בעיה בשמיעה באוזניות מהחיבור הקדמי של הפנאל - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בשמיעה באוזניות מהחיבור הקדמי של הפנאל

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם, יש לי את המארז Apollo שיש לו בפנאל הקדמי חיבור חיבור למיקרופון וחיבור לאוזניות וFIRWEARE.

את החיבור של הUSB חיברתי בלי בעיה , אך יש לי בעיה עם החיבור של האוזניות . יש לי שם כבלים של HD AUDIO וAC97 .

כשחיברתי את ה-HD AUDIO (נראה לי שזה היה הוא או הAC97 פשוט עשיתי את זה די מזמן ואני לא זוכר , אם זה עיקרוני תגידו לי ואני אנסה שוב ויודיע למרות ש90 אחוז נראה לי שזה היה זה ) אז לא היה קול בכלל במחשב . וכשחברתי את AC97 אז היה קול אבל כשחיברתי את האוזניות המחשב עשה ריסטרט .

! _Nike_! אמר לי שכנראה אני צריך להגדיר שיהיה קול גם בפנאל הקדמי בתוכנה \ דרייבר של הכרטיס קול. עכשיו הבעיה היא שלא נראה לי מותקנת לי תוכנה , למרות שאני זוכר שדרייברים כן התקנתי . אז מה עושים? יש צורך להוריד תוכנה? אולי היא בכלל נמצאת במקום אחר שאני לא יודע (לוח בקרה וכאלה...)

תודה מראש ולילה טוב :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סובל מאותה בעיה בדיוק כרגע. זה הדברים שעשיתי, אולי אחד מהם יעזור לך:

ניסיתי את כל האופציות של הדרייבר.

ניסיתי את כל ההגדרות ב-.

פתחתי את המארז ושיחקתי עם חיבור הכבל של הפאנל הקדמי (אצלי עליון - CM690) - גם AC97 וגם HD.

וזהו, אני ממש עומד להכנע כי כלום לא עובד.

הדבר החיד שנשאר לי לעשות זה לפרק את הפאנל העליון עצמו ולראות אם החיבור אליו תקין - לא יודע אם הוא בכלל מתפרק.

בכל מקרה ה-, FireWire וה-eSata עובדים יופי, רק הסאונד והמיק לא עובדים וזה מטריף אותי :s07:

אם יש למישהו הצעות גם לגביי אשמח לשמוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החוברת של הלוח אתם צריכים להשתמש ב-AC97..

בתמונה הבאה מתוארים מיקומים של ג'אמפרים על גבי החיבור שבלוח, עליכם להסיר את שני הג'אמפרים ולהתקין את החיבור בהתבסס על כך שחסר פין אחד.

http://img207.imageshack.us/img207/5840/shot20022009122047si2.jpg

לצורך העניין אם יש לכם חיבור שלישי שבו הפינים מופרדים אתם יכולים לחבר על פי התיאור של כל פין ופין.

בלוח הבקרה יש לכם Realtek HD Sound Effect Manager?

כרטיס הקול שלכם מזוהה בכלל? כנסו ללוח הבקרה בהגדרות וב-Playback תבחרו אותו כברירת מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nike - חיברתי לשם כבר ואז כמו שפרטתי בהודעה מקודם. כל פעם שחיברתי את האוזניות המחשב עשה ריסטרט.

אין לי בלוח הבקרה Realtek HD Sound Effect Manager . וכמובן שכרטיס הקול מזוהה אם לא לא היה קול :) .

והוא כבר ברירת מחדל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אז יש לך קול ביציאה האחורית? חשבתי שאין לך קול בכלל..

אני הייתי מנסה להסיר את הדרייברים ולהתקין את אלו של Realtek, מקסימום לא יעזור תסיר אותם ותתקין מחדש (אפילו עדכניים יותר) דרך האתר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...