ראיתם השתולים?? אם לא אז חובה! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתם השתולים?? אם לא אז חובה!

Internal

Recommended Posts

תשמעו אני חייב לציין שהתוכנית גאונית ולא סתם כלבוטק

הם הולכים לעשות מהפכה במדינה

וההקטע עם הצבא מדהים (ידענו שזה כך אבל לא עד כדי כך)

http://www.mako.co.il/vod/index/investigating_reporting/undercover/VOD/itemId=5bdf26697ca6f110VgnVCM100000290c10acRCRD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא כאילו שבא איזה בן אדם בעל חזות ולבוש כפיה - הוא נופף בישראליות שלו לכל עבר , בדיחות צ'אפחות - אז בטח שהם לא חשדו .

זה שהבסיס בכללי מופקר - זה משהו אחר , אבל להכנס להיסטריה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כאילו שבא איזה בן אדם בעל חזות ולבוש כפיה - הוא נופף בישראליות שלו לכל עבר , בדיחות צ'אפחות - אז בטח שהם לא חשדו .

אתה רציני תגיד לי? עשית בכלל? הבן אדם הגיע פאקינג לבוש מדים של אוייב. לפחות תבקשו תעודת זהות, רישיון נהיגה, תעצרו אותו, תשאלו שאלות, משהו!!! לא, נכנס בסבבה, עושה סיבוב בבסיס, לוקח מסמכים. לאף אחד לא אכפת, אף אחד לא שואל שאלות.

תחשוב מה היה קורה אם חולייה של מחבלים הייתה נכנסת דרך הפרצה בגדר באמצע הלילה. האירוע היה נגמר עם מינימום עשרים חיילים הרוגים. עד שהיו מקפיצים כוננות, עד שהחיילים היו מגיעים (וגם אז מגיעים ג'ובניקים עם M-16 ארוך חלוד שירו אולי עשר כדורים בטירונות), המחבלים היו מרססים את המגורים ומניחים מטענים. אני לא מבין איך אפשר להישאר אדיש.

אגב, זה לא שלא ידעו על המחדלים. ידעו, ידעו, לאף אחד פשוט לא אכפת. פתאום נזכרים לעשות ועדת חקירה אחרי שהתקשורת חושפת את המחדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה אתה חושב, שהמרגלים של באיראן יבואו עם חזות ישראלית? כל הרעיון הוא להטמע בסביבה, והעובדה שאפשר להכנס בקלות כזאת פשוט מזעזעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל בדיקת מסמכים בכניסה לבסיס זה לא מותרות.

ואגב, אני בשירות שלי בזמן שמירה בש.ג סירבתי להכניס את הרמטכ"ל (שהיה בזמנו שאול מופז) לבסיס עד שהוא יראה חוגר ויפרוק את הנשק, זה המינימום בכניסה לבסיס צבאי כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני תגיד לי? עשית בכלל? הבן אדם הגיע פאקינג לבוש מדים של אוייב. לפחות תבקשו תעודת זהות, רישיון נהיגה, תעצרו אותו, תשאלו שאלות, משהו!!! לא, נכנס בסבבה, עושה סיבוב בבסיס, לוקח מסמכים. לאף אחד לא אכפת, אף אחד לא שואל שאלות.

אז מה עם אני לא עשיתי - אין לי זכות לדעה ??? :lol:

ומה אתה חושב, שהמרגלים של באיראן יבואו עם חזות ישראלית? כל הרעיון הוא להטמע בסביבה, והעובדה שאפשר להכנס בקלות כזאת פשוט מזעזעת.

יא גזורים אתם - ברור שלאירני יש חזות ישראלית וזה כל העיניין אנחנו במזרח התיכון ( הוא השתול נולד בארץ אבל הייתה עליו את החזות של בוזגלו או זכריה כזה ) רק מה שאתם לא שמתם לב שהוא כל הזמן הטמיע את עצמו בזה שהוא היה מחנטרש איתם ומדבר איתם כך שהם לא חשדו שהוא לא משלהם .

ופשי וי בסיסים בצה"ל ניתנים לחדירה , ראבק אנחנו בתוך הארץ ברור שהכוננות תהיה נמוכה יותר .

יחד עם כל זאת , אני מצטרף לעליהום הכללי ומקווה שיהיה שיפור באבטחה ( חחח איזה מזל בשבילי שאני לא עושה ולא ניטחן בשמירות - ייייישששש ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא שמתם לב שהוא כל הזמן הטמיע את עצמו בזה שהוא היה מחנטרש איתם ומדבר איתם כך שהם לא חשדו שהוא לא משלהם .

אז מה אתה חושב שמישהו שעובד בשביל איראן יעשה?! ::) ימשוך תשומת לב ויתנהג כמו עללא וואקבר? גם הוא ינסה להטמיע את עצמו כישראלי ויספר בדיחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...