בעיה מוזרה מאוד, כשאני עושה בנצמ'רק לזכרונות בסנדרה המחשב נתקע! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה מאוד, כשאני עושה בנצמ'רק לזכרונות בסנדרה המחשב נתקע!

1

Recommended Posts

מי אמר שהמעבד הוא בטמפ' החדר? :o

לפני החלפת גוף הקירור המעבד היה על 60 מעלות במנוחה בלי מזגן.

אחרי ההחלפה המעבד על 55 מעלות במנוחה בלי מזגן.

איפה נמצא המזגן הזה ? יכול להיות שהוא גורם לך לעיבוי בסוקט של המעבד ואז המים מקצרים לך את הפינים של המעבד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את PCMARK2002 וכשהוא הגיע לשלב: MEMORY RAW BLOCK MODIFY 3072KB הוא נתקע כשהוא הגיע לאמצע!

האם זה עוזר לכם לנסות להבין איפה הבעיה במחשב שלי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את PCMARK2002 וכשהוא הגיע לשלב: MEMORY RAW BLOCK MODIFY 3072KB הוא נתקע כשהוא הגיע לאמצע!

האם זה עוזר לכם לנסות להבין איפה הבעיה במחשב שלי??

גבר לא הבנתי איפה זה נתקע לך

SandraSis

or

PcMark

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי לשים כרטיס אחר של 256 במחשב ולבדוק אם עדיין זה נתקע בPCMARK ובSANDRA וזה עדיין נתקע,

האם יש צורך בכלל לבדוק תזכרונות שלי במחשב אחר?

ודרך אגב מה זה יעזור לבדוק בעוד תוכנה, הגיוני שאם נתקע ב2 תוכנות זה ייתקע גם בשלישית, ודרך אגב איפה איפה להוריד אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ?

דרך אגב הפעלתי MEMTEST84 V 3.0 הוא פעל 45 דקות ומצא 2100 שגיאות, מה זה אומר?

במחשב השני שלי הוא עבד אותו זמן ולא מצא שגיאה אחת, מה אני יכול עוד לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה חברה תתאמצו בבקשה עוד קצת, אנחנו כבר עוד כמה בדיקות יכולים לדעת מה הבעיה, תקראו תת'רד ותנסו לעזור, כי זה ממש דחוף וחשוב לי...

:) תודה לכל מי שניסה לעזור עד כה ולכל מי שינסה בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש התקדמות רצינית בבדיקות, אני אספר לך את כל מה שגיליתי היום!

הפעלתי את הMEMTSEST86 על המחשב שלי, שבו יש שני זכרונות 256 SDRAM 133, והוא מצא לי כ1300 תקלות בבדיקה אחת,

אח"כ הפעלתי את הMEMTEST במחשב השני שלי, שבו יש זכרון אחד SDRAM 133 256 ועוד זכרון 64, שם הוא לא מצא כלום.

לקחתי את הזכרונות מהמחשב שלי, את שניהם ושמתי במחשב השני, הפעלתי את MEMTEST86 הוא מצא תקלות, אח"כ ניסיתי כרטיס

כרטיס וראיתי שרק בכרטיס אחד הוא מוצא שגיאות..

אח"כ לקחתי תזכרונות מהמחשב השני, שמתי במחשב שלי, העלתי הפעלתי את MEMTEST והוא לא מצא לי שום תקלות, ואז הפעלתי את

סנדרה ופיסימארק2002 והם עבדו ולא נתקעו.

ואז פה התחילה בעיה מוזרה אחרת, באמצא הבדיקה בפיסי מארק 2002 נתקע לי העכבר של מייקרוסופט, אך המחשב המשיך לעבוד

רגיל בלי בעיות, ואז כשסיימתי עם הבדיקות והגעתי למסקנה שאחד הזכרונות שלי היו דפוקים עשיתי כיבוי מחשב, וראיתי שהוא לא מכבה

תמחשב ובעצם נתקע כשהוא רושם : SAVING SETTINGS, אז סגרתי, החזרתי את הזיכרון התקין לפי הבדיקות, הפעלתי שוב ואז

פתאום ראיתי שכשהמחשב הגיע לבוט סקרין עפ הפס שזז, לקח לי פי 3 זמן מהרגיל, ממש הרבה זמן איזה 5 דקות, וכשהמחשב עלה כל

התוכניות עלו ממש לאט פי 3 מהרגיל, והמחשב אפשר להגיד בזמן עבודה איטי יותר, אין לי מושג מה הבעיה עכשיו לאזעזל, בבקשה תעזרו לי.

יש מצב שאולי הארד דיסק דפוק? בכל זאת הרצתי לו בדיקה מהתוכנה של והוא נמצא תקין, הוא חדש אצלי ולא ראיתי בעיות איתו חוץ

מהבעיה הזאת. יש רעיון מה יכל לגרום לאיטיות הזאת??

יש לציין שניסיתי שחזור מערכת, למרות שזה לא הכי קשור, וגם לא לשכוח שכל הבעיות התחילו מהרגע שהגיע נוזל שהוא כנראה שמן שנוצר

מהמשחה התרמית, ועד שלא ייבשתי את זה המחשב לא עלה, הוא בעצם היה מקוצר אפשר להגיד, ואז כנראה כתוצאה מהקצר הזה נדפק לי

זכרון אחד של 256 כמו שציינתי קודם, אז אולי יש עוד נזק חוץ מזה?

עריכה:

גיליתי שהארד דיסק בהגדרות היה על PIO למרות שהיה מסומן UDMA IF AVALIBLE אז מחקתי את ההתקן וזה הסתדר.

אבל עכשיו קרה משהו מוזר, הזיכרון שנמצא תקין מבין השניים, שמתי אותו במחשב שלי הריי, ובלילה אני בא, עושה בדיקה בסנדרה, והיא שוב

נתקעה!!!!! ואז בדקתי בMEMTEST והוא תקין!! אין לי מושג מה לאזעזל קורה פה, אני מקווה שהבנתם את כל מה שרשמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אוקיי מצטער מאוד על הקפצת הת'ראד,

בסוף מצאתי את הבעיה המפורטת בת'ארד (מציאת הפתרון הוא בחודש אוגוסט):

כרטיס דפוק שהוחלף, אך עדיין הבעיה נמשכה ורק לאחר הוצאת כרטיס הקול(SB Live! Value) לגמריי מהמחשב פתרה את הבעיה לצמיתות עד עכשיו,

גם לא החלפת מיקום הכרטיס עזרה, אז לכן חשבתי שהכרטיס קול היה דפוק.

היום לאחר 3 חודשים, קניתי חדשים ADA880, ולכבודם החלטתי לקנות כרטיס קול חדש 5.1 במיוחד בשבילם, למרות שידעתי

שה SB Live! Value שהיה לי היה, מאוד היה עוזר לי, אך לפי הבדיקות שעשיתי בזמנו חשבתי שהוא דפוק.

קניתי את הכרטיס קול SB LIVE! 5.1 דיגיטלי, ב220 שקל אתמול, חיברתי אותו והתקנתי הכל, ושוב פתאום לאחר כמה שעות עבודה קפא המחשב! בדיוק כמו שהיה עם הכרטיס קול הקודם, ואז ניסיתי לעשות בדיקה שוב בסנדרה כדי לוודא שזאת אותה בעיה, ושוב נתקע!!! למרות שבלי הכרטיס הכל עובד נפלא כמו שעבדתי עד היום מאוגוסט.

מה יכולה להיות הבעיה? כי אני בדקתי כמעט הכל, ובלי הכרטיס קול הכל עובד מצויין, אולי זה הספק? יש לי ספק גנ'רי בן שנתיים וחצי בערך.

בקיצר נדפקתי מאוד, זרקתי לים 220 שקל... :(

וגם הבעיה שחשבתי שנפתרה, התגלתה שוב בשידור חוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...