האם זה הגיוני? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זה הגיוני?

hagay21

Recommended Posts

אין לי מושג אם הוא משולב הטמפ הייתה על 67 מעלות הורדתי מהירות ל 2 ג'יגה רק בשביל שהוא יירד מתחת ל 60 מעלות אולי זו בעיית ההתחממות הוא ממש מסתובב איטי אולי בגלל זה המעבד מתחמם לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא משולב עם חישן טמפ זה הגיוני שהוא מסתובב בחצי מהירות כאין עומס

אתה יכול לחבר חיישן ללא קשר למאוורר ובעיניין המהירות אל תצפה שיעבוד בפול טיים המאווררים של היום צריכים לדאוג לחיסכון באנרגיה ושחיקה עצמית האטה צריכה למנוע בעיקר את השחיקה של מאוורר ולהריך חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אם תדבר עברית נכונה עם המחשב אולי הוא יבין אותך.

הטמפרטורה והמירות לא הגיונית, אני על 61 מעלות והוא מסתובב לי על 3500. תקח מיכל של לחץ אוויר ותנקה את המאורר, יכול להיות שיש בו יותר אבק ממה שיש במוח של מיכל ינאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שההגיינה של המחשב שלי עולה על שלי הוא עובר ניקיון airbrush (לחץ אויר) פעמיים בשבוע כמו כן

על כל מאוור כניסה יש מסננים למניעת כניסת אבק. אנשים אבק הוא לא הפיתרון!!! הזמנתי מהחנות של http://www.pch.co.il/

את ה Spark 7+ Highest Performance CPU Cooler for PIV-478 + מאוור קטלני לצינון הגשר הצפוני

במטרה לצינון והמהרה + silver3 ניראה מה תהיה התוצאה כשההוצאה מסתכמת ב 300 ש"ח אבל לבנתיים אני והמחשב סובלים

אני גר בחדר תת קרקעי שהחום טיפה מעל הממוצע אבל בקיץ שעבר פעל יופי אולי נידרש כאן כח חוקר עליון (x-files) אולי נבין מה לעזזל

עובר על המעבד הזה (לכל המתחכמים הסירקולצייה במחשב מושלמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...