה נמוך אפשר לרדת. אתם לא מאמינים ? שיבושם לכם.

אין סיבה לדבר בזילזול כזה.

כדי לסבר לך את האוזן בדוגמה, מחקר קבע שאנשים מאמינים מחלימים הרבה יותר מהר מאנשים לא מאמינים.

אז אל תדבר על דברים שאתה לא יודע ונראים לך שטותיים. את הלוקשים שמור לעצמך.

ואל תשכחו (כן ארטיום במיוחד אתה) שכולנו יהודים, ואם לא היינו כך לא היינו פה היום. זה הדבר שליכד אותנו ושמר אותנו מכל רע והתבוללות כל אלפי השנים האלו בזמן שעמים אחרים נכחדו בזה אחר זה .

"מוזר" איך כל הדברים שקורים לנו כתובים בתנ"ך ובקבלה, אה? (צונאמי,אריאל שרון, מלחמה מהצפון וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum :

ראינו כבר את השטויות שאתה כותב בדת -ואמונה.

יש שם כבר דיון על גיל העולם הרוצה לעשות חיפוש -יעשה.[חברה לא מכירים בכלל את דברי התורה לדוגמא לא כתוב שכדור -הארץ נוצר וכו.. תתחילו ללמוד..]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילו ציורי מערות בני הרבה יותר מ5700 שנה...

משמע שיש תיעודים היסטוריים הרבה יותר רציניים וותיקים...

תיעודים היסטוריים רציניים , כלומר העברת מידע כתוב ממקום למקום , חישובי מלאי למינהם , כתיבת היסטוריה וכו', החלה בערך לפני 6000 שנה +/- . הרבה תיעודים היסטוריים שלפני יותר מ6K שנים שווים לציורי ילדים באופן יחסי להיסטוריה הכתובה . ספרי האקדמיה מתייחסים אליהם בארכיאולוגיה של האדם הקדמון בלבד . מקסימום מעין פרק קליל לארכיאולוגיה של הכתב (אלה אתה מתמחה דבקה בתקופה ) .

גם היום, שחלק גדול מהתקשורת הופך להיות דרך האינטרנט, ויום יבוא ולכולנו יהיו מסכים בגודל דפים, וההיסטוריה הכתובה בדיו תפסק שוב, אז הכל ישתנה שוב.

אחרי הכל מה יקרה עוד אלפי שנים כשימצאו את כל המדיות האלה, אבל לא ידעו כיצד לפענח אותם?

הספרים הראשונים שהודפסו הם ספרי התנ"ך . יש הרבה אתאיסטים שיש להם ספרי תנ"ך מאותה תקופה . זה אומר משהו ? (חוץ ממעבר שלב בהיסטוריה )

לפי המקום שממנו הוא המריא.

לא מדוייק . אם החללית היא נמצאת בנקודה קבועה אז אותו זמן שיש על האדמה תקף בחללית . אם לא אז צריך לקבוע נקודת יחסות אחרת . (בדרך כלל זמן של מקום ההמראה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב גם אתה וגם דנדן.

יש גבול עד כמה נמוך אפשר לרדת. אתם לא מאמינים ? שיבושם לכם.

אין סיבה לדבר בזילזול כזה.

כדי לסבר לך את האוזן בדוגמה, מחקר קבע שאנשים מאמינים מחלימים הרבה יותר מהר מאנשים לא מאמינים.אז אל תדבר על דברים שאתה לא יודע ונראים לך שטותיים. את הלוקשים שמור לעצמך.

ואל תשכחו (כן ארטיום במיוחד אתה) שכולנו יהודים, ואם לא היינו כך לא היינו פה היום. זה הדבר שליכד אותנו ושמר אותנו מכל רע והתבוללות כל אלפי השנים האלו בזמן שעמים אחרים נכחדו בזה אחר זה .

"מוזר" איך כל הדברים שקורים לנו כתובים בתנ"ך ובקבלה, אה? (צונאמי,אריאל שרון, מלחמה מהצפון וכו')

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

בולשיט כזה בחיים לא שמעתי, אשמח לראות מקור לשטות ההזויה הזו. מי שמאמין שהוא יחלים, באמת מחלים מהיר יותר, זה מוכח. אין לזה שום קשר לאמונה באל זה או אחר.

לגבי הצונאמי, אריאל שרון, מלחמה מהצפון וכו'..........

התנ"ל+הלכה והחירטוטים האלו הם באורך של מעל 5000 עמודים.

אין סיכוי שלא תמצא שם מליוני שילובים שונים שיכולים "לחזות" כל דבר שעומד לקרות, אפילו עם תאריך בהצלבה למה שלא תרצה.

היה אתר נחמד מאוד שהראה מעל 500 דוגמאות זהות עם ספרי הארי פוטר, ברגע שאני אמצא אותו אני אתן פה לינק.

כל אחד יכול לכתוב טקסט מעורפל כזה או אחר, בסופו של דבר- זה יקרה, אין בזה ספק. השאלה רק תוך כמה זמן.

יודע מה? אני אשב לכתוב כמה כתבים לא חד משמעיים, אולי זה יעשה אותי נביא עוד כמה מאות שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, כמה שזה אירוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.......

הנה קמו להם כל ה"מומחים" שיותר גדולים מכולם, וחושבים שהם יודעים הכל.

"איש איש באמונתו יחייה"

מאיפה המחקר? קראתי אותו בעיתון "ישראלי" לפני כשנה (כשחיכיתי לאוטובוס אם זה נתון חשוב עבורך).

אתה יכול לחפש בגוגל. למה אני לא מחפש? כי לא אכפת לי בשיט להוכיח לך כלום מעבר לכך.

ודרך אגב אם זה לא היה מובן, לא אמרתי מאמינים בה' אלא מאמינים. דובר שם על אנשים שמאמינים (ומן הסתם שהם מאמינים בה').

בקשר לתנ"ך, עצם זה שכל מקרה חשוב שקורה כתוב בו זה דבר לא רגיל וזה רק מבורך.

איזה תירוץ עלוב "בגלל שהוא מאות עמודים" אז מה ציפית? שיהיה כתוב שם הכל על גבי דף אחד מסודר? חכם גדול.

בקשר להארי פוטר, לא מאמין לך עד שאראה הוכחה. אבל אתה יודע מה, אל תבזבז זמן עליי, אל תחפש, אין צורך.

tgolin,

לא יזיק לך לשתוק לפעמים (בהקשרים האלו כמובן, בלי להעליב). מילא היית אומרת את זה ומרחיבה למה. אבל סתם לזרוק הערה סתמית? לא חכם.

מה אירוני בזה? איפה כל העמים היבוסי,החיתי,המצריים הקדומים,הפלשיתים והשאר? איך זה שרק אנחנו נשארנו (והשומרונים שממש מעט כאן).

אתם יודעים מה, במחשבה שנייה למה לי להוכיח לכם משהו מעבר למה שרשמתי?

מילא הייתם בראש פתוח אבל הרי אתם נעולים בדעתכם וחושבים שאתם יודעים הכל ואין דבר כזה ה' (ככה אני רואה את זה, אולי לא ואם לא אני שמח בכך) והכל "מקרי". בסדר. תמשיכו להאמין לעצמכם אם זה עושה לכם טוב. אתם לא אשמים.

אני לא אמשיך להתווכח כאן איתכם, הרי כל אחד נעול בדעתו .

ואני לא רוצה ליצור שנאת חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tgolin,

לא יזיק לך לשתוק לפעמים (בהקשרים האלו כמובן, בלי להעליב). מילא היית אומרת את זה ומרחיבה למה. אבל סתם לזרוק הערה סתמית? לא חכם.

מה אירוני בזה? איפה כל העמים היבוסי,החיתי,המצריים הקדומים,הפלשיתים והשאר? איך זה שרק אנחנו נשארנו (והשומרונים שממש מעט כאן).

אתה מייעץ לי לשתוק (מבלי להעליב כמובן)? תודה על עצתך, אני אקח את זה לתשומת ליבי :D.

לשאלתך, האירוניה בלומר משהו כמו שהעובדה שאנחנו יהודים הגנה עלינו מכל רע ואפשרה לנו לשרוד כלכך ברורה שלא חשתי שהיה צורך להסביר. אם לא הבנת אתה מוזמן לחדול מההתלהמות ולבקש הבהרות בצורה מתורבתת יותר ואני אשמח להאיר את עינייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.......

הנה קמו להם כל ה"מומחים" שיותר גדולים מכולם, וחושבים שהם יודעים הכל.

"איש איש באמונתו יחייה"

מאיפה המחקר? קראתי אותו בעיתון "ישראלי" לפני כשנה (כשחיכיתי לאוטובוס אם זה נתון חשוב עבורך).

אתה יכול לחפש בגוגל. למה אני לא מחפש? כי לא אכפת לי בשיט להוכיח לך כלום מעבר לכך.

ודרך אגב אם זה לא היה מובן, לא אמרתי מאמינים בה' אלא מאמינים. דובר שם על אנשים שמאמינים (ומן הסתם שהם מאמינים בה').

בקשר לתנ"ך, עצם זה שכל מקרה חשוב שקורה כתוב בו זה דבר לא רגיל וזה רק מבורך.

איזה תירוץ עלוב "בגלל שהוא מאות עמודים" אז מה ציפית? שיהיה כתוב שם הכל על גבי דף אחד מסודר? חכם גדול.

בקשר להארי פוטר, לא מאמין לך עד שאראה הוכחה. אבל אתה יודע מה, אל תבזבז זמן עליי, אל תחפש, אין צורך.

tgolin,

מילא הייתם בראש פתוח אבל הרי אתם נעולים בדעתכם וחושבים שאתם יודעים הכל ואין דבר כזה ה' (ככה אני רואה את זה, אולי לא ואם לא אני שמח בכך) והכל "מקרי". בסדר. תמשיכו להאמין לעצמכם אם זה עושה לכם טוב. אתם לא אשמים.

אני לא אמשיך להתווכח כאן איתכם, הרי כל אחד נעול בדעתו .

ואני לא רוצה ליצור שנאת חינם.

נתחיל בזה שאתה דביל, פשוט בגלל העובדה שאין קשר בין העובדה שאנשים "מומחים" או מודרים, לדעות שלהם. לאלוהים שלך, שלו, של אחותו או של החתול שלו לא איכפת ממארזים וספקים, זה בסדר.

"קראתי בעיתון ישראלי לפני שנה שחיכיתי לאוטובוס" :lol::screwy::lol::screwy:

חיפוש בגוגל לא העלה כלום (כן, אני מחפש בגוגל לפני שאני מעיר לאנשים, וככה מוכן מראש לתגובה של "תחפש בגוגל"! מדהים, לא?)

ואגב, בעיתון "ישראלי" לפני שנה ו 3 חודשים (שחיכיתי לרכבת חזרה לחיפה בנסיעה מת"א) היה רשום שישראל רכשה 24 מטוסי F-22 מארה"ב. אתה כבר מבין את הנקודה או שצריך לתת לך עוד רמזים? העיתון הזה אמין בערך כמו "תיק דבקה" בנושאים צבאיים, זה סה"כ משהו להעביר את הזמן ולא לקחת ברצינות יתרה. אם היה קיים מחקר אמיתי בנושא, הייתי רואה אותו בעמוד הראשון/שני/שלישי בגוגל, אבל אחרי ש 3 שילובים שונים של הצלבות מילים לא העלו כלום גם עד עמוד 10..... וואלה, זה אומר משהו.

בקשר לטקסט המודגש- לא מקובל עליך לחשוב שבספר אחר תוכל למצוא אותו דבר כמו בספר שאתה מקבל כקדוש, איך אני אוהב חשיבה "פתוחה" שכזו. תחי הדעה החופשית.

ולא, העניין של "מאות עמודים" לא נועד להגיד שאני מצפה שהכל יהיה כתוב על דף אחד ישר, זה בתקווה שהאינטלקט הכנראה מוגבל שלך, כפי שאתה טורח להדגים פה מספר פעמים בכל פוסט, יהיה מסוגל לקלוט את העובדה שככל שהטקסט ארוך יותר, יש הרבה יותר הסתברות למצוא בו דברים כאלו ואחרים, ואפילו בהצטלבויות.

לגבי ההישמרות מפני "התבוללות" ושאר ירקות, אז זה אתה יכול לזקוף לזכות העם היהודי, לא לזכות הדת היהודית (או יותר נכון לשנת 2009, דת הרבנות בהנהגת הרב ש"ח ישתבח שמו וינפח ארנקו)

.....אולי כי אם תהיה לך הוכחה אז לא נוכל להפריך מה שאתה אומר ואם נמשיך לדבוק בדעתנו, למרות שברור שהיא לא נכונה, אתה יוצא חכם ואנחנו נהיה הדבילים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לומר את אותם שטויות שאתה כותב גם על שבט הגולוגולו באמזונס.

בכל מקרה נראה לי שאתה מבולבל, אני לא ארטיום יש אחד עם כינוי כזה בפורום וזה לא אני.

Art Tatum :

ראינו כבר את השטויות שאתה כותב בדת -ואמונה.

יש שם כבר דיון על גיל העולם הרוצה לעשות חיפוש -יעשה.[חברה לא מכירים בכלל את דברי התורה לדוגמא לא כתוב שכדור -הארץ נוצר וכו.. תתחילו ללמוד..]

במה שאני כותב יש יותר הגיון מהשטויות שלך.

לפחות אני יודע על מה אני מדבר, אתה רק מצטט את השגיונות של אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהו מהמנהלים כבר ינהג בצורה אחראית וינעל את הת'ראד הזה.

מה אתם נכנסים לויכוחים גדולים, כל אחד מאמין במה שהוא רוצה.

שיהיה לכולם לבריאות, אני מאחל לכולם רק טוב בחיים. למה הויכוחים? למה ההשפלות? למה הביזוי?

חבר'ה, תורידו קצת רגל מהדוושה. אודה גם למשתמשים המכובדים עם 5 כוכבים מתחת לשמם לא להיגרר

לויכוחים עקרים שבמילא אף צד לא מוכן לשמוע את השני.

חבל שפתחתי את הת'ראד הזה. רק חשבתי שתיק תק אקבל תשובה וינעלו את הת'ראד

ובגלל זה גם ביקשתי שמי שלא מבין\יודע שפשוט לא יגיב ויחסוך הצהרות כאלה ואחרות.

אבל זה לא קרה בגלל אי יכולת של אנשים לשלוט בעצמם.

כולנו נחשפנו במהלך חיינו לסיבות למה כן להאמין באלוהים ולמה לא.

כל אחד עושה את הבחירות שלו והוא חי איתן.

אז כולם, בבקשה מספיק לנסות "להציל" אחד את השני מ"ידה השרלטנית" של הדת או מ"ידה הכופרת" של החילוניות.

כל אחד והאמת שלו ומה שנראה לו לנכון. נא לנעול את התראד הזה.

לנעול את הת'ראד הזה.

לנעול את הת'ראד הזה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני נזירים נודדים בארץ, יום אחד הם מגיעים לנהר.

על גדת הנהר עומדת אישה צעירה ויפה ,הכי יפה שהם ראו בחיים שלהם.

היא פונה אליהם ואומרת להם "אני רוצה לחצות את הנהר ולהגיע לגדה השניה, אבל אני פוחדת מהמים, תוכלו לעזור לי?"

הנזיר הראשון אומר לה: "לא, אנחנו נזירים, כל החיים שלנו לימדו אותנו להתרחק מבחורות, אסור לנו לנגוע בבחורה בכלל כי אחרת אנחנו נזהם את עצמנו."

הנזיר השני, בלי לחשוב פעמיים, תופס את האישה, מרים אותה, ולוקח אותה אל הגדה השניה.

כשהיא הולכת הנזיר הראשון אומר לנזיר השני "איך יכולת לעשות את זה, איך לקחת איתך את האישה הזאת, כל החיים שלנו למדנו שאסור לנו לגעת בבחורות כי זה יזהם אותנו".

הנזיר השני ענה לו "אני כבר הורדתי אותה, אבל אתה עוד לוקח אותה איתך".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...