הצעה לפורום חדש על לימודים- למנהלים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעה לפורום חדש על לימודים- למנהלים

yigael_o

Recommended Posts

שלום לכל המנהלים,

בתקופות מסויימות (במיוחד לפני בגרויות ולפני סוף סמסטר האוניברסיטאות) יש בפורום שאלות שלאנשים לגבי תרגילים שונים. במקרה של בעיות בתיכנות לכולם יש כתובת, אבל במידה ומישהו צריך פיזיקה או מתמטיקה למשל אין לו ברירה אלא לפרסם בכללי וכך יכול להיות שמישהו שהיה יכול לענות לו לא ענה לו, כי הוא פשוט לא ראה את השאלה. מה עם האפשרות לפתוח פורום "לימודים" ואני מניח שאם תהיה מספיק דרישה לפצל עוד תתי פורומים למקצועות שונים?

אם מערכת ניהול הפורומים שלכם היא של צד שלישי וקשיחה מידי כדי לאפשר זאת תשכחו ששאלתי.

יגאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=301372.0

ב. באמת שלא צריך פורום במיוחד לזה, בשביל תקופות מסויימות יש את פורום כללי בשביל זה,

סך הכל זה לא פורום של שיעורי בית[למרות שיש שיטעו בHomeWorkZone]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך בזה, האתר לא נועד כל כך בשביל דברים כאלה, ומי שחש צורך לשאול פה יש לו את פורום כללי ומקבל אחלה מענה לכמעט כל שאלה.

וחוץ מזה, אין פה כל כך הרבה שאלות שהפורום נהייה מוצף מדי ולכן זה לא מפריע לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שדיונים כאלה עדיף לפתוח בפורום כדי לאפשר לאנשים אחרים להביע דעה. סה"כ מנהלים אמורים לשרת את הקהילה, אז אין סיבה שהם יחליטו לבד בלי לשמוע דעות אחרות.

אני תומך ברעיון. פורומים לשיעורי בית מוצפים בשאלות שאף אחד לא ממש רוצה לפתור. לפורום הזה מגיעות השאלות המעניינות ביותר, וכך גם התשובות עליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פורום מחשבים, לא פורום תוכן.

הסיבה שיש פורום כללי ותרבות, היא כדי לרכז את הטיפשות והספאם במקום אחד.

ספאם אסור גם בפומים האלה... :lol:

הסיבה היא בכדי לתת אפשרות להתבטא גם בנושאים אחרים וקצת לחשוב מחוץ ל''קופסא''

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

אני חושב שדיונים כאלה עדיף לפתוח בפורום כדי לאפשר לאנשים אחרים להביע דעה. סה"כ מנהלים אמורים לשרת את הקהילה, אז אין סיבה שהם יחליטו לבד בלי לשמוע דעות אחרות.

אני תומך ברעיון. פורומים לשיעורי בית מוצפים בשאלות שאף אחד לא ממש רוצה לפתור. לפורום הזה מגיעות השאלות המעניינות ביותר, וכך גם התשובות עליהן.

ואנחנו חושבים שלא.

לא סתם דיונים כאלה ננעלים על ימין ועל שמאל.

לא יעזור לאף אחד שמשתמשים אחרים יראו את הרעיון שלו לגבי הפורום שלנו.

אני מציע גם פורום בניית דגמים, פורום יחסים, פורום שטויות מצחיקות מהאינטרנט ופורום ירקות, ששם אנשים יוכלו לסחור בירקות שלהם.

בדיוק..

זהו פורום חומרה ולא פורום על נושאים כלליים.

עצם קיומו של פורום זה כאן הוא סוג של מותרות אם אפשר לקרוא לזה כך, לא מספיק לכם?

אתם מוזמנים ללחוץ על כפתור היציאה.

:locked:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...