פתרון לספק מרעיש.+ תמונות למוד מאוורר 120 לספק - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרון לספק מרעיש.+ תמונות למוד מאוורר 120 לספק

Jules Winnfield

Recommended Posts

ניקיתי ושימנתי...לא ממש עזר,

אני רוצה להחליף מאוורר, זאת לא תהייה בעיה אם אחבר 3 פינים לחיבור של שתי פינים (עם הצבאים בהתאמה) כי לפי מה שאני יודע

הכבל השלישי הוא בשביל לזהות את המאוורר במערכת הפעלה.

עריכה:

אפשר להשאיר את הספק פתוח בתוך המחשב ופשוט לתלות מאורר מתחתיו או שחייב לעשות ולחתוך את התחתית שלו.

אגב הספק שלי הוא TRT-F

ועוד משהו, האם מאורר 900RPM יספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה אי אפשר להוציא אותו

אין!

שמע מה תעשה....

אתה פותח את הספק

אתה לוקח את המכסה (החלק שהוא רק ברזל) שם בצד

את החלק השני , שעליו נימצא הספק

תהפוך , ואז אתה תראה ברגים שתופסים את החצי קופסא ללוח של הספק

סך הכל 4 ברגים , אתה מוצא אותם. ואחרי זה הלוח של הספק יצא מהחצי קופסא

מפרק את הברגים של המאורר

והופלה הוא בחוץ

לחתוך לחבר חדש ולהרכיב אני בטוח שאתה יודע.....

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר סיימתי לעבוד על המוד :) של מאוורר 120 בתחתית הספק, עכשיו אני צריך לדעת 900RPM למאוורר 120CM יספיק?

ואם אני לא מוציא אותו(את המאוורר המובנה שבתוך הספק) אני פשוט יתקע בו משהו שיפסיק להסתובב (מה קוראים אותו "עבודה ערבית") :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד מאוורר 120מ"מ שממוקם מחוץ לספק לא יתרום כלום.במיוחד שאתה לא מפרק את המאוורר הקיים..מה שיפגע בסירקולציה..

מה הבעיה פשוט לפרק את הברגים..ולהחליף מאוורר..כמובן שהוא לא יהיה בחשמל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד מאוורר 120מ"מ שממוקם מחוץ לספק לא יתרום כלום.במיוחד שאתה לא מפרק את המאוורר הקיים..מה שיפגע בסירקולציה..

מה הבעיה פשוט לפרק את הברגים..ולהחליף מאוורר..כמובן שהוא לא יהיה בחשמל..

אני לא חושב שהבנתם למה התכוונתי בדיוק, המאוורר שהתקנתי לא נמצא מטר מהספק אלא על הספק,וגם להחליף מאורר 80CM למאורר 80CM אחר, אני לא חושב שזה ממש יעזור מאחר והספק יצטרך מאוורר עוצמתי, אבל אם יהייה בתחתית של הספק מאורר 120 אז יהייה אפשר להחליף למאוורר 80 שקט כגון זה: http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3039 וככה אני גם לא יפגע בספק וגם אקבל שקט, מה אתם חושבים?

בכל אופן הנה התמונות כדי להמחיש:

100dp8.jpg

108lt0.jpg

114tn4.jpg

120rs5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחה שבלול

שיחקת אותה

אבל למה לא שמת אותו מבפנים? :bash:

אין מקום?

עם איזה גריל ככה בצבע זהב

אולי גם צבע שחור לספק?

מה עם סליבינג תגיד ?

בקיצר , תן לו בעיצוב סטייל אנרמקס או משהו

בנתיים זה ניראה מעולה והחיתוך ממש ישר!

קבל ח''ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחה שבלול זה אני סמיון :P

שיחקת אותה תודה

אבל למה לא שמת אותו מבפנים? :bash:

אין מקום? נכון

עם איזה גריל ככה בצבע זהב זהב אני לא יודע אבל אני כבר חצי שנה מחכה עד שיגיע גריל כלשהו ל IQPC

אולי גם צבע שחור לספק? רעיון מעולה! תודה.

מה עם סליבינג תגיד ? חבר צריך להביא לי ערכה, אקח ממנו בהזדמנות

בקיצר , תן לו בעיצוב סטייל אנרמקס או משהו

בנתיים זה ניראה מעולה והחיתוך ממש ישר!

קבל ח''ח שוב תודה :xyxthumbs:

מה שהכי מצחיק זה, שזה לא מתאים למארז :bash: לא עשיתי מדידות לפני ולכן...... יצאתי טונה, אבל לא נורא

לפני כחצי שעה סיימתי לעשות עוד אחד, את התמונות שלו אעלה(כאשר הוא מורכב כבר) עוד מעט ביומני פרוייקטים מאחר וזה גם קשור לפרויקט.

עריכה:

לגבי המאוורר המובנה שנמצא בספק, לא ניתקתי אותו, אני רוצה להחליף אותו למאורר הנ"ל:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3039

והמאוורר הזה מסתובב על 900 RPM אני חושב ומאוד שקט(יש לי את אותו דגם ב120)

וזאת לא תהייה בעיה להרכיב אותו בספק?

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני בדיוק מחבר את ה+ וה - למאוורר החדש? לא חייב לחתוך את השלוש פינים ולחבר את ה2 פינים מהמאוורר של הספק?

לגבי המאוורר שהזכרת, נראה לי הוא רועש מידי בשבילי (1500RPM) אני חושב אני ילך על ה900 סל"ד

רגע ויש לך מאוורר נוסף בספק או רק זה? כי אם רק זה אז והוא הספיק אז ה900 בטוח יספיק בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש לי עוד אחד בספק, הוא רועש זה לא אני שמתי.

בכל מקרה נגיד אצלי בספק יש חיבור PWM לבן שמקבל 2 פינים, ממש כמו של לוחות אם אז זה הקל על העבודה.

אם אצלך אין חיבורים כאלה תחתוך חוט ותלחים למאוורר החדש ממש לא אמורה להיות בעיה...

ד"א שתיהיה בעניין הספק מכוון את מהירות המאוורר לפי החום והמעמס עליו, לדוגמא בIDLE המאורר שלי עובד על המהירות הכי נמוכה שלו, במשחיקם הוא עובד כמעט מקסימלי

וגם המאוורר שהבאתי 18DB זה לא ממש רועש

RPM-סיבובים לדקה של המאוורר

DB- כמות הרעש, ככל שהDB יותק גבוהה המאוורר יותר רועש. נכון, בדרך כלל שהמאוורר מסתובב מהר יותר הDB עולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...