oc לE5200 עם זכרון 1000MHZ... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

oc לE5200 עם זכרון 1000MHZ...

tk4

Recommended Posts

מעולה :) המממ הבעיה היא ככה: כתוב לי באפשרויות של הזכרונות רק 800 ו667 כשעל האריזה של הלוח אם כתוב שהוא עובד עם 1000 גם... והבעיה השניה היא שאני לא יכול לבחור ידנית FSB אלא רק ע"י אחוזים... בעעע לוח מוזר הp5kpl-cm הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא תומך בזיכרונות 1000+..רק במצב שאתה מבצע OC...ככה שברגע שהFSB הוא 1066 ומעלה תפתח לך האופציה למחלק של 1066 וכו..

לגבי האחוזים..בתפריט המתקדם יש לך אופציה של OVECLOCK..שנה אותה לMANUAL..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהזכרון הוא 1000 ככה שיהיה קשה להגיע איתו לעוד 66 לא? וניסיתי וראיתי שיש שם רק באחוזים בקפיצות של 10 אחוז כל פעם, אז על כמה אחוז לשים? ואגב הטמפרטורות יעלו בהרבה אם אני עם סטוק ועושה 20 אחוז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שתוספת של 66MHz תפגע בזיכרון.. מקסימום תעלה קצת מתח.. וכמו שציינתי מוקדם יותר יש לך שם אופציה של manual בה אתה משנה את הבאס וכו.. ולא הייתי ממליץ על OC מובנה..שכן לרוב הוא לא הכי אופטימלי או יציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי בכל מקרה אני הצלחתי להגיע למצב דיי טוב כי קראתי על הזכרונות שלי וקשה להם להגיע ל1066... לפי הביקורות בNEWEGG... אז החלטתי להשתמש ב20 אחוז OC ולהגיע ל3000 והזיכרון יהיה על960... בנתיים סבבה :) עם איזה תוכנות אני בודק יציבות מעבד?[br]פורסם בתאריך: 11.02.2009 בשעה 18:06:19

הורדתי PRIME95 ועשיתי בדיקה... כבר רבע שעה עם טמפרטורה של 58/59... זה רע? נראה לי שזה חם מאוד לE5200... מה אומרים?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי... אוקיי אבל בתכלס יש לי שאלה.. הטמפרטורה הזאת מתאימה למעבד עם סטוק? ומה המתח מעבד הסטוק? אצלי זה נע בין 1.22 ל1.25.... אבל זה בOC... בכל מקרה אם אני בלי OC מה המתח אמור היה להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עם התוכנה הזאת... הקטע המוזר ביותר הוא שעם PRIME95 אני שם עומס זה מגיע ל58/59 לפעמים ל60 וכשאני משחק נגיד CRYSIS או כל משחק אחר... היא לא עוברת את ה50... זה מצוין בהחלט חחח השאלה היא למה זה קורה ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...