אשמח לקבל מפרט למחשב למטרות אנימציית 3D תקציב 5-5.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח לקבל מפרט למחשב למטרות אנימציית 3D תקציב 5-5.5K

Gray Druid

Recommended Posts

אהלן כולם

אני סטודנט לאנימציה, אני לומד בעיקרון גם אנימציית וגם קלאסית אבל מן הסתם שהתלת יגדיר את החומרה במחשב.

ברשותי כיום מחשב נייח חדיש וחזק והסיבה שאני מעוניין לרכוש היא לשם עבודה על השיעורים שלי בעבודה (כן יש לי עבודה שמאפשרת את זה) לשם חיסכון קריטי בזמן.

בעיקרון אני אשמח להמלצות לגבי איזה דגם\רכיבים לקנות ומאיפה מומלץ לקנות את המחשב מבחינת אמינות ומחיר.

הקרטריונים למחשב... מסך 15 לפחות, מעבד חזק שיוכל להריץ יישומים גראפיים כבדים ולרנדר מהר. מבחינת אני מניח ש2 ג'יגה גם יהיה בסדר ו... כרטיס גראפי אני מניח שמשהו מסדרה 9xxxM הולך.

המחשב יחובר רוב רובו של הזמן לשקע חשמל ככה שפחות קריטי לכמה הסוללה תספיק.

אני מאמין שזהו פחות או יותר מבחינת המאסט.

אם יש צורך הכרחי לדעתם להוסיף לתקציב אז תיידעו אותי.

הרבה תודה לעוזרים ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה דגש על כרטיס מסך חזק יחסית שיוכל להתמודד טוב עם תלת מימד אז תסתכל על ה-HP dv5-1179 שעולה בסביבות ה-5500-5800 או על ה- W576V שמתחיל בסביבות ה-4600. הג'יגבייט נותן כרטיס מסך קצת פחות טוב, איכות בניה קצת פחות טובה ומגיע ללא (ומכאן ההבדל במחיר).

אם כרטיס מסך בסיסי יספיק אז יש לך הרבה מאד אופציות אחרות בתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה דגש על כרטיס מסך חזק יחסית שיוכל להתמודד טוב עם תלת מימד אז תסתכל על ה-HP dv5-1179 שעולה בסביבות ה-5500-5800 או על ה- W576V שמתחיל בסביבות ה-4600. הג'יגבייט נותן כרטיס מסך קצת פחות טוב, איכות בניה קצת פחות טובה ומגיע ללא (ומכאן ההבדל במחיר).

אם כרטיס מסך בסיסי יספיק אז יש לך הרבה מאד אופציות אחרות בתקציב.

קודם כל תודה רבה על התגובה וההמלצות! :)

לגבי כרטיס מסך, הכרטיס הוא מרכיב דיי חיוני במחשב, אגב הם שניהם זהים לא?

ברשותך מספר שאלות.

לגבי הכונן קשיח, אני מבין שכל המחשבים הניידים עובדים עם כוננים של מהירות 5400 rpm, נכון?

לגבי מעבד, בעיקרון חשוב לתחום שלי מעבד חזק וישנו יתרון מסויים למעבדים מרובעי , אני מניח שאין מחשבים עם מעבד בעל מרובעת, כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כרטיס מסך, הכרטיס הוא מרכיב דיי חיוני במחשב, אגב הם שניהם זהים לא?

לא, כרטיסי המסך אינם זהים. ב- יש את ה-9600m GS וב- את ה-9600m GT.

לגבי הכונן קשיח, אני מבין שכל המחשבים הניידים עובדים עם כוננים של מהירות 5400 rpm, נכון?

לא נכון. יש מהירים ואיטיים יותר. 5400rpm היא המהירות הנפוצה ביותר אך 7200rpm לא נדיר בכלל.

לגבי מעבד, בעיקרון חשוב לתחום שלי מעבד חזק וישנו יתרון מסויים למעבדים מרובעי , אני מניח שאין מחשבים עם מעבד בעל מרובעת, כן?

יש מעבדים מרובעי לניידים אבל הם כרגע עדיין מאד יקרים וקיימים בעיקר במחשבים מפלצתיים למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכרטיס, הוטעתי קצת, כי הרבה חנויות בזאפ מציינות אותו כ9600m וחלק אפילו מציינות שמדובר ב9600 gs.

הייתי שמח לקבל המלצה למחשב מבוסס על של 7200 rpm.

אלא אם כן אפשר פשוט לערוך שינויים במסגרת החנות.

בתודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...