בעיה מוזרה מאוד, כשאני עושה בנצמ'רק לזכרונות בסנדרה המחשב נתקע! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה מאוד, כשאני עושה בנצמ'רק לזכרונות בסנדרה המחשב נתקע!

1

Recommended Posts

כשאני עושה בסנדרה פרו 2003 בנצ'מרק לזכרונות (יש שני סוגי בנצ'מרק) אז המחשב נתקע, סמן העכבר לא זז והמחשב לא מגיב יותר עד שאני עושה ריסט למחשב.

הכל התחיל כשיום אחד המחשב שבק חיים, וגיליתי שהיה נוזל בקצה של המעבד בשורה אחת של הפינים שיש על המעבד מאחורה,

ייבשתי את המעבד עם מייבש שיער והמחשב עלה.

ראיתי איטיות מאוד גדולה עם המחשב והרבה תקיעות שלא מצאתי להם סיבה, פרמטתי אתמול והמחשב חזר להיות רגיל אבל כשאני עושה את הבנצ'מרק הוא נתקע, ולפני זה אם זכור לי טוב זה לא נתקע, כנראה שזה התחיל אחרי הרטע של הנוזל שהיה על המעבד.

את שאר הבנצ'מרקים עשיתי והם היו מוצלחים, למעבד והשאר, אך ראיתי משהו מוזר:

אתמול פרמטתי , עשיתי ישר אחרי הפרמוט בנצ'מרק להארד דיסק, התוצאה היתה קצת מעל 30 מגה, ואחרי שעשיתי בנצ'מרק לזכרונות והמחשב נתקע ואז הייתי חייב ריסט, אז עשיתי שוב בדיקה והתוצאה ירדה ל26, ואז ששוב עשיתי בנצ'מרק התוצאה ירדה ל24,

ואין למה מושג למה זה קורה?!

אפילו שאני עושה איחוי זה נשאר בתוצאה נמוכה, מה יכולה להיות הסיבה.

והאם יש קשר בין כל הדברים, החל מהרטיבות שאין לי מושג איך הגיע לשם כי אני משתמש בקירור אוויר, אח"כ תקיעה בבדיקת , ואז ירידה בביצועי הארד דיסק אחרי כל תקיעה.

אם תוכלו לעזור לי ולקשר בין הדברים ואיך אפשר לסדר את הבעיה זה יכול לעזור.

אולי בכל זאת יש רטיבות על הלוח איפה שהמעבד יושב ואז זה עושה בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה זה בדיוק הנוזל הזה, זה לא היה ממש הרבה זה היה על המעבד שורה אחת וזה לא נזל או משהו, אבל ראו משהו נוזלי שם.

הדבר היחידי שעשיתי יומיים לפני שראיתי את הנוזל זה שחבר טוב החליף לי הטסינק ומרח משחה טרמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי שעשיתי יומיים לפני שראיתי את הנוזל זה שחבר טוב החליף לי הטסינק ומרח משחה טרמית.

::) ::) ::) משפט המחץ של התראד.

החבר'ה היותר מנוסים בבעיות האלה יסבירו לך את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שהמעבד הוא בטמפ' החדר? :o

לפני החלפת גוף הקירור המעבד היה על 60 מעלות במנוחה בלי מזגן.

אחרי ההחלפה המעבד על 55 מעלות במנוחה בלי מזגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול פרמטתי , עשיתי ישר אחרי הפרמוט בנצ'מרק להארד דיסק, התוצאה היתה קצת מעל 30 מגה, ואחרי שעשיתי בנצ'מרק לזכרונות והמחשב נתקע ואז הייתי חייב ריסט, אז עשיתי שוב בדיקה והתוצאה ירדה ל26, ואז ששוב עשיתי בנצ'מרק התוצאה ירדה ל24,

הוא בטח חשב שזה טמפרטורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בקשר לבעיה שאחרי שאני עושה בנצ'מרק לזכרונות ואז המחשב נתקע, ואחרי זה התוצאה בבנצ'מרק של כונן C יורד מ30 ל26,

ואחרי שזה שוב נתקע ל24 וכו',

עשיתי עכשיו איחוי דיסק והותצאה הגיעה ל29, עדיין לא 30.

עכשיו השאלה היא ממה היה לי נוזל על המעבד, זה לא היה ממש נוטף או משהו, פשוט ראו שזה קצת רטוב, ועובדה שגיליתי את זה כי יום אחרי שהחלפתי את הגוף קירור פתאום המחשב לא עלה, שמעו את המאווררים עובדים אבל המחשב אפילו לא הצליח להעלות לי את הביוס, ולאחר בדיקה מקיפה גיליתי שיש שורה של 2 מ"מ בדיוק בפינים, ואחרי ייבוש המחשב עלה, ואז גיליתי תבעיה הזאת שבבדיקת זכרונות המחשב נתקע ולא מגיב ואחרי ריסט ביצועי כונן C יורדים.

ניסיתי לשים חדש כדי לשלול את האפשרות שהזכרונות אולי נדפקו בגלל הקצר שהיה במעבד, אבל אפילו עם חדש הוא עדיין נתקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו התוצאה בבנצ'מרק שוב 24, למרות שהארד דיסק כמו שלי אמור להגיע לפחות ל30.

מוזר, לפי 5 דקות עשיתי והתוצאה הייתה 29 ועכשיו ירד ל 24, משהו פה מוזר.

לאף אחד אין רעיון מה הבעיה ומה הקשר של הנוזל במעבד לכל זה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאנצמר להרדיסק של סנדרה לא שווה כלום כי ההרדיסק נמצא בשימוש מסיבי ע"י הוינדוס

תוריד תוכנה מיוחדת לבדוק ביצועים של הרדיסק (בדוס)

אצלי הרדיסק אחד עם מקבל חצי מההרדיסק השני שאין עליו (אותו הרדיסק בדיוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זאת לא הכוונה כאן הולי.

אני משווה את זה לפעמים קודמות וממש לא אכפת לי הציון, אני פשוט רוצה למצוא קשר לכל הדברים שקורים לי במחשב.

היה נוזל על המעבד, ייבשתי , המחשב עלה, אך ראיתי שמשהו השתבש, אז עשיתי בדיקות וראיתי שבבדיקת המחשב נתקע.

ועכשיו גיליתי שהבדיקה של הארד דיסק שלי לא יציבה, כל פעם יוצא משהו אחרי למרות שלפני גילוי הנוזל התוצאה הייתה קבועה בערך ובבדיקת לא נתקע המחשב.

בעקרון בעבודה הרגילה של המחשב הוא מתפקד מצויין כמו תמיד.

אולי יש תוכנות אחרות שאתם אני יכול לבדוק את הרכיבים של המחשב כדי לראות אם נהרס משהו כתוצאה מהקצר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך לבדוק תקינות של רכיבים חוץ מפשוט להריץ את המחשב ולראות שהוא לא נתקע

הבדיקה של ההרדיסק לא צריכה לעניין אותך בכלל

את הזיכרון אתה יכול לבדוק עם איזה תוכנה דרך דוס

לגבי הנוזל זה ממש מוזר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אני חייב לדעת אם המחשב תקין או לא...

כי אני רוצה למכור את מה שתקין אז אני חייב לדעת מה הולך.

בעקרון בתפקוד הרגיל של המחשב הוא עובד רגיל, אבל בכל זאת כשהוא נתקע בבדיקה זה מראה שמשהו דפוק ואם בדקתי תזכרונות והם תקינים אז אולי הלוח אם שלי נדפק? המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...