למה אתם מתחפשים בפורים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אתם מתחפשים בפורים?

אורח athlon

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי אני אתחפש לעושק קברים: יש לי מארז AT עם שני מקומות בפאנל שנראה כמו הצרות שלי(וזה לא מחמאה), יש לי Tseng Labs ET600 עם 4 MB PCI, ויש לי פנטיום 233.עכשיו, כל מה שאני צריך זה להשיג לעצמי טנדר גדול או מכונית של החברה קדישה, לפרסם מודעה בלוחות של נענע ולמצא לעצמי של 4.2 שהולך לקרוס כל יום. אני צריך גם להשיג משהו כמו 3 מכשירים סללורים כמו שיש למספר עושקים בלוח של נענע, ולתחתן כדי שאני אוכל אחרי שבוע לומר שאני מתגדר ואז יהיה לי תירוץ למה אני מוכר את המחשב.

עכשיו בלי צחוק, אני זוכר כשהיית ביסודי באחת מהפעמים התחפשתי לUndertaker מהWWF, יש לי עדיין את התחפושת איפה שהוא זרוקה בבית, כי לא הייתי יכול לתרום אותה לצדקה(זה לא יפה....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני אתחפש לעושק קברים: יש לי מארז AT עם שני מקומות בפאנל שנראה כמו הצרות שלי(וזה לא מחמאה), יש לי Tseng Labs ET600 עם 4 MB PCI, ויש לי פנטיום 233.עכשיו, כל מה שאני צריך זה להשיג לעצמי טנדר גדול או מכונית של החברה קדישה, לפרסם מודעה בלוחות של נענע ולמצא לעצמי של 4.2 שהולך לקרוס כל יום. אני צריך גם להשיג משהו כמו 3 מכשירים סללורים כמו שיש למספר עושקים בלוח של נענע, ולתחתן כדי שאני אוכל אחרי שבוע לומר שאני מתגדר ואז יהיה לי תירוץ למה אני מוכר את המחשב.

עכשיו בלי צחוק, אני זוכר כשהיית ביסודי באחת מהפעמים התחפשתי לUndertaker מהWWF, יש לי עדיין את התחפושת איפה שהוא זרוקה בבית, כי לא הייתי יכול לתרום אותה לצדקה(זה לא יפה....)

צחוק צחוק אבל זה קבר משופר. בניורוןקבר הראשון שלי קברו כרטיס מסך כזה עם 2.25 מ"ב זיכרון והיו לו מקומות הרחבה כדי להוסיף ! :lol:

בסופו של דבר באותם ימים זה נחשב כרטיס טוב למרות שהדרייברים שלו היו דפוקים ואיזושהי גירסה של שהיתה לי בזמנו לא עלתה כי היתה מופיעה הודעת שגיאה שקשורה לדרייברים של הכרטיס מסך (זה היה בסדר מאוחר יותר בחלונות 2000 עם דרייבר מובנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...