6000-7000, נייד לעבודה + משחקים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6000-7000, נייד לעבודה + משחקים

Grayswandir

Recommended Posts

שלום חברים,

אני מעוניין לקנות מחשב נייד, בעלות של כ6-7K, העלות היא גמישה למדי..

המחשב ישמש לצורכי- עבודה, משחקים בינוניים, מוזיקה, צפייה בוידאו וכל דבר שמחשב אמור לעשות. ניידות בינונית (14-16 אינץ').

איזו חברה נותנת תמורה טובה?

חשבתי בעקרון על , אבל שמעתי דברים טובים גם על .

אשמח להמלצות קונקרטיות מאוד!

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא איזו רמה של כרטיס מסך אתה מחפש. אם כרטיס מסך בסיסי יספיק אז בתקציב כזה אפשר לקנות מחשב 14.1" באיכות טובה ועם חיי סוללה טובים. אפשרויות כוללות את ה- E6400, ה-Lenovo T400 (שיקר קצת יותר אבל מציע חיי סוללה טובים במיוחד) וה-HP 6930p (פחות מומלץ לדעתי) אם אתה רוצה כרטיס מסך חזק יותר אז תצטרך להסתכל בעיקר על מחשבים צרכניים ב-15.4". ה-HP dv5 בגרסאות עם ה-9600m GT זו אופציה ויש גם את ה-Toshiba A300 בגרסאות עם ה-HD 3650 למשל.

אפשרות אחרת שאולי תעבור את התקציב שלך קצת אבל נותנת משהו ייחודי זה ה-Lenovo T500. כרטיס המסך ברמה גבוהה יחסית והוא היברידי (מאפשר לעבור לעבודה במצב של כרטיס מסך מובנה על מנת לשמר חיי סוללה)/ המחשב עצמו הוא ברמה עסקית והאיכות טובה.

מחשבים ברמה עסקית מספקים איכות טובה יותר, עמידות גבוהה, אחריות עסקית, אפשרות לתחנות עגינה מלאות, Trackpoint, מקלדת טובה יותר, מסכי מאט עם גמישות ברזולוציה וכו'. מחשבים צרכניים מספקים מחיר נמוך יותר שיאפשר מפרט גבוה יותר, עיצוב יותר בולט/ מושך עין, תכונות כמו כפתורי מדיה, שלטים ויציאות ומסכים מבריקים. השאלה היא מהו הכיוון אליו אתה מעדיף ללכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום!

תודה על תגובה מקיפה,

אני מציין כרטיס מסך ברמה טובה, אפשרות לשחק מדי פעם בcall of duty/ counter strike / heroes 5

וכדומה.

טושיבה אני לא מכיר, HP DV5 נראה לי תמיד כאפשרות אך שמעתי דברים רעים על HP..

LENOVO T500 נראה כמחשב מצויין, בתג מחיר של כ8000 ש"ח...

מה המשמעות של יציאת במחשב נייד?

האם יש טעם לחכות (מעבר לטעם הרגיל) בתקופה זו? צפי לשינויים קרובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרות אחרת שאולי תעבור את התקציב שלך קצת אבל נותנת משהו ייחודי זה ה- T500. כרטיס המסך ברמה גבוהה יחסית והוא היברידי (מאפשר לעבור לעבודה במצב של כרטיס מסך מובנה על מנת לשמר חיי סוללה)/ המחשב עצמו הוא ברמה עסקית והאיכות טובה.

כפי שאמרתי, מדובר במחשב איכותי.

בסדרת ה-Studio אתה מתכוון ל-1537? זה מחשב ממוצע למדי. הוא לא מגיע עם ה-3650. האיכות פחות טובה מזו של ה-T500 או מחשבים עסקיים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של באג אפשר לראות 1537 עם 3650, מעל ל7000 ש"ח נדמה לי.

ראיתי T500 מדגם 2082 53G בערך ב8000 ש"ח. מדובר בהחלט על מפרט בסיסי טוב - P8600, 3650. רובם מגיעים עם כ2 GB זכרון (האם זה לא מעט מדי היום?)

המחשב הוא כ2.5 ק"ג... אבל זה בסדר עבור 15".

איזה מחשב של חברה אחרת מתחרה בT500? הזכרת את E6400, אבל אני מבין שהוא מפגר בכרטיס המסך שלו..

חיי הסוללה של T500 דומים לזה של T400?

כמה יציאות הן סטנדרטיות למחשב נייד? האם את יודעת מיהו היבואן המורשה של לנובו? אני מניח שWiFi וBT הם תקן? או שיש מהירויות ורמות שונות..

אילו פרטים חשובים נוספים עלי לברר בעת קניית מחשב נייד?

בתודה...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם של דל שעומד מול ה לנובו T500 הוא ה E6500

הזמן סוללה מן הסתם פחות טוב מה T400 בגלל המסך הגדול יותר והכרטיס מסך הטוב והחזק יותר

ה E6400 לר מפגר בכרטיס מסך שלו פשוט זה כרטיס שמיועד לשוק העסקי לא למשחקים הוא מקביל אם אני זוכר נכון בערך ל 8400

מבחינת יציאות הסטנדרט הוא בין 3 ל- 4. יחד עם עוד חיבורים נוספים

חשוב לברר כמה אחריות ואיזו אתה מקבל כלומר 1 או 3 איסוף מבית הלקוח או אתה צריך ללכת למעבדה. אחריות על חקלים ועבודה או רק חלקים בשנה אחרי הראשונה. כככל האחריות על סדרות עיסקיות תמיד טובה ומקיפה יותר מאשר על מחשבים מסדרות צרכניות.

חשוב אם זה מסך מאט או מבריק. מסך מבריק בעייתי מאוד בעבודה עם תאורה חזקה אבל נותן צבעים חיים יותר. שוב בסדרות עיסקיות בדרך כלל יהיה מסך מאט.

יש התקני WIFI ו BT שונים מבחינת מהירות ורוחב פס ויכולת להתחבר לרשתות בתקנים שונים בדרך כלל ה WIFI הוא B+G פחות נפוץ הוא A וכך גם N החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...