OC למהירות באס של 300MHZ ולוח אם פשוט? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC למהירות באס של 300MHZ ולוח אם פשוט?

Eden 6600

Recommended Posts

אם אני אקנה לדוגמה מעבד E5200 שמגיע במהירות באס של 200MHZ במכפלה 12.5 וארצה לעשות לו OC מקסימלי שזה בערך 3800-3900MHZ (תקנו אותי אם אני טועה) מה שאומר שמהירות הבאס תיהיה 310MHZ בערך.

במצב כזה יש צורך בלוח אם בעל צי'פסט P43/P35 או שאפשר להסתפק אפילו בצ'יפסט G31 הזול שמגיע במהירות באס של 333MHZ? כי בעצם אני לא שום OC ללוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אני מתכנן לשדרג את המחשב אז אני די סגור על E5200 ומתכנן לעשות לו OC מקסימלי. אז חשבתי שאולי אני לא אצטרך לקנות לוח P43 בשביל לעשות OC למעבד הזה כי אני בכל מקרה לא עובר את המהירות הטבעית של הלוח...

המכפלה היא 12.5 ככה שאם אני רוצה להגיע ל-3.7GHZ אני צריך להעלות את מהירות הבאס ל-300 בערך, והמהירות הטבעית של לוח G31 היא 333

תקנו אותי אם אני טועה, אני פשוט מבין ב-OC בצורה די שטחית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה להוסיף עוד 200 ש"ח בשביל P43 אבל רק אם זה יהיה נחוץ

המצב הוא כזה -

אני מתכנן שדרוג קל של מעבד, לוח וכרטיס מסך (בהמשך אולי גם וספק). לוח G31 מספיק טוב כדי להמהיר E5200 לקצה, אבל מבחינת גיימינג בלבד הוא נופל מה-P43? זאת אומרת שאם אני אקנה P43 אני אראה יותר FPS?

שוב, מבחינת גיימינג בלבד, לא מבט לעתיד או פיצ'רים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה להוסיף עוד 200 ש"ח בשביל P43 אבל רק אם זה יהיה נחוץ

המצב הוא כזה -

אני מתכנן שדרוג קל של מעבד, לוח וכרטיס מסך (בהמשך אולי גם וספק). לוח G31 מספיק טוב כדי להמהיר E5200 לקצה, אבל מבחינת גיימינג בלבד הוא נופל מה-P43? זאת אומרת שאם אני אקנה P43 אני אראה יותר FPS?

שוב, מבחינת גיימינג בלבד, לא מבט לעתיד או פיצ'רים אחרים...

תלוי בכוחו של כרטיס המסך

ה-EP43-D3SL תומך ב-PCI-E 2.0 וצ'יפסטים "מתחתיו" או זהים לו דווקא לא (הלוח הזה של GB הוא בין היחידים מ-P43 שתומכים ברוחב פס שכזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שיתחבר למערכת יהיה HD4830 של (חיית OC הכרטיס הזה...)

בכל אופן, הלכתי לפי עצת taotao וביום ראשון אני אקנה לוח P35 שמצאתי במחיר טוב (הלוח הוא IP35-E של אביט)

דרך אגב, ניסיתי למצוא ביקורות שבודקות את יכולות ה-OC של הלוח אבל לא כל כך מצאתי. אם מישהו מכיר ביקורת אחת או שניים אני אשמח אם הוא יביא לי לינקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...