כמה שאלות טכניות טרם קניית HD חדש. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות טכניות טרם קניית HD חדש.

fibola

Recommended Posts

שלום,

מחפש לקנות HD 1000GB .

האם כדאי לשקול קנייה של HD חיצוני או שעדיף להישאר עם פנימי (כעקרון אין לי צורך בהעברת HD ממחשב למחשב -

פשוט חשבתי שזה יכול להיות נוח במידה ואין הבדל במהירות שלו ביחס לפנימי (אין לי מושג אם יש הבדל ))

כמו כן ראיתי שכבר יש HD עם BUFFER של 32 . עד כמה ההבדל בינו לבין ה 16 והאם ההבדל במחירים מצדיק זאת.

כמו כן, יש לי מחשב די ישן P4 3.0GHZ 32BIT והשאלה המתבקשת היא האם זה בכלל תומך BUFFER 32.

ולבסוף אשמח על המלצה על HD בסביבות ה 500 ש"ח .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונן 1TB פנימי יעלה כ-530 שקלים, לעומת זאת יש כונן חיצוני 1TB של מקסטור ב-450 שקלים.

מבחינת ביצועים, בהנחה שאין לך יציאת eSATA אז כונן חיצוני יהיה איטי יותר עם ממשק 2.0. ישנם כוננים חיצוניים בממשק eSATA אך הם יקרים וכבר עדיף ללכת על אופציה אחרת (לא חיצוני ולא פנימי) שהיא כונן פנימי ומארז שבעצם אומר שזה שילוב של השניים - כונן חיצוני.

אם אתה הולך להשתמש בו יותר ממעט אז עדיף שיהיה מחובר פנימית (SATA) או חיצונית eSATA שכן 2.0 יכול להוות נטל.

לגבי הבאפר- אין לו חשיבות והשפעה גדולה בביצועים של הכונן הקשיח, בכל מקרה המפרט של הכונן לא חשוב כ"כ אלא הביצועים שלו בעולם האמיתי - ניתן לחפש ברשת השוואות ומבחנים של הכוננים השונים ולראות מה כל אחד שווה. בנוסף לכך, למערכת אין שום קשר לבאפר של הכונן הקשיח, ניתן להתקין כל במערכת שלך כל עוד ישנה יציאה מתאימה פנויה של מידע ויציאה מתאימה פנויה של חשמל מספק הכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...