Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה עם הרכבים שאפשר לשפר או לשנות ? רואים משהו מזה בבטא? יש מערכת squads יותר מתקדמת?

מסכנים בעלי ה-PS3, עכשיו כולם התנפלו עליהם בשאלות. :lol:

איזה מעצבן שלא שיחררו ל-... עד ינואר לחכות זה מבאס טילים, אבל לפחות בינואר אין לי מבחנים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיפורים של הרכבים הם אנלוקים וכל האנלוקים סגורים בבטא. אי אפשר להתקדם הסקור נשאר על אפס. בגדול זה די BC1 עם ממשק שונה וכיוון יותר ראליסטי אבל עדיין פחות מBF2. והקטע של קריסת מבנים ממש מרגיש כאילו יש לבניין מד חיים וקשהו מרוקן הבניין קורס, ולא שהבניין קורס בגלל חוסר תמיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם התעלמו מה prone במשחק?

או שלפיסי זה יהיה?

גם אצלי אני רואה שאין התקדמות אבל נראה לי שזה בגלל שהביטא מעדכנת באיחור או משהו אחרת איך תסביר את הדירוג של שאר השחקנים

או שאנחנו משחקים נגד בוטים ואנחנו לא יודעים :smile1:

אכן, 4 שנים אחרי כנראה שעדיין אין יורש ראוי ל BF2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם התעלמו מה prone במשחק?

או שלפיסי זה יהיה?

גם אצלי אני רואה שאין התקדמות אבל נראה לי שזה בגלל שהביטא מעדכנת באיחור או משהו אחרת איך תסביר את הדירוג של שאר השחקנים

או שאנחנו משחקים נגד בוטים ואנחנו לא יודעים :smile1:

אכן, 4 שנים אחרי כנראה שעדיין אין יורש ראוי ל BF2

עכשיו שיחקתי איזה שעתיים ואני רמה 11 ופתחתי כבר הרבה נשקים, אגב אם מדברים על קלאסים לא הגיוניים, קבלו את זה סנייפר עם שוטגאון, זה ממש אוקסימורון. ממש מוזר כי פעם קודמת ששיחקתי הסקור שהייתי מקבל בזמן הסיבוב, בסוף הסיבוב היה אותו סכום רק במינוס וביחד עם הסקור שהרווחתי היה מגיע לאפס. וזה היה כמה פעמים לא רק פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...