מה לעשות אם עצמי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לעשות אם עצמי

RTTW

Recommended Posts

וואלה אני לא יודע מה לעשות עכשיו...

אני לבד פה בארץ תיאורית יש לי אבא חורג אבל אני לא רשום כבנו

אמא שלי בחו"ל אין לי פה משפחה

עכשיו סיימתי 3 שנים בצבא סיימתי עוד כמה חודשים בקבע ראשוני אחרי זה העיפו אותי כי לא היה לי 12 שנות לימוד עכשיו נישארתי פה

בלי שנות לימוד בלי עבודה נורמלית מה דעתכם המדינה הצבא הקרן להכוונת חיילים משחוררים יכולים לאזור לי?? :-\ :-\ :-\

אני כבר שבוע נח בבית לפחות אני עוד אם כסף יושב על המשכורת הצבאית האחרונה שלי שגם היא ניגמרת אחרי ששילמתי על הבית ועל כל השירותים הנילווים... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך משפחה בארץ - בשביל זה יש חברים.

אין תעודת בגרות - תשלים.

אין כסף - תעבוד (לפחות תנסה, המצב מתדרדר אבל עדיין יש עבודות בשפע).

והאם הקרן להכוונת חיילים משוחררים יכולה לעזור לך, כן בהחלט, בטח בנושא השלמת הבגרויות (הכוונה + מימון).

השיחרור עלול להיות דבר לא קל, אחרי שנים של מסגרת של הכרח לפתע לצאת לעולם מחד של אפשרויות פתוחות אך גרוע מזה גם אחריות אישית. זה עלול לגרום לדיכאונות, בטח כאשר אין לך משפחה שתדחוף אותך.

נסה להגדיר לעצמך מטרות אפשריות שיקדמו אותך ולעשות את המיטב להשיג אותן.

בתור התחלה הייתי הולך על הכיוון של חיפוש עבודה והשלמת בגרויות.בשתיהן יש גם מצב לשיפור הסטטוס המשפחתי...

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני לא יכול להירדם כי אני גם עכשיו בדיכאון וגרוע מכל לפני חודשיים גם הבן אדם שכמעט החזיק אותי גם זרק אותי הכוונה לחברה ועכשיו אני ממש שקוע באיזה שהוא משהו לא מובן לא יודע אני יושב לא יכול לישון לפעמיים משוטט בבית שזה בית 4 חדרים ולא יודע ניכנס לכל חדר ויוצא משם ומרגיש חראאאאאאאאאא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שאתה שם לב גם אני בנידנודי שינה.

אבל אצלי זה מסיבות טובות, שינה מופרזת...

יש לנו נטיה לראות את הדברים הרעים.

כשמשהו משתבש אנחנו קוראים לזה "מזל רע". כשהכל הולך בול אנחנו מקבלים זאת כמובן מאיליו.

אז מה הפתרון, כמו שאמרתי - להציב לעצמך מטרות, ליצור מצב שיהיה לך בשביל מה לקום בבוקר. ולכן בשביל מה לישון בלילה.

מהתיאור שלך אני לא חושב שאתה סובל ממאניה דיפרסיה, רק מדיכאון הנובע ממצב חדש ולא מוכר.

תתחיל לחקור את האתר של היחידה להכוונת חיילים

http://www.hachvana.mod.gov.il/

ותתחיל להתארגן ב8:30 אני מצפה ממך להתייצב שם להכוונה ראשונית.

ובדר"כ יש שם מה לשטוף את העיניים, שווה הצצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את עצמך בידיים סתכל קדימה תציב מטרה ראלית לבנתיים לדעתי[לחסוך כסף להשלמת בגרויות..] וכך עלאה להתקדם בחיים

לפעמים קשה לצאת ממסגרת ולהתחיל מחדש עם זה עבודה ,עם זה בית ספר ,מסגרת צבאית אבל חיים כדי להמשיך לחיות צריכים להסתכל קדימה

שיהיה לך בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקח את עצמך בייידים זה אחד, כי אף אחד אחר לא יעשה את זה עבורך

דבר שני תחשוב אופטימי, תפסיק להתמקד בדברים הרעים, תחשוב על הדברים הטובים ועל המטרות שאתה מצפה ממך להגיע אליהן.

עכשיו תזיז את עצמך, לבדוק איזה פקדון מגיע לך ואיך אתה מוציא אותו, איזה הטבות מגיעות לך בתור חייל משוחרר, ותרשם לאיזה יואל גבע,לחמן,אנקורי לשפר את הבגריות שאתה צריך, על הדרך גם תכיר המון בחורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בראש שלך ללמוד

אז בראש ובראשונה תעשה פסיכומטרי ותנסה להוציא את הציון הכי גבוהה שאתה יכול

אם ציון הפסיכומטרי ביד אתה יכול ללכת למוסד אקדמי ולעשות מכינה בעזרת מלגה. אולי תצטרך לעבוד בשביל התשלום הראשוני (כי את המלגה מקבלים אחרי שמתחילים ללמוד) ציוני המלגה יחליפו את ציוני תעודת הבגרות רק במקצועת : אנגלית, מתמטיקה, X (תברר לאיזה עוד מוסדות המכינה תקפה לפני שאתה בוחר איפו אתה רוצה לגשת)

לחילופין אתה יכול לעשות השלמת בגרויות דרך הצבא

בכל מקרה אל תשב בלי לעשות כלום זה הדבר הכי גרועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שבאנגלית ומתמטיקה יש לי בגרויות של 4 יחידות והם גם בציון של 97 ו-95 לא נראה לי אני צריך יותר...

עכשיו הבעיה שלי זה שאין לי 12 שנות לימוד עזבו את כל שאר הבגרויות שאני צריך להשלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...