בעיה עם הסאונד. XP 32 לא מזהה התקן קול. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הסאונד. XP 32 לא מזהה התקן קול.

pain_killer12

Recommended Posts

חבר'ה שלום,

הבעיה היא כזאת:

כשאני מפעיל את המחשב, עולה הווינדוס, יש את מסך הפתיחה. אני לוחץ על השם משתמש שלי, הכל עולה יפה יש את צליל הכניסה הכל טוב ויפה.

כמה שניות אח"כ הסמל של הרמקול שליד השעון (שדרכו מגבירים, מנמיכים או משתיקים את הווליום) נעלם ואיתו הסאונד של המחשב.

אי אפשר לשמוע שירים, סרטים, צלילים של , שום דבר.

כשאני נכנס בלוח הבקרה, לאופציות של הצליל, אני לא יכול לשנות שום דבר, הכל מופיע באפור ורושם no audio device.

כאילו שהוא לא מזהה שקיים כרטיס קול.

עוד בעיה, גם כשאני מפעיל את המסנג'ר, הוא לא עולה. אני לוחץ על האייקון אך לא קורה שום דבר, בלשונית "תהליכים" בtask manager,

מופיע התהליך של המסנג'ר אך מיד נעלם.

ממה נובעת הבעיה? האם הותקפתי ע"י וירוס?

אני יודע שבן דודי הקטן מתקין כל מיני דברים, יכול להיות שהוא התקין משהו לא טוב.

תודה מראש לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חדש:

אתמול עשיתי שחזור מערכת ללפני יומיים. השחזור נכשל, אבל הצלילים חזרו, אחרי כמה שעות שוב נעלם הסמל של הרמקול ואיתו הלכו גם הצלילים.

משהו ממש מוזר.

היום אתקין את הדרייבר מחדש, מקווה שזה יפתור, למרות שהסאונד עבד, ככה שזו לא נראית לי בעיה של דרייבר.

ואם אני נכנס למנהל ההתקנים, או דרך הControl panel הוא רושם לי שההתקן עובד כראוי.

כאשר אני מנסה להריץ שיר כעת, המדיה פלייר נפתח אך רושם:

Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There may not be a sound device installed on your computer, it may be in use by another program, or it may not be functioning properly.

משהו עוד מוזר שקורה, שהמסנג'ר והlive mail לא מצליחים להתחבר. לפי דעתי זה קשור, רק אין לי מושג איך לטפל בזה.

יכול להיות שקיבלתי וירוס?

כל אנטי-וירוס שאני מנסה להתקין קופץ לי עם שגיאה שהוא לא יכול להעתיק\ליצור קובץ מסוים ואז אני צריך לעשות Cancel להתקנה.

יש למישהו רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...