סטטיסטיקת דיסקים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סטטיסטיקת דיסקים

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

מפני שאני עובר דירה בעוד כחודש החלטתי (אולצתי, אבל החלטתי זה יותר מרשים ;D ) להתחיל לפנות דברים מהחדר ולזרוק זבל. בגלל זה החלטתי לקחת פרוייקט של סידור הדיסקים שצרבתי מאז שיש לי צורב (אפריל 2000). ראוי לציין שאלו לא כל הדיסקים שלי (כן, כן, יש גם כמה מקוריים) וחלקם היו TDK מלפני פחות משנה שהתעצלתי לבדוק כי התוצאה ברורה.

תהליך המבחן - הכנסת דיסק לכונן (מה באמת? ::) ), רישום שם החברה על הדיסק, בעזרת Nero Info Tool מציאת תאריך הצריבה והורדת כל או חלק מתוכנו של הדיסק על מנת לראות אם הקבצים עדיין תקינים.

כל הדיסקים שהשתתפו בבדיקה ישבו בתוך קופסאות דיסקים (אלו של מקסל בדקות). חלק מן הדיסקים של Silverline הם במקור מעוגות וחלק מקופסאות רגילות.

והנה הסטטיסטיקה, For Your Eyez Only, בגירסא המצונזרת שלא כוללת את תוכן הדיסקים ומה ההחלטה שלי לעשות איתם על מנת לא לגרור את הדיון לדיון משחקים\ווארז

סטטיסטיקת הדיסקים - סידור לפי תאריך

6333142.gif

סטטיסטיקת הדיסקים - סידור לפי יצרן דיסק

4411634.gif

סטטיסטיקת הדיסקים - לפי מצב הדיסק

5001462.gif

<אם התמונות לא עובדות חכו קצת>

מקווה לשמוע תגובות 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר לא הבנתי מה אתה רוצה להגיד בזה?

רק להראות איזה דיסקים מחזיקים יותר ואיזה פחות... והרי כולם יודעים שאיכות דיסקים לא נמדדת לפי זה שהם לא נדפקים בצריבה, אלא לפי כמה זמן הם מחזיקים וכמה הם קריאים אחרי הרבה זמן.

התוצאות לא מפתיעות נורא, אבל כל הכבוד על ההשקעה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הבנת שזה בעל משמעות 0% קח את כל הדיסקים הנחמדים שצרבת ותפעיל אותם עוד 3 שנים וספר לי מה המצב שלהם ::)

קומפוננט אתה צודק במידה מסויימת וגם לא היה לי נסיון עם כל החברות, החלטתי לדבוק בTDK כאשר אני רוצה מידע לתווך ארוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מושקע , אם כי יש נתונים נוספים שחשוב שתציין :

1. מהירות הצריבה בה נצרב הדיסק.

2. כמות המידע על הדיסק ( ככל שיש יותר מידע הסיכוי של אובדן מידע גדל ).

1.רוב הדיסקים נצרבו על צורב הTEAC SCSI 8X, היחסית אחרונים נצרבו ב16X בצורב של מישהו אחר מתוך אימייג'ים

2. רובם מלאים ככל שאפשר, מעטים הם 75%

אני רוצה להבין מזה "תקין חלקית+ וירוסים", מה זה אשמתה של החברה שיש לך בקבצים וירוסים?

אין קשר. הסטטיסטיקה הזאת היא גם בשבילי ולסידור הדיסקים וקיטלוגם. יש עוד עמודה שכתוב בה מה היה התוכן בתוך הדיסק ולכן הוספתי הערה לגבי למה הדיסק ישמר\יזרק למרות תוכנו ותקינותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...