מעוניין להמלצה ללוח אם, זכרונות ומעבד חדש עקב מזל חרא. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להמלצה ללוח אם, זכרונות ומעבד חדש עקב מזל חרא.

1

Recommended Posts

הלך לי הלוח אם והמחשב מתחיל לקרטע וזה סופו.

אני מעוניין בלוח אם, זכרונות ומעבד (AMD הכי מומלץ, לא?) התקציב שלי בגדר הסביר עד 1750 שקל, אך המחיר גמיש אם יש צורך.

עכשיו ראיתי שאתם בטח רוצים לדעת אם אני הולך לעשות אובר קלוק אבל אין לי תשובה, אף פעם לא עשיתי אובר קלוק, אין לי ניסיון אך אני

מבין טוב במחשבים אך השאלה שלי היא אם אתם חושבים שכדאי לי ללמוד ולעשות אובר קלוק? ואם כן האם זה מסובך או שזה לא צורך ידע קודם?

אם אני אוכל ללמוד לעשות אובר קלוק והכל אז סבבה אני יעשה רק אחרי שהמעבד ייתישן קצת.

נ.ב, לוח אם אני רוצה לקחת את הלוח אם בין המתקדמים שיש היום, אני מוכן להתפשר על המעבד, וזכרונות אני רוצה 512.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בשביל ההמלצה שלך:

BARTON 2500 עם סטפינג AQXDA או AQXEA

לוח אם NF7

זכרונות TWINMOS 512MB עם צ'יפים של TMD במהירות 400MHZ

VANTEC AEROFLOW

המפרט הזה נכנס בתקציב שלך (אולי קצת חורג בגלל המאוורר) והוא גם טוב לאוברקלוק אם אתרצה עכשיו או בעתיד.

בשביל שתעשה מומלץ שתדע מה אתה עושה כי בעצם אתה נכנס לביוס וכמה טעויות קטנות יכולות לבלגן לך את המחשב.

לא צריך להיות מומחה אבל ככל שיהיה לך יותר ידע תוכל להיות יותר בטוח ועם ראש שקט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תרשום מחיר של כל דבר אני אשמח :) דרך אגב, אם אני לא הולך לעשות אובר קלוק אז ההמלצה תיהיה שונה?

אולי תעשה לי שתי המלצות אחד בלי אובר קלוק ואחד עם?

יש לי עכשיו מעבד ATHLON 1400 ושני זכרונות של SDRAM 133 256 *2 ולוח אם A7V-E , אני מוכר אותם חוץ מהלוח שנדפק לי וקונה הכל הכל הכל חדש.

כמובן בהמלצה אני רוצה גם גוף טוב למעבד שעליו אתם ממליצים, משהו שקט ויעיל! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללוח אם שרשמת יש 3 דגמים, אחד בלי כרטיס מסך והשני עם ויש עוד אחד האחרון הכי יקר, מה ההבדל?

ודרך אגב, למה בחרת דווקא בזכרונות אלו? הם דיי יקרים הTMD מה ההבדל? הוא עולה 568...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללוח אם שרשמת יש 3 דגמים, אחד בלי כרטיס מסך והשני עם ויש עוד אחד האחרון הכי יקר, מה ההבדל?

ודרך אגב, למה בחרת דווקא בזכרונות אלו? הם דיי יקרים הTMD מה ההבדל? הוא עולה 568...

למישהו יש תשובה? או אולי המלצה אחרת או שכולם מסכימים עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב בלוח אם שהמליצו לי פה, יש כרטיס קול מובנה, האם הוא יותר טוב מהכרטיס שיש לי עכשיו, SB LIVE! VALUE?

האם כדאי להשתמש באון בורד או בכרטיס שיש לי עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheOne111, תשתמש בכפתור עריכה אין טעם להקפיץ ולשלוח 3 תגובות חדשות אחת אחרי השניה!

ולמי ששואל ומדבר על קניית המעבד/חלקים, דברו בפרטי כי אסור לדבר על זה בפורומים.

לגבי השאלות שלך, הלוח הוא NF7 REV2.0, אם יש לך מספיק אתה יכול גם לקחת את גירסת ה SL/S (עדין גירסה מספר 2.0).

בלוח יש כרטיס קול טוב מאד, בגירסת ה S הכרטיס קול הוא כרטיס עוד יותר טוב מבגירסאות האחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMD יקרים יותר כי הם טובים יותר לאוברקלוק

אם הכרטיס קול טוב? אם זה באמת הSoundStorm (שאם תעשה חיפוש תמצא אם יש לו) אז היו גם השוואות שלו מול הAUDIGY2 והוא יצא נחות במקצת אבל זול בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בקיצר תנו לי מפרט כמו שביקשתי, שאולי בעתיד אני יעשה לו אבר קלוק קל... כי אני כבר מבולבל, אז תתנו לי את המפרט האידיאלי בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...