הגיע המשלוח שהזמנתי:)כנסו לפרטים - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע המשלוח שהזמנתי:)כנסו לפרטים

Badi_Mami

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האתר הזה לא שולח לישראל נכון? >:( >:(>:(

למה לכתוב תגובות כאלה דבליות

אם היית קורא את התגובות האחרות היית רואה שמדברים על האתר הזה רק בגלל שהוא כן שולח לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לכתוב תגובות כאלה דבליות

אם היית קורא את התגובות האחרות היית רואה שמדברים על האתר הזה רק בגלל שהוא כן שולח לארץ.

תגובה דבילית ממש לא! עשיתי את הפרצופים רק אחרי שנכנסתי לשם ועשיתי הזמנה גדולה ופתאום אני רואה שלא שולחים לארץ!

וכמו שאתה רואה הוא אמר שיתחילו את המשלוחים רק מתחילת השבוע אז אל תתנשא עלי!

ול-dstrom יש לך מושג כמה אמור לעלות לי למשלוח על קנייה של 170-200 דולר? ואם יקחו לי על המשלוח מכס\מע"מ או מה שלוקחים על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה דבילית ממש לא! עשיתי את הפרצופים רק אחרי שנכנסתי לשם ועשיתי הזמנה גדולה ופתאום אני רואה שלא שולחים לארץ!

וכמו שאתה רואה הוא אמר שיתחילו את המשלוחים רק מתחילת השבוע אז אל תתנשא עלי!

ול-dstrom יש לך מושג כמה אמור לעלות לי למשלוח על קנייה של 170-200 דולר? ואם יקחו לי על המשלוח מכס\מע"מ או מה שלוקחים על זה?

מתחילת השבוע יהיה אפשר לשלוח דרך האתר ישירות.

אם היית קורא את מה שכתבתי היית רואה שאני כבר הזמנתי משם.

ובקשר לדבר השני שכתבת, עלות משלוח לא קשורה למחיר אלא למשקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו קטן לכל המזמינים מחו"ל יש משהו שנקרא MUSTOP למי שלא יודע, הם זולים ומביאים את זה כמעט עד הבית

למיטב ידיעתי הם לא עובדים עם כל החנויות..... :-\

תוכל להסביר טיפה איך זה עובד ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקלתי את המשקל של כל הדברים ויצא 37.45 lbs כמה זה אמור לצאת לי במשלוח לארץ?

(ולא הבנתי איך זה עובד בקישור שמישהו הביא פה שלא תגידו לי עוד פעם אם היית קורא את כל הדיון...) (ודרך אגב כמה זה יוצא בקילו?)

ועוד פעם האם לוקחים על זה מע"מ\מכס? (או מה שלוקחים על משלוחים מחו"ל)

עריכה:באתר זה יוצא לי 179.67 דולר ועם משלוח 216.58 דולר.

עריכה 2: איזה ספק עדיף זה http://www.jab-tech.com/customer/product.php?productid=1583&cat=66&page=1

או זה http://www.jab-tech.com/customer/product.php?productid=1401&cat=66&page=1 כי אחרי הכל זה הבדל של רק 5 דולר ואף פעם לא שמעתי על בספקים, אבל ראיתי שרשום לידו Silent ואני מאוד מאוד חובב שקט, אבל בכל זאת מחכה לדעתכם המלומדת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקלתי את המשקל של כל הדברים ויצא 37.45 lbs כמה זה אמור לצאת לי במשלוח לארץ?

(ולא הבנתי איך זה עובד בקישור שמישהו הביא פה שלא תגידו לי עוד פעם אם היית קורא את כל הדיון...) (ודרך אגב כמה זה יוצא בקילו?)

ועוד פעם האם לוקחים על זה מע"מ\מכס? (או מה שלוקחים על משלוחים מחו"ל)

עריכה:באתר זה יוצא לי 179.67 דולר ועם משלוח 216.58 דולר.

עריכה 2: איזה ספק עדיף זה http://www.jab-tech.com/customer/product.php?productid=1583&cat=66&page=1

או זה http://www.jab-tech.com/customer/product.php?productid=1401&cat=66&page=1 כי אחרי הכל זה הבדל של רק 5 דולר ואף פעם לא שמעתי על בספקים, אבל ראיתי שרשום לידו Silent ואני מאוד מאוד חובב שקט, אבל בכל זאת מחכה לדעתכם המלומדת...

האנרמקס יותר טוב , אבל יש את הטרמלטייק 480W סיילנט , בדיקה הוציאו ממנו 530W משהו כזה הוא אמור להיות תותח !

בכל מקרה , מעל 200 דולר יש מכס , ובכל מקרה יש 18% מע"מ.....

עכשיו 37.45lbs זה חתיכת משקל...כלומר , זה יעלה לך הרבה מעל 60$ וכשאני אומר הרבה , אני מתכוון ה-ר-ב-ה !!!

לבדוק את זה תחזור אחורה 2 עמודים מישהו נתן שם לינק..כנס תבחר ISRAEL ותרשום 37.45 ב-pounds....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי 179 דולר הכל וחשבתי את המשקל של הכל שם ויוצא 256 דולר רק על המשלוח הגיוני? ואם כן אז בכלל לא משתלם לי להזמין משם יותר משתלם לי להזמין מהארץ...

ושאלתי על שתי הספקים המסויימים האלה כי אני לא צריך ספק של 480 אין לי שום צורך בזה וגם לא מוכן לשלם כזה מחיר על ספק, שאלתי רק כי אחד הוא 350 והשני הוא 420 עוד הסיילנט הזה לידו וכי הם אותו מחיר אז אני רוצה לדעת רק מבינהם מה יותר טוב ומשתלם?

אה ואם זה באמת יהיה הכסף של המשלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי 179 דולר הכל וחשבתי את המשקל של הכל שם ויוצא 256 דולר רק על המשלוח הגיוני? ואם כן אז בכלל לא משתלם לי להזמין משם יותר משתלם לי להזמין מהארץ...

ושאלתי על שתי הספקים המסויימים האלה כי אני לא צריך ספק של 480 אין לי שום צורך בזה וגם לא מוכן לשלם כזה מחיר על ספק, שאלתי רק כי אחד הוא 350 והשני הוא 420 עוד הסיילנט הזה לידו וכי הם אותו מחיר אז אני רוצה לדעת רק מבינהם מה יותר טוב ומשתלם?

אה ואם זה באמת יהיה הכסף של המשלוח?

יכול מאוד להיות.....אל תזמין כל כך הרבה אם אתה לא רוצה שיצא לך יקר LOL ;D

37.45LBS זה ה-מ-ו-ן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...