Dragon Age: Origins Hands-on Preview - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins Hands-on Preview

huber

Recommended Posts

כל מי שמחכה לשיחרורו של משחק RPG טוב בהחלט כבר מודע לכך שהשנה ישוחרר משחק חדש מבית BioWare, המוציאה לאור של סידרת baldur's gate האגדית (ואם כל זה נשמע לכם כמו סינית, אתם לא בת'רד הנכון כנראה). האתר הבא הרים סקירה מקדימה של המשחק החדש ששיחרורו נדחה לאחרונה לצערי לקראת סוף 2009. נראה מבטיח!

http://www.bit-tech.net/gaming/pc/2009/02/10/dragon-age-origins-hands-on-preview/1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

למשחק הזה יש הרבה פחות הייפ מל - MASS EFFECT בזמנו, מעניין למה (אולי הם לא לגמרי בטוחים בהצלחתו ? מה גם שהוא נדחה לא מעט וזמן הפיתוח שלו התארך מעבר למצופה מבלי שיחרור פרטים על המשחק במשך תקופה ארוכה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחק הזה יש הרבה פחות הייפ מל - MASS EFFECT בזמנו, מעניין למה (אולי הם לא לגמרי בטוחים בהצלחתו ? מה גם שהוא נדחה לא מעט וזמן הפיתוח שלו התארך מעבר למצופה מבלי שיחרור פרטים על המשחק במשך תקופה ארוכה)

לפי דעתי זה נובע מכך שהמשחק הזה הוא משחק מחשב מובהק(הן מבחינת סגנון המשחק,והן מבחינת הקונסולה הראשית שלה מפותח המשחק),מדובר כאן על יותר הסתמכות על FAN BASE של ושל BALDURS GATE,בעוד שבמקרה של MASS EFFECT,כמו בהרבה מאוד משחקי , ההסתמכות הייתה רובה ככולה על פרסום מסיבי שיביא למכירות גבוהות..

בכל מקרה,עדיין מדובר במשחק מפורסם מאוד שהרבה אנשים מחכים לו,ואני מניח שעם התקרבות תאריך היציאה שלו ההייפ רק יגדל ויגדל..אותי,אישית,נכון לעכשיו,המשחק לא מרשים כלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כל הסקילים והקסמים והARMOR כל הקטע שיש לך אפשרות לבחור בין WORRIOR לWIZARD ודברים כאלה

יש שם מלחמות במימדים גדולים וזה מאוד מהפכני לא זוכר מנוע גראפי שמסוגל להחזיק כל כך הרבה דמויות נלחמות אחד בשני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הסקילים והקסמים והARMOR כל הקטע שיש לך אפשרות לבחור בין WORRIOR לWIZARD ודברים כאלה

זה מאוד נחמד אבל לא ראיתי את זה בפעולה... אולי פספסתי סרטון? אם כן אני אשמח לראות אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...