"מחקר: טלוויזיה ומשחקי מחשב גורמים לדיכאון" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"מחקר: טלוויזיה ומשחקי מחשב גורמים לדיכאון"

Machu picchu

Recommended Posts

איזה גברים פה כולם, אז יכול להיות שאם אתה גדל תחת המטריה של האינטרנט מגיל אפס אז אתה בכלל לא מודע לזה שכשאתה מגיע לגיל 35 אתה מחובר לקופסא רוב שעות היממה,כי הרי זה מה שעשיתי קודם וככה הרבה מהאנשים חיים היום.

לדעתי זה דפוק עד העצם, יש היום כל כך הרבה פיתויים לילד שלא יודע מהחיים שלו בכלל ואז הוא מתמכר לזבל בלי לדעת בכלל.

כמובן שאת כל הבעיות לא מרגישים עד שמתחילים להתמודד עם הדברים הרציניים של החיים כמו קריירה וזוגיות וכולי,( אז מי שלא הגיע לשם עדיף שלא יגיב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל אני משחק כבר הרבה שנים, ואף פעם לא הייתי בדיכאון :) אני אפילו לא הולך לקרוא את הכתבה.

:hizuk:

לא רק שלא הייתי בדיכאון אני גם לא יודעה איך זה מרגיש (ואני מקווה שאנ גם לא ידעה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

על כל מחקר יש 10 מחקרים שמוכיחים בדיוק את ההיפך

לפי מה שאתה אומר אז אם יש 10 מחקרים שמוכיחים את ההיפך, אז יש 100 מחקרים שמוכיחים שזה נכון! :lol: (ונעצור פה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גברים פה כולם, אז יכול להיות שאם אתה גדל תחת המטריה של האינטרנט מגיל אפס אז אתה בכלל לא מודע לזה שכשאתה מגיע לגיל 35 אתה מחובר לקופסא רוב שעות היממה,כי הרי זה מה שעשיתי קודם וככה הרבה מהאנשים חיים היום.

לדעתי זה דפוק עד העצם, יש היום כל כך הרבה פיתויים לילד שלא יודע מהחיים שלו בכלל ואז הוא מתמכר לזבל בלי לדעת בכלל.

כמובן שאת כל הבעיות לא מרגישים עד שמתחילים להתמודד עם הדברים הרציניים של החיים כמו קריירה וזוגיות וכולי,( אז מי שלא הגיע לשם עדיף שלא יגיב)

אני דווקא שמח שיצא לי להחשף להכל כשהייתי צעיר. שתיתי את עצמי לדעת, עישנתי, עישנתי, ויצא לי להשתרלל קצת.

ובזכות זה אתה לא תראה אותי שותה יותר מפעמיים בשבוע ואף פעם לא למצב שבו אני לא מסוגל להרים את עצמי ולהגיע הביתה בכבוד.

לא נוגע יותר בסיגריות.

מעשן רק כשיוצא, ולפעמים זה פעם בחודשיים.

ומצאתי אהבה פרופר, ואני לא יכול לחשוב אפילו על מישהי אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור ברור...

אמרתי מה שהיה לי להגיד בנושא, אם התופעה היא כמו שאנשים כותבים פה(ואני בספק אדיר) אז מצבינו טוב, בארה"ב יש משפחות של מכורים לWOW גם הילדים גם ההורים וזה התעסוקה שלהם במשך היום(רע או טוב, תגידו אתם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקרים זה בדר"כ בולשיט, כל מקרה לגופו.

אבל לזה אני בהחלט מאמין. מי שלא מסוגל לקום ולמצוא חיים, ומעדיף לצפות בחיים של אחרים, בסוף מגיע למסכנה שאין לו הרבה חוץ מהחיים של אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...